0

Będzie żył!!! :D

2

Jakie 45-50? Co najmniej 80

0

To teraz chłopaki będą musieli dawać 120% w meczach. Bo żołnierzyki z gwizdkami mogą utrudniać

0

Fati odpoczynek? :D

15

Fakt trudno jest być takim pajacem z ego

0

@mrboom redakcja pisała że można obejrzeć w c+ online :D

0

@karolszymek no teraz już wiem. Ale szukałem po c+ i nie mogłem znaleźć :)

0

Na którym jest losowanie?

0

Pewnie gra na lepszy kontrakt. Ale za co jak on ciągle kontuzje łapie. Dogra ten sezon do końca to można myśleć.

14

@siara10 Jak grał to miał przebłyski ale słabszej formy raczej. Jak jest w formie jest jednym z najlepszych obrońców na świecie.

0

@Moczymorda36 mówiłem że Laporta to załatwi od samego początku

0

Chyba nie mają o czym pisać

0

"Mieliśmy bardzo dobry sezon, zarówno pod względem fizycznym, jak i taktycznym"

Ale sezon nadal trwa :D

0

To gramy z Osasuna czy Bilbao?

6

@Andrzej_Majonez mnie interesuje jak kobitki radzą sobie :)

0

@Filipem dziękuję waćpanie :D

1

@Filipem czekam na rosół :D

0

@Czarny_ck u nas pewnie byłby Semedo 2

0

Liczę że Toni Fernández dostanie dzisiaj kilka minut:)

8

Ucieszyła się micha dopóki nie dojechałem do Gerard Martin xD

0

Za 100 baniek i kupujemy Daviesa :D

7

Telenowela jakbyśmy czekali na transfer jakiegoś cracka. A czekamy na Olmo bez formy

21

Ich telewizja to taka propaganda jak w Rosji i na Białorusi

2

@FATTOMY raczej to drugie. Mówiłem że Laporta mimo wszystko ma łeb

0

Jeden przebywał na urodzinach siostry, drugi robi sobie wakacje :D

0

@Barcatroll witaj w klubie xD

2

Ja też jestem rozczarowany Tobą. Jeden sezon fajnie rozegrany a później ciągle L4 i pensja jak na jednego z najlepszych zawodników w zespole.

0

A dostawca pizzy był? :D

0

To teraz pozostaje jeszcze zmienić nazwę rozgrywek

https://www.facebook.com/share/p/15Q21Pqnyf/

0

Aż przypomina się sytuacja z Suarezem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?