0

@NicoTuNicoTam stówa to dla mnie żadna promocja więc chyba zaczekam jeszcze. Ale dzięki za dobre chęci :)

0

Czekamy na niego na lotnisku jak na Coutinho :D

0

@Kai0 ja pamiętam że był jeszcze sposób z Turcją. Za połowę ceny można było mieć :D

3

Ta... w szczególności w Lidze Mistrzów

1

@clyde to ja bym sobie musiał znaleźć koleżankę w takim razie :D

0

@clyde niee, łączenie konta nie wchodzi w gre. Od ps3 mam abonament sam, na głównym koncie. Dzielić jedynie to dzielę ale z osobami które grają na tej konsoli :D

0

@Serious_Sam do tej pory tak właśnie robiłem. Tylko nie widzę obecnie jakiejś fajnej oferty poza 5% z kodem. Które finalnie przy opłacie serwisowej wynosi prawie tyle samo. No nic, będę jeszcze czekał może coś akurat wskoczy. Dzięki wam

0

@NicoTuNicoTam zagladam na lowcy często ale póki co nie ma nic ciekawego

1

Jeszcze nigdy nie miałem koszulki bramkarza. Ale chyba czas to zmienić :)

0

@Damiain na pierwszy rzut oka przeczytałem że na MLS :D

0

Pytanko dla osób z PlayStation. Za dwa tygodnie wygasa mi premium. Są obecnie jakieś sposoby/promocje na trochę tańszą opcje? Czy odeszło to już do lamusa?

0

Miałem dziwne przeczucie że Atletico i tak wyrówna w końcówce i byłem spokojny o remis.

12

Nie użyć VARu, który służy do sprawdzania m.in takich sytuacji. Gdzie tu sens?

0

@Zoker spokojnie, jeszcze jest rewanż :D

0

Przegranych nie oglądam! :D

1

Mimo tej porażki i tak jestem spokojny jeśli Flick prowadzi tą drużynę. Porażka w lidze musiała kiedyś nadejść.

4

No teraz ławka wygląda lepiej :D

2

@Lisek właśnie to miałem pisać. Czy mogą zarejestrować Szczęsnego i Olmo wtedy? Czy tylko jednego zawodnika?

1

Oby nie Garcia na środku obrony...

1

@tbas nie krakaj

0

Zaakceptował bo i tak wie że nic z tego :D

0

A tak długo szukaliśmy następcy Alvesa. Wystarczyło go z środka obrony przesunąć na PO :)

0

2

@Popitek12 Lewandowski & Reus

0

MD to chyba internet explorer. Szczęsny prawie podpisany a Ci pisza jak sie nie uda. Chyba ze testy medyczne mieli na myśli :D

0

@messi33 jak grasz na xbox to mozna miec za 260zl wersje ultimate przez VPN na USA

0

Grają jak drużyny za najlepszych czasów Mourinho xD

17

Inigo u Flicka gra jak za najlepszych czasów w Bilbao

3

Szczęsny - Koundé, Cubarsí, Iñigo Martínez, Balde - Casadó, Eric García - Lamine Yamal, Pablo Torre, Raphinha - Lewandowski.

Błąd macie :D

36

Jednak coś mu zostało z Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?