I zostaniemy bez kolejnego skrzydłowego. Raphinha na ten moment powinien być nietykalny. To co zostawia w każdym meczu na boisku, jest po prostu piękne!
Fajnie że zdarzył się nam tak szalony mecz. Na pewno chłopakom doda to wiary w to że mogą odwracać losy meczu! Tego mi brakowało w ostatnim czasie. U poprzednich szkoleniowców kiedy przegrywaliśmy 1-0, za chwile 2, później zamiast odrabiać starty to traciliśmy kolejne bramki i chodzili po boisku jakby dosłownie im się nie chciało. Tutaj walka do ostatnich sekund! To mi się podoba. Brawo Flick, brawo Barca!
@QQL5 nigdy. Od swoich początków w internecie za łebka, byłem uczulony na różne wałki i po prostu kierowałem się zasadą że nie ma nic za darmo. I że z kilku złotych nie zrobisz miliona.
0
@Filipem raczej brat Faye
2
I zostaniemy bez kolejnego skrzydłowego. Raphinha na ten moment powinien być nietykalny. To co zostawia w każdym meczu na boisku, jest po prostu piękne!
0
Ferran i Garcia z ławki jak znalazł. Jak dla mnie super decyzja. Pozbyć się tylko Fatiego
4
Mam nadzieje ze Brest u siebie sprawi niespodzianke :)
0
Mam nadzieję że nowy kontrakt dla Araujo nie przekreśli przyjścia Tah'a. Ale możliwe że na to się zanosi.
0
@Nightraider może wrócić i chcieć spróbować się odbudowac psychicznie. Bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)
12
Sam był średni, to teraz innych tak nazywa.
12
Fajnie że zdarzył się nam tak szalony mecz. Na pewno chłopakom doda to wiary w to że mogą odwracać losy meczu! Tego mi brakowało w ostatnim czasie. U poprzednich szkoleniowców kiedy przegrywaliśmy 1-0, za chwile 2, później zamiast odrabiać starty to traciliśmy kolejne bramki i chodzili po boisku jakby dosłownie im się nie chciało. Tutaj walka do ostatnich sekund! To mi się podoba. Brawo Flick, brawo Barca!
0
Madrycie gazety piszą jakby to Atletico odrobiło mecz z Benfica, a Barcelona jednobramkową stratę z Bayerem xD
6
Już widzę jutro memy z Szczęsnym po dwóch błędach "Spokojnie, miałem wszystko pod kontrolą" i zdjęcie z fajką xD
2
Vamooos Flick!!!! Vamos Barca!!!
4
Już niezależnie od wyniku... Brawa za walkę do końca! Tego brakowało nam zawsze
0
Mówiłem Pena > Szczęsny
0
@mint też cię lubię :D
6
Brakuje jeszcze Zielińskiego do równowagi między tyłem i przodem :)
0
Precz ze studiem! Dajcie już mecz
0
@arasz1819 Drugim "Luchem" może zostać. Niech Laporta kupi mu piłkarzy jakich chce i samo będzie grało.
4
Mam nadzieję że zamknie dzisiaj wszystkim szczęki :)
0
@QQL5 nigdy. Od swoich początków w internecie za łebka, byłem uczulony na różne wałki i po prostu kierowałem się zasadą że nie ma nic za darmo. I że z kilku złotych nie zrobisz miliona.
0
@AmigoBlancos jaki mecz tacy komentatorzy xD
0
Kolejne cztery lata? Żeby mu tylko starczyło czasu na spokojną emeryturę. Chciałbym go zobaczyć jeszcze w takiej roli jak Kloop w RB.
3
Ale bzdety. Przed problemami z rejestracją też miał problemy, poza obiecującym początkiem sezonu.
2
@Michas_13 Ferran to Larsson. Wchodzi i robi czarną robotę. Od początku gra jakby nie wiedział w co gra
0
Ferran po co to mówiłeś, teraz wszyscy będą chcieli z nami wygrać :(
2
Kolejna, dodatkowa motywacja dla naszego kapitana :)
14
@SergioBusquets5 Bayer a zbieranina gwiazd to dwie różne rzeczy, żadnemu trenerowi nie będzie łatwo.
1
@Mattems zawsze moga odpaść w półfinale z Sociedad
4
Sociedad, Getafe, Leganes i Barcelona w półfinale :D
1
@Bogan miałby ZP a Barcelona co najmniej 2 LM więcej
0
Chyba czas najwyższy poważnie myśleć nad zmianą trenera.