23 października 2024, 22:17
0
Pamiętacie jak niektórzy go sprzedawali? :D
23 października 2024, 22:16
VAMOOOOOOOS!!!?
23 października 2024, 22:03
1
@SeBa32 fakt z PSG. Mój błąd.
23 października 2024, 22:00
Kiedyś chyba Neymar z Bayernem tak pociągnął jak Raphinha na 3-1 :)
23 października 2024, 21:47
Jeeeeeeedziem z tym śledzeniem!!!!! Vamoooos
23 października 2024, 21:04
Tak jest!!! Let's go
23 października 2024, 19:30
@MesQueUnClub_87 na PW ci napisałem
23 października 2024, 10:28
Z Niemcami jak kiedyś Iniesta :)
23 października 2024, 10:03
@lukkobe dzieki wielkie
23 października 2024, 09:11
@lukkobe zalinkuj
22 października 2024, 22:59
Pomyślcie o banowaniu na IP i adres urządzenia :)
22 października 2024, 16:19
@Roobo lepsze 16:4
22 października 2024, 13:45
2
De Jong to jest agent. Kiedy nie ma o czym pisać, o nim zawsze coś można :D
22 października 2024, 09:15
@Pawlak1992 Kiedy jak nie teraz.
22 października 2024, 08:48
@Pressinho też tak myślę że do Barcelony Flicka pasowałby lepiej Villa
22 października 2024, 08:43
@Lionel_Messi10
22 października 2024, 08:39
David Villa prime czy Luis Suarez prime pasował bardziej do Barcelony?
22 października 2024, 08:09
@TheNekro94 Bo Polacy rozumieją każdy język :D
22 października 2024, 07:59
@Wasacz_ Gdyby mu nie wyszło to byłaby flicki flaka :D
22 października 2024, 07:57
5
Super że Pedri wraca do formy, ale to jeszcze nie jest chyba jego najlepsza wersja.
21 października 2024, 21:18
@Kapitan9 to się zdecyduj :D
20 października 2024, 20:45
@Pedri16Future zawsze mógłby wskoczyć na czyjeś plecy xD
20 października 2024, 20:44
@BORO_12 niezależnie od budżetu
20 października 2024, 20:43
3
@Zoker kiedyś na takie filmy czekało się długo żeby obejrzeć. Teraz możesz obejrzeć kiedy chcesz, nie smakuje już tak samo :D
20 października 2024, 20:42
Jak Lewandowski skończy etap w Barcelonie, który według Was piłkarz idealnie pasowałaby do grania z Yamalem i Raphinha?
20 października 2024, 20:25
Zrobić swoje w pierwszej połowie i w drugiej Yamal na ławke
20 października 2024, 18:01
6
Jak widzę tego gościa to przypomina mi się odcinek kiepskich jak Ferdek i Paździoch bawili się w artystów. Odcinek "mistrz podrobów" :D
20 października 2024, 08:55
@draxidox dlatego najlepiej być neutralnym. Bo to nie nasza wojna.
20 października 2024, 08:35
@Azazel_Pazuzu Po równo by było jakby Neuera stracili :D
20 października 2024, 08:19
@RoberDzik tych last dance będzie tyle co u Najmana mówisz :D?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pamiętacie jak niektórzy go sprzedawali? :D
0
VAMOOOOOOOS!!!?
1
@SeBa32 fakt z PSG. Mój błąd.
1
Kiedyś chyba Neymar z Bayernem tak pociągnął jak Raphinha na 3-1 :)
1
Jeeeeeeedziem z tym śledzeniem!!!!! Vamoooos
0
Tak jest!!! Let's go
1
@MesQueUnClub_87 na PW ci napisałem
0
Z Niemcami jak kiedyś Iniesta :)
1
@lukkobe dzieki wielkie
0
@lukkobe zalinkuj
0
Pomyślcie o banowaniu na IP i adres urządzenia :)
0
@Roobo lepsze 16:4
2
De Jong to jest agent. Kiedy nie ma o czym pisać, o nim zawsze coś można :D
1
@Pawlak1992 Kiedy jak nie teraz.
0
@Pressinho też tak myślę że do Barcelony Flicka pasowałby lepiej Villa
2
@Lionel_Messi10
0
David Villa prime czy Luis Suarez prime pasował bardziej do Barcelony?
1
@TheNekro94 Bo Polacy rozumieją każdy język :D
2
@Wasacz_ Gdyby mu nie wyszło to byłaby flicki flaka :D
5
Super że Pedri wraca do formy, ale to jeszcze nie jest chyba jego najlepsza wersja.
0
@Kapitan9 to się zdecyduj :D
0
@Pedri16Future zawsze mógłby wskoczyć na czyjeś plecy xD
0
@BORO_12 niezależnie od budżetu
3
@Zoker kiedyś na takie filmy czekało się długo żeby obejrzeć. Teraz możesz obejrzeć kiedy chcesz, nie smakuje już tak samo :D
0
Jak Lewandowski skończy etap w Barcelonie, który według Was piłkarz idealnie pasowałaby do grania z Yamalem i Raphinha?
0
Zrobić swoje w pierwszej połowie i w drugiej Yamal na ławke
6
Jak widzę tego gościa to przypomina mi się odcinek kiepskich jak Ferdek i Paździoch bawili się w artystów. Odcinek "mistrz podrobów" :D
0
@draxidox dlatego najlepiej być neutralnym. Bo to nie nasza wojna.
1
@Azazel_Pazuzu Po równo by było jakby Neuera stracili :D
0
@RoberDzik tych last dance będzie tyle co u Najmana mówisz :D?