@FcPortoFan1999 przyzwyczaić się idzie do wszystkiego. Ale mimo wszystko United to też wielka marka, i po prostu brakuje tych wielkich meczy z ich udziałem.
Miło to słyszeć że w końcu jesteśmy naprawdę dobrym poziomie fizycznym. W ostatnich latach po każdym meczu można było słyszeć jedno i to samo, że brakuje nam fizyczności.
Ja tego Bellinghama serio lubiłem jak grał w BVB, tam skupiał się na graniu. Jak przyszedł do białych to stał się największym bucem pod słońcem. Zachowuje się tak jakby był tylko Bellingham, i reszta przeciętnych piłkarzy
@Wojtek84 mi też nie chce się wierzyć że Barcelona nie chciała go zatrzymać za wszelką cenę jak gość ładował tyle bramek. Chyba nie miał później nigdzie indziej takiego sezonu jak w Barcelonie jeśli się nie mylę?
Widzi problem w Barcelonie. Ale niech zobaczy na to z innej strony, że każdy z Brazylijczyków miał jakiś problem. Jeden chciał wiecej kasy, drugi imprezowy tryb życia... czemu z Hiszpanami i innymi nie ma takich problemów.
Sam nie wiem co o nim myśleć. Jeśli już go kupili to powinien być może zacząć w rezerwach, a nie odrazu z grubej rury. Albo to po prostu kolejny wał, i nie ma co myśleć
Przecież to są największe pajace pod słońcem. Dopóki sędziowie popełniali błędy na ich korzyść, siedzieli na dupie. Teraz nagle wymyślają plany. Trzeba było wymyślać już wtedy jak przed varem wygrali niesłusznie dwie LM
🇵🇱🇩🇪 Funkcjonariusze niemieckiej policji ubrani w kombinezony sanitarne, rękawiczki, maseczki, przerzucili do Polski nielegalnego migranta. Mężczyzna, tak jak policjanci, byli ubrani w kombinezon ochronny - twierdzi @RepublikaTVhttps://t.co/E4RWJE9ggb">pic.twitter.com/E4RWJE9ggb
0
@Donnie_Darko kiedyś muszą odbić się od dna. Pytanie gdzie to dno sięga. Oby nie do niższej ligi
0
@FcPortoFan1999 ale gumy ciągle te same! :D
0
@FcPortoFan1999 Ferguson musi wrócić :p
0
@FcPortoFan1999 przyzwyczaić się idzie do wszystkiego. Ale mimo wszystko United to też wielka marka, i po prostu brakuje tych wielkich meczy z ich udziałem.
0
Na to United to już normalnie żal patrzeć...
2
Nie ma równych i równiejszych. Skoro Dembele pauzował za coś takiego, i poniósł karę to tym bardziej Anglik.
1
Póki co to z ustawieniem się w obronie musi koniecznie się poprawić. Jeśli tego nie zrobi to po prostu nie pasuje do tego co gra Flick.
2
Miło to słyszeć że w końcu jesteśmy naprawdę dobrym poziomie fizycznym. W ostatnich latach po każdym meczu można było słyszeć jedno i to samo, że brakuje nam fizyczności.
1
Ten którego wybierze Flick!
15
Ja tego Bellinghama serio lubiłem jak grał w BVB, tam skupiał się na graniu. Jak przyszedł do białych to stał się największym bucem pod słońcem. Zachowuje się tak jakby był tylko Bellingham, i reszta przeciętnych piłkarzy
3
Dawno nie było tak dobrej soboty. Czas zakończyć udany weekend w poniedziałek
5
Nawet sędzia go wyrzuca, a oni nadal go trzymają
1
@Fermin widzę właśnie. A Celta to w ogóle pierwszy skład wysyawila? :D
1
Jeszcze niech dziś tylko Celta pokona Atletico!
10
Ja mam wrażenie że oni dziś od początku meczu sprawdzali w praktyce czy ich protesty zadziałały xD
3
Jeszcze tylko vinicius za te daremne dyskusje
1
@Wojtek84 mi też nie chce się wierzyć że Barcelona nie chciała go zatrzymać za wszelką cenę jak gość ładował tyle bramek. Chyba nie miał później nigdzie indziej takiego sezonu jak w Barcelonie jeśli się nie mylę?
10
Widzi problem w Barcelonie. Ale niech zobaczy na to z innej strony, że każdy z Brazylijczyków miał jakiś problem. Jeden chciał wiecej kasy, drugi imprezowy tryb życia... czemu z Hiszpanami i innymi nie ma takich problemów.
0
@Rifek Vinicius gdzie zaczynał?
0
Sam nie wiem co o nim myśleć. Jeśli już go kupili to powinien być może zacząć w rezerwach, a nie odrazu z grubej rury. Albo to po prostu kolejny wał, i nie ma co myśleć
0
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie
11
Przecież to są największe pajace pod słońcem. Dopóki sędziowie popełniali błędy na ich korzyść, siedzieli na dupie. Teraz nagle wymyślają plany. Trzeba było wymyślać już wtedy jak przed varem wygrali niesłusznie dwie LM
15
Miałeś, chamie, złoty róg
4
Chyba rezerwom pomóc się utrzymać
4
Brawo Donald
0
Iluzjonista Carlos Fortuna zrobił machniom w losowaniu :D
1
Jak będziemy skuteczni to jestem spokojny o finał.
0
@DonAndres*8 też tak myślałem
0
@Bobo25 dlatego dali City żeby później odpoczeli z Sociedad
1
@Marcels przecież Bilbao odpadło