26 listopada 2024, 23:03
13
Ajajaj, szkoda tego meczu z Monaco
26 listopada 2024, 21:57
1
@Keson Galareta będzie szybciej
26 listopada 2024, 20:05
0
Jak zobaczyłem zdjęcie to ciśnienie jak po dwóch czarnych
26 listopada 2024, 13:00
Jeszcze piłki niech schowają żeby nie było czym kopać
26 listopada 2024, 09:59
@Lola120 Realu i Bayernu też się obawialiśmy. Teraz najlepszy moment żeby wrócić.
26 listopada 2024, 09:40
@gumaz Straszą wojną żeby tylko kase wyciągnąć...
25 listopada 2024, 08:30
Naszej reprezentacji przydałby się taki trener
25 listopada 2024, 08:14
2
@galix22 do jakiej rotacji. Jak on zagra 1 mecz i pół sezonu kontuzja
25 listopada 2024, 07:55
Teraz to pocałujcie misia w dupe
25 listopada 2024, 07:38
Najlepszą odpowiedzią na ostatnie potknięcia będzie pewne i wysokie zwycięstwo jutro.
24 listopada 2024, 19:28
@Emerald a jeden i drugi Ronaldo
24 listopada 2024, 10:08
@dawid4444 profesor Baltazar Gąbka :D
24 listopada 2024, 10:03
No cóż pozostaje poczekać i zobaczyć jakie wnioski wyciągnął, i co zrobi Flick po porażce z Sociedad i wczorajszym remisie. Wierzę że to dźwignie!
23 listopada 2024, 21:23
Bez kozery powiem pińcet
23 listopada 2024, 21:18
Kounde czyżby zmęczenie dawało się we znaki?
23 listopada 2024, 18:48
Nie powiem, przyzwoicie
23 listopada 2024, 14:14
5
Tylko nie Fermin znów na skrzydle...
23 listopada 2024, 08:16
@Popitek12 pozdro z Krakowa
22 listopada 2024, 16:29
@Criss18Barca przecież to grzech żeby siedział na ławce
22 listopada 2024, 10:32
Fajnie by było. Chciałem go zobaczyć jak poradzi sobie w pierwszym zespole
21 listopada 2024, 13:06
@Batys dopiero odczytałem, czym zgasił, gdzie?
21 listopada 2024, 13:05
@Danny Gaucho kto nie ryzykuje ten nie pije szampana
21 listopada 2024, 08:56
@gumaz Dzisiaj spadl pierwszy snieg, ostatnio w black week kupilem pitbulla więc pierwszy test zaraz po fajki do sklepu :D
21 listopada 2024, 07:27
To już wiadomo czemu mu się tak "chciało" grać na boisku
20 listopada 2024, 09:46
@Tabaluga37 dzięki, spróbujemy
@Cvzx niee bo to mlody do szkoly cos tam ma zrobic i brakuje funkcji
20 listopada 2024, 09:13
@MESSIah16 Vinicius i Netflix? Skojarzyło mi się to z filmem "Pasja"
20 listopada 2024, 08:50
@MesQueUnClub_87 ok dzieki za info!
20 listopada 2024, 08:40
Można pobrać za darmo legalnie power pointa? Czy to jest płatne?
19 listopada 2024, 08:56
@TheNekro94 gazu nie brakuje, tylko skuteczności ^^
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
13
Ajajaj, szkoda tego meczu z Monaco
1
@Keson Galareta będzie szybciej
0
Jak zobaczyłem zdjęcie to ciśnienie jak po dwóch czarnych
0
Jeszcze piłki niech schowają żeby nie było czym kopać
1
@Lola120 Realu i Bayernu też się obawialiśmy. Teraz najlepszy moment żeby wrócić.
0
@gumaz Straszą wojną żeby tylko kase wyciągnąć...
0
Naszej reprezentacji przydałby się taki trener
2
@galix22 do jakiej rotacji. Jak on zagra 1 mecz i pół sezonu kontuzja
1
Teraz to pocałujcie misia w dupe
0
Najlepszą odpowiedzią na ostatnie potknięcia będzie pewne i wysokie zwycięstwo jutro.
2
@Emerald a jeden i drugi Ronaldo
1
@dawid4444 profesor Baltazar Gąbka :D
1
No cóż pozostaje poczekać i zobaczyć jakie wnioski wyciągnął, i co zrobi Flick po porażce z Sociedad i wczorajszym remisie. Wierzę że to dźwignie!
0
Bez kozery powiem pińcet
0
Kounde czyżby zmęczenie dawało się we znaki?
0
Nie powiem, przyzwoicie
5
Tylko nie Fermin znów na skrzydle...
1
@Popitek12 pozdro z Krakowa
0
@Criss18Barca przecież to grzech żeby siedział na ławce
1
Fajnie by było. Chciałem go zobaczyć jak poradzi sobie w pierwszym zespole
1
@Batys dopiero odczytałem, czym zgasił, gdzie?
0
@Danny Gaucho kto nie ryzykuje ten nie pije szampana
0
@gumaz Dzisiaj spadl pierwszy snieg, ostatnio w black week kupilem pitbulla więc pierwszy test zaraz po fajki do sklepu :D
5
To już wiadomo czemu mu się tak "chciało" grać na boisku
1
@Tabaluga37 dzięki, spróbujemy
0
@Cvzx niee bo to mlody do szkoly cos tam ma zrobic i brakuje funkcji
0
@MESSIah16 Vinicius i Netflix? Skojarzyło mi się to z filmem "Pasja"
1
@MesQueUnClub_87 ok dzieki za info!
0
Można pobrać za darmo legalnie power pointa? Czy to jest płatne?
0
@TheNekro94 gazu nie brakuje, tylko skuteczności ^^