@TheNekro94 w moim przypadku nie, bo nie bede im dopłacał. Przedłużałem z nimi umowę to mowilem ze zalezy mi na LM wtedy byla na Polsatach. Dali mi w cenie, pozniej polsaty znikły i zostałem bez LM, bez polsatów i jeszcze musze dopłacić żeby oglądać. W piątek dzwonie do nich ostatni raz czy dają w cenie, jeśli nie to rezygnuje. Dymać sie nie dam.
2
O kuźwa. A to zaskoczenie :)
0
Widzisz Erica Garcię i już wiesz że coś się odje.... :D
0
Ciekawe na jak długo wróci. Jak dobrze pamiętam to on za Koemana grał wszystko od dechy do dechy?
0
@Sysia11 jak mówisz o LM to musisz dodatkowo wykupić. Ja jestem w c+ i mam full pakiet, i nadal muszę kupić...
0
Ciekawe czy kiedyś doczekamy momentu w którym wszyscy będą zdrowi
0
Masakra. Praktycznie w ogóle nie mamy ławki. Niech już skończą się te kontuzje i zaczną wracać...
0
@vangoor jaka płaca taka praca :D
1
@Ziemny jak nie możemy zobaczyć na żywo, to chociaż skróty na youtube są małym pocieszeniem ;)
0
@Hubert102 ja tak sie nastawiałem na Valladolid :D
1
@Moczymorda36 Xavi by narzekał na murawe :D
4
@Lionel_Messi10 strumyk chyba musi w tym roku wyjątkowo zainwestować w lepsze serwery
0
@Shado znam ten ból.
0
Poznali jak wygląda prawdziwy trening i już szpital :D
10
Arsenal znów numer 4
0
@Linnox w totka trudniej trafić niż przewidzieć zawodnika dobrze spisującego się w średniaku, który później idzie do topowej drużyny
0
@RoberDzik mogło być więcej spokojnie :D
0
@Linnox Pewnie pójdzie do lepszej drużyny i zgaśnie.
2
@Danny Gaucho Juninho miał w sobie to coś. Szkoda że nie grał w lepszym klubie
0
@TheNekro94 w moim przypadku nie, bo nie bede im dopłacał. Przedłużałem z nimi umowę to mowilem ze zalezy mi na LM wtedy byla na Polsatach. Dali mi w cenie, pozniej polsaty znikły i zostałem bez LM, bez polsatów i jeszcze musze dopłacić żeby oglądać. W piątek dzwonie do nich ostatni raz czy dają w cenie, jeśli nie to rezygnuje. Dymać sie nie dam.
1
@Mixtape fajnie fajnie. Tylko niefajnie że trzeba będzie dopłacać mimo pakietu full sport...
2
@pt9 FIFA 2006 WC miała naprawdę świetny soundtrack. A Intro w wykonaniu FIFA 2004 było po prostu genialne:
1
To chyba ostateczna szansa dla niego o być albo nie być.
0
Jak Ćwiąkała tak mówi to wiedz że coś się dzieje
25
I tak się mijają. Jeden fajrant, drugi wraca :D
2
Oto świetny przykład jak duże znaczenie ma trener. Teraz wystarczy porównać podejście Flicka do zawodników, a Fernando Santosa :D
1
@takisobiektos Guadalajara się jara! :D
1
Jak kontuzje będą nas omijać to jedynymi którzy będą mogli zatrzymać tą maszynę będą sędziowie
1
@Crema Catalunya jak nie chcesz reklam albo żeby blokowało to ustaw sobie prywatny serwer dns adguard
2
Girona + powrót po reprezentacjach. Mam dziwne przeczucie, ale obym się mylił.
0
@tbas "A także, żebym był spokojny, żebym grał to, co potrafię, a wszystko będzie wychodzić i krok po kroku się poznamy."