2

O kuźwa. A to zaskoczenie :)

0

Widzisz Erica Garcię i już wiesz że coś się odje.... :D

0

Ciekawe na jak długo wróci. Jak dobrze pamiętam to on za Koemana grał wszystko od dechy do dechy?

0

@Sysia11 jak mówisz o LM to musisz dodatkowo wykupić. Ja jestem w c+ i mam full pakiet, i nadal muszę kupić...

0

Ciekawe czy kiedyś doczekamy momentu w którym wszyscy będą zdrowi

0

Masakra. Praktycznie w ogóle nie mamy ławki. Niech już skończą się te kontuzje i zaczną wracać...

0

@vangoor jaka płaca taka praca :D

1

@Ziemny jak nie możemy zobaczyć na żywo, to chociaż skróty na youtube są małym pocieszeniem ;)

0

@Hubert102 ja tak sie nastawiałem na Valladolid :D

1

@Moczymorda36 Xavi by narzekał na murawe :D

4

@Lionel_Messi10 strumyk chyba musi w tym roku wyjątkowo zainwestować w lepsze serwery

0

@Shado znam ten ból.

0

Poznali jak wygląda prawdziwy trening i już szpital :D

10

Arsenal znów numer 4

0

@Linnox w totka trudniej trafić niż przewidzieć zawodnika dobrze spisującego się w średniaku, który później idzie do topowej drużyny

0

@RoberDzik mogło być więcej spokojnie :D

0

@Linnox Pewnie pójdzie do lepszej drużyny i zgaśnie.

2

@Danny Gaucho Juninho miał w sobie to coś. Szkoda że nie grał w lepszym klubie

0

@TheNekro94 w moim przypadku nie, bo nie bede im dopłacał. Przedłużałem z nimi umowę to mowilem ze zalezy mi na LM wtedy byla na Polsatach. Dali mi w cenie, pozniej polsaty znikły i zostałem bez LM, bez polsatów i jeszcze musze dopłacić żeby oglądać. W piątek dzwonie do nich ostatni raz czy dają w cenie, jeśli nie to rezygnuje. Dymać sie nie dam.

1

@Mixtape fajnie fajnie. Tylko niefajnie że trzeba będzie dopłacać mimo pakietu full sport...

2

@pt9 FIFA 2006 WC miała naprawdę świetny soundtrack. A Intro w wykonaniu FIFA 2004 było po prostu genialne:


1

To chyba ostateczna szansa dla niego o być albo nie być.

0

Jak Ćwiąkała tak mówi to wiedz że coś się dzieje

25

I tak się mijają. Jeden fajrant, drugi wraca :D

2

Oto świetny przykład jak duże znaczenie ma trener. Teraz wystarczy porównać podejście Flicka do zawodników, a Fernando Santosa :D

1

@takisobiektos Guadalajara się jara! :D

1

Jak kontuzje będą nas omijać to jedynymi którzy będą mogli zatrzymać tą maszynę będą sędziowie

1

@Crema Catalunya jak nie chcesz reklam albo żeby blokowało to ustaw sobie prywatny serwer dns adguard

2

Girona + powrót po reprezentacjach. Mam dziwne przeczucie, ale obym się mylił.

0

@tbas "A także, żebym był spokojny, żebym grał to, co potrafię, a wszystko będzie wychodzić i krok po kroku się poznamy."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?