@clyde niee, łączenie konta nie wchodzi w gre. Od ps3 mam abonament sam, na głównym koncie. Dzielić jedynie to dzielę ale z osobami które grają na tej konsoli :D
@Serious_Sam do tej pory tak właśnie robiłem. Tylko nie widzę obecnie jakiejś fajnej oferty poza 5% z kodem. Które finalnie przy opłacie serwisowej wynosi prawie tyle samo. No nic, będę jeszcze czekał może coś akurat wskoczy. Dzięki wam
Pytanko dla osób z PlayStation. Za dwa tygodnie wygasa mi premium. Są obecnie jakieś sposoby/promocje na trochę tańszą opcje? Czy odeszło to już do lamusa?
0
@NicoTuNicoTam stówa to dla mnie żadna promocja więc chyba zaczekam jeszcze. Ale dzięki za dobre chęci :)
0
Czekamy na niego na lotnisku jak na Coutinho :D
0
@Kai0 ja pamiętam że był jeszcze sposób z Turcją. Za połowę ceny można było mieć :D
3
Ta... w szczególności w Lidze Mistrzów
1
@clyde to ja bym sobie musiał znaleźć koleżankę w takim razie :D
0
@clyde niee, łączenie konta nie wchodzi w gre. Od ps3 mam abonament sam, na głównym koncie. Dzielić jedynie to dzielę ale z osobami które grają na tej konsoli :D
0
@Serious_Sam do tej pory tak właśnie robiłem. Tylko nie widzę obecnie jakiejś fajnej oferty poza 5% z kodem. Które finalnie przy opłacie serwisowej wynosi prawie tyle samo. No nic, będę jeszcze czekał może coś akurat wskoczy. Dzięki wam
0
@NicoTuNicoTam zagladam na lowcy często ale póki co nie ma nic ciekawego
1
Jeszcze nigdy nie miałem koszulki bramkarza. Ale chyba czas to zmienić :)
0
@Damiain na pierwszy rzut oka przeczytałem że na MLS :D
0
Pytanko dla osób z PlayStation. Za dwa tygodnie wygasa mi premium. Są obecnie jakieś sposoby/promocje na trochę tańszą opcje? Czy odeszło to już do lamusa?
0
Miałem dziwne przeczucie że Atletico i tak wyrówna w końcówce i byłem spokojny o remis.
12
Nie użyć VARu, który służy do sprawdzania m.in takich sytuacji. Gdzie tu sens?
0
@Zoker spokojnie, jeszcze jest rewanż :D
0
Przegranych nie oglądam! :D
1
Mimo tej porażki i tak jestem spokojny jeśli Flick prowadzi tą drużynę. Porażka w lidze musiała kiedyś nadejść.
4
No teraz ławka wygląda lepiej :D
2
@Lisek właśnie to miałem pisać. Czy mogą zarejestrować Szczęsnego i Olmo wtedy? Czy tylko jednego zawodnika?
1
Oby nie Garcia na środku obrony...
1
@tbas nie krakaj
0
Zaakceptował bo i tak wie że nic z tego :D
0
A tak długo szukaliśmy następcy Alvesa. Wystarczyło go z środka obrony przesunąć na PO :)
0
Takie coś mi się kliknęło :D
https://www.fcbarca.com/26510-ribery-stworzony-dla-barcelony,dyskusja-529801.html
2
@Popitek12 Lewandowski & Reus
0
MD to chyba internet explorer. Szczęsny prawie podpisany a Ci pisza jak sie nie uda. Chyba ze testy medyczne mieli na myśli :D
0
@messi33 jak grasz na xbox to mozna miec za 260zl wersje ultimate przez VPN na USA
0
Grają jak drużyny za najlepszych czasów Mourinho xD
17
Inigo u Flicka gra jak za najlepszych czasów w Bilbao
3
Szczęsny - Koundé, Cubarsí, Iñigo Martínez, Balde - Casadó, Eric García - Lamine Yamal, Pablo Torre, Raphinha - Lewandowski.
Błąd macie :D
36
Jednak coś mu zostało z Barcelony