3 marca 2025, 19:42
22
Szczery do bólu że aż przeźroczysty
3 marca 2025, 19:40
0
Spektakl, to spektakl. A nie płacz do sędziego po każdej decyzji przeciwko Twojej drużynie.
3 marca 2025, 12:13
1
Niech rezerwą naszym pomoże w utrzymaniu. W końcu to specjalista od wygrywania meczy po 1-0
3 marca 2025, 12:12
@suszini 50/50 albo dostanie, albo nie
Można zrobić wymiane za Fatiego. Wykazać się może w rezerwach bo walczą o utrzymanie
2 marca 2025, 22:02
5
Po raz czwarty: Miałeś, chamie, złoty róg
2 marca 2025, 22:00
Dajcie tam jakiegoś Niemca na treneiro
2 marca 2025, 19:35
8
Jutro wróci sprawa negreiry
2 marca 2025, 18:09
4
Robota zrobiona. Szkoda że więcej nie wpadło, w szczególności Lewy mógł sobie trochę staty podbić.
2 marca 2025, 15:26
@turhiay ma najwięcej, ale chyba czas pomyśleć o kimś kto mógłby go zastąpić prawda?
2 marca 2025, 15:25
2
Myślałem że o 20/21 mecz, teraz mnie obudziły składy na flashscore :D
2 marca 2025, 13:33
3
Raphinha raczej na pieniądze nie poleci. A Lewego niech biorą jak chcą, przynajmniej będzie grosz na następcę
1 marca 2025, 20:43
@MOLESTA ołysieje do końca
1 marca 2025, 20:26
19
No to niech jeszcze dzisiaj bracia Williams sprawią nam niespodziankę!
1 marca 2025, 16:57
Z tym graniem na czas to dla nas dobra wiadomość. Bo wymiotowałem jak patrzyłem kiedy bramkarz Getafe grał na czas od pierwszych minut.
1 marca 2025, 14:40
Może Christensen boi się po prostu ciężkich treningów u Flicka :D
1 marca 2025, 13:09
Jeszcze raz trochę i nie poznamy piłki nożnej jaką znaliśmy dotychczas
28 lutego 2025, 20:38
@Murazor kiedyś jak napisałem że Laporta wie co robi, to prawie zostałem zjedzony :D
28 lutego 2025, 14:27
Dobrze że nie wziął go w samych bokserkach do Monachium. Bo zaraz by się pochorował.
28 lutego 2025, 14:23
Oby tylko wrócił cały
Wychodzi na to że pożyczyliśmy im 4,5mln :D
27 lutego 2025, 22:04
6
@Herato raz tak miałem. Jak jedna koleżanka mi się spodobała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
27 lutego 2025, 22:03
Veni Vidi Vici xD
27 lutego 2025, 22:01
A to Ci zaskoczenie
27 lutego 2025, 21:25
Powtórzę trzeci raz: Miałeś, chamie, złoty róg
27 lutego 2025, 18:33
@krol211 już widzę wrzutki Araujo :D
Oni chyba dążą do tego żeby kibice chcieli jego sprzedaży w letnim okienku
27 lutego 2025, 14:02
@stool Puyola bym kupił
27 lutego 2025, 12:53
Kiedyś wszyscy go chcieli na prezydenta, a teraz nikt :D
27 lutego 2025, 08:00
Miłego dnia wszystkim!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
22
Szczery do bólu że aż przeźroczysty
0
Spektakl, to spektakl. A nie płacz do sędziego po każdej decyzji przeciwko Twojej drużynie.
1
Niech rezerwą naszym pomoże w utrzymaniu. W końcu to specjalista od wygrywania meczy po 1-0
0
@suszini 50/50 albo dostanie, albo nie
0
Można zrobić wymiane za Fatiego. Wykazać się może w rezerwach bo walczą o utrzymanie
5
Po raz czwarty: Miałeś, chamie, złoty róg
5
Dajcie tam jakiegoś Niemca na treneiro
8
Jutro wróci sprawa negreiry
4
Robota zrobiona. Szkoda że więcej nie wpadło, w szczególności Lewy mógł sobie trochę staty podbić.
0
@turhiay ma najwięcej, ale chyba czas pomyśleć o kimś kto mógłby go zastąpić prawda?
2
Myślałem że o 20/21 mecz, teraz mnie obudziły składy na flashscore :D
3
Raphinha raczej na pieniądze nie poleci. A Lewego niech biorą jak chcą, przynajmniej będzie grosz na następcę
0
@MOLESTA ołysieje do końca
19
No to niech jeszcze dzisiaj bracia Williams sprawią nam niespodziankę!
4
Z tym graniem na czas to dla nas dobra wiadomość. Bo wymiotowałem jak patrzyłem kiedy bramkarz Getafe grał na czas od pierwszych minut.
0
Może Christensen boi się po prostu ciężkich treningów u Flicka :D
1
Jeszcze raz trochę i nie poznamy piłki nożnej jaką znaliśmy dotychczas
5
@Murazor kiedyś jak napisałem że Laporta wie co robi, to prawie zostałem zjedzony :D
0
Dobrze że nie wziął go w samych bokserkach do Monachium. Bo zaraz by się pochorował.
0
Oby tylko wrócił cały
0
Wychodzi na to że pożyczyliśmy im 4,5mln :D
6
@Herato raz tak miałem. Jak jedna koleżanka mi się spodobała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Veni Vidi Vici xD
0
A to Ci zaskoczenie
3
Powtórzę trzeci raz: Miałeś, chamie, złoty róg
1
@krol211 już widzę wrzutki Araujo :D
0
Oni chyba dążą do tego żeby kibice chcieli jego sprzedaży w letnim okienku
2
@stool Puyola bym kupił
0
Kiedyś wszyscy go chcieli na prezydenta, a teraz nikt :D
1
Miłego dnia wszystkim!