0

Jest gdzieś skrót z polskim komentarzem?

2

@novy1899 przecież Atletico zjechaliśmy gorzej niż dziś Real. Tylko skuteczność została w szatni

2

Teraz chłopaki wiedzą że nawet jak przegrywają to mogą odwrócić losy spotkania z najlepszymi :)

2

Można gdzieś dalej oglądać? Bo eleven zakończyło tańce :(

2

Takich ludzi nam trzeba!

2

@Arnokk nie wiem czy gdyby nie ta sytuacja, czy nie skończyłoby się to co najmniej na 8 bramkach dla Barcelony. Brawo Flick, brawo Barca!

2

Cieszy wygrana w finale z realem w takim stylu i tak wysoko. Ale czuję pewien niedosyt że Szczęsny zabrał nam jedną z najlepszych okazji do tego żeby rozbic real tak, jak nie widziało jeszcze nasze pokolenie.

4

Araujo albo podnosi cene, albo zostaje

0

Jak Araujo odwali babola to będzie ustawione xD

2

niewykorzystane sytuacje się mszczą

0

Wiadomo ilu kibiców Barcy na stadionie? (Nie przebierańców)

0

@Miszcz Textu FCB przecież jak Barca gra z realem to nawet towarzyski dostarcza emocji ^^

0

Miłego oglądania!

0

@Barceloniarz987 telepie jak na delirce:D

0

@Faro powinien dostać czas jak już zaczął budować drużynę, nawet jak przegramy. Pamiętasz pierwszy sezon Kloopa w LFC? Fakt miał więcej kasy na wzmocnienia, ale my mamy więcej diamentu w szkółce.

3

@Marian_Pazdzioch Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!

3

@esem91 nie. To będzie mówienie "macie Szczęsnego"

0

@Antimadridista~ ja mam to samo, ale czytam niektórych optymistyczne komentarze i mam nadzieję że będą mieli rację :)

0

@SergioBusquets5 coś mi się zdaje że w tym sezonie oprócz ligowego zobaczymy jeszcze El Claisco

0

@Lola120 chyba z zakonnicą

1

@Kamil689 Lengleta mogą kupić

1

Ciekaw kto stoi za tymi newsami zaraz przed meczem :)

2

@Mitch_Atleta chyba że tak :D myślałem że mi się godziny poje....

0

Tak wcześnie? :o

2

@okiemtypera_lucaxx95 Fenomenalne to miał wejście do zespołu, a później kontuzja i zjazd

1

@LeoMessiiBarcaPepa ja znowu nie dam rady jeść jak masz dużo śmietany w zupie :D. A z kiełbasą żartowałem, jakbym na to miał uczulenie to lepiej jednak pić dalej xD

0

@etobzyk na kiełbasę w proszku :D

1

@LeoMessiiBarcaPepa mam to samo. Porzuciłem imprezowy tryb życia i też niektórych produktów nie dam rady spożywać

1

@Piotrek1993 i czerwona dla viniciusa za protesty

1

@KamQiX przez myśl by mi to nie przeszło :D. Ja myślę że będą chcieli zrewanżować się za ostatnią porażkę i może być ciężko, ale z drugiej strony jak zagramy to samo co z Atletico i poprawimy skuteczność to myślę że będzie ez win.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?