Niestety ale taki jest fakt. Takie sytuacje ile wczoraj było, trzeba wykorzystać. Inaczej mecze kończą się jak wczoraj. Czas popracować nad skutecznością. Bo sytuacji co by nie mówić, nie brakuje.
@dawidlampa tak wiem. Kiedyś w Fortnite były reprezentacje, szkoda że chyba nie można sobie zmienić stroju danej postaci. Gdyby jeszcze był strój Polski... :D
Po tych ligowych ostatnich meczach, tego obawiam się jak każdego meczu rozgrywanego za Xaviego. Ale z drugiej strony co inne gramy w lidze, co inne w LM.
0
Teraz czas wrócić do skuteczności.
5
Lepiej nakupić kilku zawodników za 50mln, niż jednego kota w worku. Któryś się sprawdzi w końcu :D
0
Grafika wygląda jak eFootball w debiucie, za dużo painta :D
6
Może jakaś szansa dla skrzydłowych z rezerw
0
Niestety ale taki jest fakt. Takie sytuacje ile wczoraj było, trzeba wykorzystać. Inaczej mecze kończą się jak wczoraj. Czas popracować nad skutecznością. Bo sytuacji co by nie mówić, nie brakuje.
0
@Criss18Barca dzięki za info !
0
Fajnie jakby utrzymał jakąś stabilną dyspozycję. Bo odkąd tu jest to jakieś randomowe momenty z dupy zalicza
0
Kiedy ostatnio wygrali 1-0? :D
0
@dawidlampa tak wiem. Kiedyś w Fortnite były reprezentacje, szkoda że chyba nie można sobie zmienić stroju danej postaci. Gdyby jeszcze był strój Polski... :D
5
Obowiązkowo kupiony cały zestaw. Szkoda tylko że nie ma w stroju Argentyny i Barcelony :(
0
@GigiAmoroso odcinek z rekordem Guinnessa mistrz:)
4
@tbas uczą się bezpośredniego futbolu xD
0
Penalti a favor del Real Madrid
0
Oby nie. Araujo w formie z Tahem na środku to było by coś!
0
@Kazragore zawsze możemy założyć białe spodenki
0
@kuz żyje się raz
0
@Faro mów za siebie :d
0
Dobrze mówiłem że mu licznik przekręcili
0
Wygramy z Atalanta w ostatnim meczu to pewnie ktoś od nas się znajdzie
0
@on1977 chyba robi dużą różnicę xD
2
Po raz kolejny sprawdza się Ferran w roli Larssona :)
0
Widzę Gerarda Martina nawet na ławce i nogi mi się trzęsą:D
0
Po tych ligowych ostatnich meczach, tego obawiam się jak każdego meczu rozgrywanego za Xaviego. Ale z drugiej strony co inne gramy w lidze, co inne w LM.
0
@MOLESTA podziękował!
0
@MOLESTA jest gdzieś transmisja?
0
Olmo dziś strzeli bramke
1
@KacperWisnia zobaczymy jak zagrają dzisiaj, być może ten "kryzys" jest tylko w lidze :)
0
@KacperWisnia a weź se spotkanie z Bayernem i Realem
0
@Tridente2015 chyba napisałem. Stwierdze że Barcelona ma formę ale na LM :)
0
@Tridente2015 że zależy im na LM :D