2

Czas zmienić Avatar. Czekam na Wojtka w barwach fcb i lecim:D

0

@Michael24 Netflix już zaciera ręce

11

Przewidział kontuzje Ter Stegena. Lepszy niż Jackowski :D

0

@tgrzeb Zieliński to już raczej nie :D

0

@kolomen2 Spróbuj zrobić tak. Zrób nowe konto psn na Polske. Dodaj je na konsoli i zobacz później czy na głównym koncie będziesz mógł zmienić.

0

@Arekvip narazie to tier 3

0

@kolomen2 A próbowałeś założyć nowe konto PSN na Polske?

1

@Damiain Theo Hernández zamiast Leao xD

1

@Blanco16 Jeszcze nic pewnego. Ja już się przyzwyczaiłem że dopóki nie ma oficjalnej informacji, to nie robie sobie nadziei. Więc te wszystkie plotki z transferami do Barcelony, mają jakieś plusy. Człowiek może się nauczyć żeby nie wierzyć we wszystko co piszą :D

2

@Kapitan hawk To fakt. Od dawna nie czułem takich emocji oczekując na kolejny mecz Barcelony :). Miłego dnia

0

@zTx Wszystko ma swój koniec, tak Ci powiem :D

0

@fanmessix może tak :D

1

@lukkobe nie pisałem tego bo myślałem że się domyśli każdy :D

50

Zawsze chcieliśmy mieć Polaka w Barcelonie. To po Lewandowskim lecą kolejni :D. Fajnie by było gdyby Szczęsny przyszedł. Nawet gdyby sezon pograł, to takiego zakończenia kariery nie jeden by pozazdrościł.

4

@siara10 po kontuzji ter stegena chcąc nie chcąc musimy pozyskać bramkarza z doświadczeniem.

0

@MesQueUnClub_87 mam na GOG dużo godzin przegranych, ale to było jakiś czas temu. Pisz PW, jak mogę to pomogę :)

1

@MesQueUnClub_87 to z Wiedźmina? Kiedyś grałem :)

24

Flick jest genialny jak potrafi robić atmosfere :D

0

@maroon może tak. Później będę płakał że jestem ofiarą rasizmu. Masz rację.

0

@Who_you_mam Cała piłka nożna się zmieniła, więc ZP również

0

Komentarz usunięty

0

Coldplay + Barcelona!


0

Tylko pierwszy wariant. Szkoda byłoby zmarnować tak dobry początek sezonu.

0

@szymonekk raczej zmiennik i podstawowy zawodnik na Puchar Króla ;p

0

@tbas De Jong za rękę go zaprowadził :)

0

@Azazel_Pazuzu Raphinha po tym jak został ogłoszony jednym z kapitanów zaczął grać lepiej. Ter Stegen odwrotnie :)

2

Loris Karius :D

1

"Barcelona rozbiła". Jestem mega szczęśliwy że takie tytuły wróciły na stronę i pojawiają się coraz częściej!

0

mmmmMister Flick

24

A tak dobrze zapowiadał się jego dzisiejszy występ... Wracaj do zdrowia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?