0

Teraz czas wrócić do skuteczności.

5

Lepiej nakupić kilku zawodników za 50mln, niż jednego kota w worku. Któryś się sprawdzi w końcu :D

0

Grafika wygląda jak eFootball w debiucie, za dużo painta :D

6

Może jakaś szansa dla skrzydłowych z rezerw

0

Niestety ale taki jest fakt. Takie sytuacje ile wczoraj było, trzeba wykorzystać. Inaczej mecze kończą się jak wczoraj. Czas popracować nad skutecznością. Bo sytuacji co by nie mówić, nie brakuje.

0

@Criss18Barca dzięki za info !

0

Fajnie jakby utrzymał jakąś stabilną dyspozycję. Bo odkąd tu jest to jakieś randomowe momenty z dupy zalicza

0

Kiedy ostatnio wygrali 1-0? :D

0

@dawidlampa tak wiem. Kiedyś w Fortnite były reprezentacje, szkoda że chyba nie można sobie zmienić stroju danej postaci. Gdyby jeszcze był strój Polski... :D

5

Obowiązkowo kupiony cały zestaw. Szkoda tylko że nie ma w stroju Argentyny i Barcelony :(

0

@GigiAmoroso odcinek z rekordem Guinnessa mistrz:)

4

@tbas uczą się bezpośredniego futbolu xD

0

Penalti a favor del Real Madrid

0

Oby nie. Araujo w formie z Tahem na środku to było by coś!

0

@Kazragore zawsze możemy założyć białe spodenki

0

@kuz żyje się raz

0

@Faro mów za siebie :d

0

Dobrze mówiłem że mu licznik przekręcili

0

Wygramy z Atalanta w ostatnim meczu to pewnie ktoś od nas się znajdzie

0

@on1977 chyba robi dużą różnicę xD

2

Po raz kolejny sprawdza się Ferran w roli Larssona :)

0

Widzę Gerarda Martina nawet na ławce i nogi mi się trzęsą:D

0

Po tych ligowych ostatnich meczach, tego obawiam się jak każdego meczu rozgrywanego za Xaviego. Ale z drugiej strony co inne gramy w lidze, co inne w LM.

0

@MOLESTA podziękował!

0

@MOLESTA jest gdzieś transmisja?

0

Olmo dziś strzeli bramke

1

@KacperWisnia zobaczymy jak zagrają dzisiaj, być może ten "kryzys" jest tylko w lidze :)

0

@KacperWisnia a weź se spotkanie z Bayernem i Realem

0

@Tridente2015 chyba napisałem. Stwierdze że Barcelona ma formę ale na LM :)

0

@Tridente2015 że zależy im na LM :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?