14 października 2024, 07:52
3
@Pnog37 Za Sousy nie było aż tak źle, ale teraz...
14 października 2024, 07:51
2
@FcPortoFan1999 jakby już został selekcjonerem to by nie mieli wyboru :D
14 października 2024, 07:46
0
Teraz sobie tak myślę jak grałaby nasza reprezentacja gdyby to Rangnick został selekcjonerem a nie Sousa
14 października 2024, 07:42
1
@Popitek12 o! W końcu Kraków :D
13 października 2024, 14:56
@comtedurgell o to też można
13 października 2024, 09:40
@Marian_Pazdzioch pewnie zakończy bo nie beda wspierac ukrainy dalej
13 października 2024, 09:39
@Popitek12 smacznego rosołu ;D
13 października 2024, 09:18
Ja bym dołożył jeszcze Lige Świata, z reprezentacjami z całego świata.
13 października 2024, 09:17
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :D
12 października 2024, 16:49
Niech biali płacą grubą kase za kota w worku. My nie musimy, mamy za darmo w swojej stajni ;)
12 października 2024, 08:30
@Popitek12 zatrudnili Cie jako skauta :D?
12 października 2024, 08:27
@tbas Raczej mówi to co chce żebyśmy usłyszeli
12 października 2024, 08:17
@Arden A Cubarsi mówił że trenuje sie jak u Xaviego ;D
12 października 2024, 07:50
"...i trenuje się tak jak u Xaviego" no chyba nie do końca :D
11 października 2024, 13:30
Wróć wróć tylko nie na miesiąc, na dłużej jeśli możesz :D
9 października 2024, 08:02
@Popitek12 A z Krakowa? :D
9 października 2024, 08:01
@krol211 Zrobi przerwe i od przyszlego sezonu do nas :D
8 października 2024, 20:12
6
Nie bawi się w rozgrywanie to liczby wróciły, a i Flick swoje zrobił.
8 października 2024, 08:49
@Ziemny maszyna nie człowiek
8 października 2024, 08:37
19
Oby tylko to nie namieszało mu w głowie
8 października 2024, 08:20
Komentarz usunięty
8 października 2024, 07:46
Żeby tylko nagle VAR nie przestał działać :D
8 października 2024, 07:45
20
Chyba tryb #GdzieJestNemo
7 października 2024, 14:04
@tgrzeb od czasu nieuznanej bramki Bojana Krkicia :D
7 października 2024, 09:39
@Herato Bo Robert jest jak wino, dobre wino :)
7 października 2024, 08:47
Dziwne zachowanie. Przecież zawodnicy wiedzą jaką ilość meczy teraz trzeba rozgrywać. Nie ma szans żeby grać do dechy do dechy
7 października 2024, 08:35
@NeroTFP1 *pod względem posiadania piłki (chyba to też nie w każdym)
7 października 2024, 08:22
@tgrzeb poszedł do Interu xD
6 października 2024, 20:26
@FcPortoFan1999 w ekstraklasie Jagiellonia. Gdyby to był mecz w Lidze Konferencji to Legia :D
6 października 2024, 19:17
13
Flick revived Lewandowski https://t.co/5vjYans4Fd">pic.twitter.com/5vjYans4Fd— Troll Football (@TrollFootball) October 6, 2024
Flick revived Lewandowski https://t.co/5vjYans4Fd">pic.twitter.com/5vjYans4Fd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@Pnog37 Za Sousy nie było aż tak źle, ale teraz...
2
@FcPortoFan1999 jakby już został selekcjonerem to by nie mieli wyboru :D
0
Teraz sobie tak myślę jak grałaby nasza reprezentacja gdyby to Rangnick został selekcjonerem a nie Sousa
1
@Popitek12 o! W końcu Kraków :D
0
@comtedurgell o to też można
0
@Marian_Pazdzioch pewnie zakończy bo nie beda wspierac ukrainy dalej
1
@Popitek12 smacznego rosołu ;D
3
Ja bym dołożył jeszcze Lige Świata, z reprezentacjami z całego świata.
1
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :D
0
Niech biali płacą grubą kase za kota w worku. My nie musimy, mamy za darmo w swojej stajni ;)
1
@Popitek12 zatrudnili Cie jako skauta :D?
0
@tbas Raczej mówi to co chce żebyśmy usłyszeli
0
@Arden A Cubarsi mówił że trenuje sie jak u Xaviego ;D
1
"...i trenuje się tak jak u Xaviego" no chyba nie do końca :D
2
Wróć wróć tylko nie na miesiąc, na dłużej jeśli możesz :D
1
@Popitek12 A z Krakowa? :D
1
@krol211 Zrobi przerwe i od przyszlego sezonu do nas :D
6
Nie bawi się w rozgrywanie to liczby wróciły, a i Flick swoje zrobił.
0
@Ziemny maszyna nie człowiek
19
Oby tylko to nie namieszało mu w głowie
0
Komentarz usunięty
0
Żeby tylko nagle VAR nie przestał działać :D
20
Chyba tryb #GdzieJestNemo
0
@tgrzeb od czasu nieuznanej bramki Bojana Krkicia :D
0
@Herato Bo Robert jest jak wino, dobre wino :)
0
Dziwne zachowanie. Przecież zawodnicy wiedzą jaką ilość meczy teraz trzeba rozgrywać. Nie ma szans żeby grać do dechy do dechy
0
@NeroTFP1 *pod względem posiadania piłki (chyba to też nie w każdym)
0
@tgrzeb poszedł do Interu xD
0
@FcPortoFan1999 w ekstraklasie Jagiellonia. Gdyby to był mecz w Lidze Konferencji to Legia :D
13
Potwierdza się że trener ma duży wpływ na zawodnika :)