0

@Filipem raczej brat Faye

2

I zostaniemy bez kolejnego skrzydłowego. Raphinha na ten moment powinien być nietykalny. To co zostawia w każdym meczu na boisku, jest po prostu piękne!

0

Ferran i Garcia z ławki jak znalazł. Jak dla mnie super decyzja. Pozbyć się tylko Fatiego

4

Mam nadzieje ze Brest u siebie sprawi niespodzianke :)

0

Mam nadzieję że nowy kontrakt dla Araujo nie przekreśli przyjścia Tah'a. Ale możliwe że na to się zanosi.

0

@Nightraider może wrócić i chcieć spróbować się odbudowac psychicznie. Bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)

12

Sam był średni, to teraz innych tak nazywa.

12

Fajnie że zdarzył się nam tak szalony mecz. Na pewno chłopakom doda to wiary w to że mogą odwracać losy meczu! Tego mi brakowało w ostatnim czasie. U poprzednich szkoleniowców kiedy przegrywaliśmy 1-0, za chwile 2, później zamiast odrabiać starty to traciliśmy kolejne bramki i chodzili po boisku jakby dosłownie im się nie chciało. Tutaj walka do ostatnich sekund! To mi się podoba. Brawo Flick, brawo Barca!

0

Madrycie gazety piszą jakby to Atletico odrobiło mecz z Benfica, a Barcelona jednobramkową stratę z Bayerem xD

6

Już widzę jutro memy z Szczęsnym po dwóch błędach "Spokojnie, miałem wszystko pod kontrolą" i zdjęcie z fajką xD

2

Vamooos Flick!!!! Vamos Barca!!!

4

Już niezależnie od wyniku... Brawa za walkę do końca! Tego brakowało nam zawsze

0

Mówiłem Pena > Szczęsny

0

@mint też cię lubię :D

6

Brakuje jeszcze Zielińskiego do równowagi między tyłem i przodem :)

0

Precz ze studiem! Dajcie już mecz

0

@arasz1819 Drugim "Luchem" może zostać. Niech Laporta kupi mu piłkarzy jakich chce i samo będzie grało.

4

Mam nadzieję że zamknie dzisiaj wszystkim szczęki :)

0

@QQL5 nigdy. Od swoich początków w internecie za łebka, byłem uczulony na różne wałki i po prostu kierowałem się zasadą że nie ma nic za darmo. I że z kilku złotych nie zrobisz miliona.

0

@AmigoBlancos jaki mecz tacy komentatorzy xD

0

Kolejne cztery lata? Żeby mu tylko starczyło czasu na spokojną emeryturę. Chciałbym go zobaczyć jeszcze w takiej roli jak Kloop w RB.

3

Ale bzdety. Przed problemami z rejestracją też miał problemy, poza obiecującym początkiem sezonu.

2

@Michas_13 Ferran to Larsson. Wchodzi i robi czarną robotę. Od początku gra jakby nie wiedział w co gra

0

Ferran po co to mówiłeś, teraz wszyscy będą chcieli z nami wygrać :(

2

Kolejna, dodatkowa motywacja dla naszego kapitana :)

14

@SergioBusquets5 Bayer a zbieranina gwiazd to dwie różne rzeczy, żadnemu trenerowi nie będzie łatwo.

1

@Mattems zawsze moga odpaść w półfinale z Sociedad

4

Sociedad, Getafe, Leganes i Barcelona w półfinale :D

1

@Bogan miałby ZP a Barcelona co najmniej 2 LM więcej

0

Chyba czas najwyższy poważnie myśleć nad zmianą trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?