13

Ajajaj, szkoda tego meczu z Monaco

1

@Keson Galareta będzie szybciej

0

Jak zobaczyłem zdjęcie to ciśnienie jak po dwóch czarnych

0

Jeszcze piłki niech schowają żeby nie było czym kopać

1

@Lola120 Realu i Bayernu też się obawialiśmy. Teraz najlepszy moment żeby wrócić.

0

@gumaz Straszą wojną żeby tylko kase wyciągnąć...

0

Naszej reprezentacji przydałby się taki trener

2

@galix22 do jakiej rotacji. Jak on zagra 1 mecz i pół sezonu kontuzja

1

Teraz to pocałujcie misia w dupe

0

Najlepszą odpowiedzią na ostatnie potknięcia będzie pewne i wysokie zwycięstwo jutro.

2

@Emerald a jeden i drugi Ronaldo

1

@dawid4444 profesor Baltazar Gąbka :D

1

No cóż pozostaje poczekać i zobaczyć jakie wnioski wyciągnął, i co zrobi Flick po porażce z Sociedad i wczorajszym remisie. Wierzę że to dźwignie!

0

Bez kozery powiem pińcet

0

Kounde czyżby zmęczenie dawało się we znaki?

0

Nie powiem, przyzwoicie

5

Tylko nie Fermin znów na skrzydle...

1

@Popitek12 pozdro z Krakowa

0

@Criss18Barca przecież to grzech żeby siedział na ławce

1

Fajnie by było. Chciałem go zobaczyć jak poradzi sobie w pierwszym zespole

1

@Batys dopiero odczytałem, czym zgasił, gdzie?

0

@Danny Gaucho kto nie ryzykuje ten nie pije szampana

0

@gumaz Dzisiaj spadl pierwszy snieg, ostatnio w black week kupilem pitbulla więc pierwszy test zaraz po fajki do sklepu :D

5

To już wiadomo czemu mu się tak "chciało" grać na boisku

1

@Tabaluga37 dzięki, spróbujemy

0

@Cvzx niee bo to mlody do szkoly cos tam ma zrobic i brakuje funkcji

0

@MESSIah16 Vinicius i Netflix? Skojarzyło mi się to z filmem "Pasja"

1

@MesQueUnClub_87 ok dzieki za info!

0

Można pobrać za darmo legalnie power pointa? Czy to jest płatne?

0

@TheNekro94 gazu nie brakuje, tylko skuteczności ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?