Cieszy wygrana w finale z realem w takim stylu i tak wysoko. Ale czuję pewien niedosyt że Szczęsny zabrał nam jedną z najlepszych okazji do tego żeby rozbic real tak, jak nie widziało jeszcze nasze pokolenie.
@Faro powinien dostać czas jak już zaczął budować drużynę, nawet jak przegramy. Pamiętasz pierwszy sezon Kloopa w LFC? Fakt miał więcej kasy na wzmocnienia, ale my mamy więcej diamentu w szkółce.
@LeoMessiiBarcaPepa ja znowu nie dam rady jeść jak masz dużo śmietany w zupie :D. A z kiełbasą żartowałem, jakbym na to miał uczulenie to lepiej jednak pić dalej xD
@KamQiX przez myśl by mi to nie przeszło :D. Ja myślę że będą chcieli zrewanżować się za ostatnią porażkę i może być ciężko, ale z drugiej strony jak zagramy to samo co z Atletico i poprawimy skuteczność to myślę że będzie ez win.
0
Jest gdzieś skrót z polskim komentarzem?
2
@novy1899 przecież Atletico zjechaliśmy gorzej niż dziś Real. Tylko skuteczność została w szatni
2
Teraz chłopaki wiedzą że nawet jak przegrywają to mogą odwrócić losy spotkania z najlepszymi :)
2
Można gdzieś dalej oglądać? Bo eleven zakończyło tańce :(
2
Takich ludzi nam trzeba!
2
@Arnokk nie wiem czy gdyby nie ta sytuacja, czy nie skończyłoby się to co najmniej na 8 bramkach dla Barcelony. Brawo Flick, brawo Barca!
2
Cieszy wygrana w finale z realem w takim stylu i tak wysoko. Ale czuję pewien niedosyt że Szczęsny zabrał nam jedną z najlepszych okazji do tego żeby rozbic real tak, jak nie widziało jeszcze nasze pokolenie.
4
Araujo albo podnosi cene, albo zostaje
0
Jak Araujo odwali babola to będzie ustawione xD
2
niewykorzystane sytuacje się mszczą
0
Wiadomo ilu kibiców Barcy na stadionie? (Nie przebierańców)
0
@Miszcz Textu FCB przecież jak Barca gra z realem to nawet towarzyski dostarcza emocji ^^
0
Miłego oglądania!
0
@Barceloniarz987 telepie jak na delirce:D
0
@Faro powinien dostać czas jak już zaczął budować drużynę, nawet jak przegramy. Pamiętasz pierwszy sezon Kloopa w LFC? Fakt miał więcej kasy na wzmocnienia, ale my mamy więcej diamentu w szkółce.
3
@Marian_Pazdzioch Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!
3
@esem91 nie. To będzie mówienie "macie Szczęsnego"
0
@Antimadridista~ ja mam to samo, ale czytam niektórych optymistyczne komentarze i mam nadzieję że będą mieli rację :)
0
@SergioBusquets5 coś mi się zdaje że w tym sezonie oprócz ligowego zobaczymy jeszcze El Claisco
0
@Lola120 chyba z zakonnicą
1
@Kamil689 Lengleta mogą kupić
1
Ciekaw kto stoi za tymi newsami zaraz przed meczem :)
2
@Mitch_Atleta chyba że tak :D myślałem że mi się godziny poje....
0
Tak wcześnie? :o
2
@okiemtypera_lucaxx95 Fenomenalne to miał wejście do zespołu, a później kontuzja i zjazd
1
@LeoMessiiBarcaPepa ja znowu nie dam rady jeść jak masz dużo śmietany w zupie :D. A z kiełbasą żartowałem, jakbym na to miał uczulenie to lepiej jednak pić dalej xD
0
@etobzyk na kiełbasę w proszku :D
1
@LeoMessiiBarcaPepa mam to samo. Porzuciłem imprezowy tryb życia i też niektórych produktów nie dam rady spożywać
1
@Piotrek1993 i czerwona dla viniciusa za protesty
1
@KamQiX przez myśl by mi to nie przeszło :D. Ja myślę że będą chcieli zrewanżować się za ostatnią porażkę i może być ciężko, ale z drugiej strony jak zagramy to samo co z Atletico i poprawimy skuteczność to myślę że będzie ez win.