9 stycznia 2025, 20:08
0
Będzie żył!!! :D
9 stycznia 2025, 18:38
2
Jakie 45-50? Co najmniej 80
8 stycznia 2025, 22:50
To teraz chłopaki będą musieli dawać 120% w meczach. Bo żołnierzyki z gwizdkami mogą utrudniać
8 stycznia 2025, 18:57
Fati odpoczynek? :D
8 stycznia 2025, 17:47
15
Fakt trudno jest być takim pajacem z ego
8 stycznia 2025, 13:37
@mrboom redakcja pisała że można obejrzeć w c+ online :D
8 stycznia 2025, 13:34
@karolszymek no teraz już wiem. Ale szukałem po c+ i nie mogłem znaleźć :)
8 stycznia 2025, 13:33
Na którym jest losowanie?
8 stycznia 2025, 13:28
Pewnie gra na lepszy kontrakt. Ale za co jak on ciągle kontuzje łapie. Dogra ten sezon do końca to można myśleć.
8 stycznia 2025, 08:35
14
@siara10 Jak grał to miał przebłyski ale słabszej formy raczej. Jak jest w formie jest jednym z najlepszych obrońców na świecie.
7 stycznia 2025, 23:44
@Moczymorda36 mówiłem że Laporta to załatwi od samego początku
7 stycznia 2025, 15:02
Chyba nie mają o czym pisać
7 stycznia 2025, 13:38
"Mieliśmy bardzo dobry sezon, zarówno pod względem fizycznym, jak i taktycznym"Ale sezon nadal trwa :D
6 stycznia 2025, 15:31
To gramy z Osasuna czy Bilbao?
5 stycznia 2025, 15:56
6
@Andrzej_Majonez mnie interesuje jak kobitki radzą sobie :)
5 stycznia 2025, 10:24
@Filipem dziękuję waćpanie :D
5 stycznia 2025, 10:01
1
@Filipem czekam na rosół :D
5 stycznia 2025, 09:50
@Czarny_ck u nas pewnie byłby Semedo 2
4 stycznia 2025, 18:52
Liczę że Toni Fernández dostanie dzisiaj kilka minut:)
4 stycznia 2025, 18:09
8
Ucieszyła się micha dopóki nie dojechałem do Gerard Martin xD
4 stycznia 2025, 17:32
Za 100 baniek i kupujemy Daviesa :D
4 stycznia 2025, 16:43
7
Telenowela jakbyśmy czekali na transfer jakiegoś cracka. A czekamy na Olmo bez formy
4 stycznia 2025, 11:59
21
Ich telewizja to taka propaganda jak w Rosji i na Białorusi
3 stycznia 2025, 23:07
@FATTOMY raczej to drugie. Mówiłem że Laporta mimo wszystko ma łeb
3 stycznia 2025, 11:07
Jeden przebywał na urodzinach siostry, drugi robi sobie wakacje :D
3 stycznia 2025, 09:25
@Barcatroll witaj w klubie xD
2 stycznia 2025, 14:46
Ja też jestem rozczarowany Tobą. Jeden sezon fajnie rozegrany a później ciągle L4 i pensja jak na jednego z najlepszych zawodników w zespole.
2 stycznia 2025, 14:44
A dostawca pizzy był? :D
2 stycznia 2025, 12:59
To teraz pozostaje jeszcze zmienić nazwę rozgrywek https://www.facebook.com/share/p/15Q21Pqnyf/
1 stycznia 2025, 22:04
Aż przypomina się sytuacja z Suarezem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Będzie żył!!! :D
2
Jakie 45-50? Co najmniej 80
0
To teraz chłopaki będą musieli dawać 120% w meczach. Bo żołnierzyki z gwizdkami mogą utrudniać
0
Fati odpoczynek? :D
15
Fakt trudno jest być takim pajacem z ego
0
@mrboom redakcja pisała że można obejrzeć w c+ online :D
0
@karolszymek no teraz już wiem. Ale szukałem po c+ i nie mogłem znaleźć :)
0
Na którym jest losowanie?
0
Pewnie gra na lepszy kontrakt. Ale za co jak on ciągle kontuzje łapie. Dogra ten sezon do końca to można myśleć.
14
@siara10 Jak grał to miał przebłyski ale słabszej formy raczej. Jak jest w formie jest jednym z najlepszych obrońców na świecie.
0
@Moczymorda36 mówiłem że Laporta to załatwi od samego początku
0
Chyba nie mają o czym pisać
0
"Mieliśmy bardzo dobry sezon, zarówno pod względem fizycznym, jak i taktycznym"
Ale sezon nadal trwa :D
0
To gramy z Osasuna czy Bilbao?
6
@Andrzej_Majonez mnie interesuje jak kobitki radzą sobie :)
0
@Filipem dziękuję waćpanie :D
1
@Filipem czekam na rosół :D
0
@Czarny_ck u nas pewnie byłby Semedo 2
0
Liczę że Toni Fernández dostanie dzisiaj kilka minut:)
8
Ucieszyła się micha dopóki nie dojechałem do Gerard Martin xD
0
Za 100 baniek i kupujemy Daviesa :D
7
Telenowela jakbyśmy czekali na transfer jakiegoś cracka. A czekamy na Olmo bez formy
21
Ich telewizja to taka propaganda jak w Rosji i na Białorusi
2
@FATTOMY raczej to drugie. Mówiłem że Laporta mimo wszystko ma łeb
0
Jeden przebywał na urodzinach siostry, drugi robi sobie wakacje :D
0
@Barcatroll witaj w klubie xD
2
Ja też jestem rozczarowany Tobą. Jeden sezon fajnie rozegrany a później ciągle L4 i pensja jak na jednego z najlepszych zawodników w zespole.
0
A dostawca pizzy był? :D
0
To teraz pozostaje jeszcze zmienić nazwę rozgrywek
https://www.facebook.com/share/p/15Q21Pqnyf/
0
Aż przypomina się sytuacja z Suarezem