0

Pamiętacie jak niektórzy go sprzedawali? :D

0

VAMOOOOOOOS!!!?

1

@SeBa32 fakt z PSG. Mój błąd.

1

Kiedyś chyba Neymar z Bayernem tak pociągnął jak Raphinha na 3-1 :)

1

Jeeeeeeedziem z tym śledzeniem!!!!! Vamoooos

0

Tak jest!!! Let's go

1

@MesQueUnClub_87 na PW ci napisałem

0

Z Niemcami jak kiedyś Iniesta :)

1

@lukkobe dzieki wielkie

0

@lukkobe zalinkuj

0

Pomyślcie o banowaniu na IP i adres urządzenia :)

0

@Roobo lepsze 16:4

2

De Jong to jest agent. Kiedy nie ma o czym pisać, o nim zawsze coś można :D

1

@Pawlak1992 Kiedy jak nie teraz.

0

@Pressinho też tak myślę że do Barcelony Flicka pasowałby lepiej Villa

2

0

David Villa prime czy Luis Suarez prime pasował bardziej do Barcelony?

1

@TheNekro94 Bo Polacy rozumieją każdy język :D

2

@Wasacz_ Gdyby mu nie wyszło to byłaby flicki flaka :D

5

Super że Pedri wraca do formy, ale to jeszcze nie jest chyba jego najlepsza wersja.

0

@Kapitan9 to się zdecyduj :D

0

@Pedri16Future zawsze mógłby wskoczyć na czyjeś plecy xD

0

@BORO_12 niezależnie od budżetu

3

@Zoker kiedyś na takie filmy czekało się długo żeby obejrzeć. Teraz możesz obejrzeć kiedy chcesz, nie smakuje już tak samo :D

0

Jak Lewandowski skończy etap w Barcelonie, który według Was piłkarz idealnie pasowałaby do grania z Yamalem i Raphinha?

0

Zrobić swoje w pierwszej połowie i w drugiej Yamal na ławke

6

Jak widzę tego gościa to przypomina mi się odcinek kiepskich jak Ferdek i Paździoch bawili się w artystów. Odcinek "mistrz podrobów" :D

0

@draxidox dlatego najlepiej być neutralnym. Bo to nie nasza wojna.

1

@Azazel_Pazuzu Po równo by było jakby Neuera stracili :D

0

@RoberDzik tych last dance będzie tyle co u Najmana mówisz :D?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?