@Bartas7VeB tak się najłatwiej mówi. Widocznie są tam sprawy o których my nie wiemy. Wiemy tyle co piszą gazety, i tyle co chcą żebyśmy wiedzieli. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ty napisałeś swoje i szanuję, a ja swoje.
@Bartas7VeB Najlepiej to niech nie kupują nikogo tylko sprzedają, będziemy grać młodzikami. Pomyśl z ich punktu widzenia. Zastajesz syf w klubie z długami + chore limity tebasa. Dziwię się do dziś że Laporta się tego podjął. Ale chyba nie wiedział do końca na co się pisze
@FcPortoFan1999 Legia i Lech lubili robić niespodzianki z lepszymi klubam(swego czasu Wisła też)i. Ajax najsłabszy od lat. Więc jakaś szansa by była :)
@Sulimo Dla Wisły to dodatkowy zastrzyk gotówki. Ich głównym celem raczej jest powrót do ekstraklasy. Nie ma kadry do grania na dwóch frontach. Kibicuje Wiśle jak każdemu Polskiemu klubowi grającemu w Europie i jest wstyd za taki oklep. Ale jakoś nie przywiązuje do tego większej wagi. I tak zrobili dużą niespodziankę że dotarli aż tak daleko (1 ligowiec z Polski).
@Gibbon_FCB wszyscy jadą po Laporcie bo teraz najłatwiej jak jest syf po poprzednikach. Tutaj który by prezydent nie był to i tak byłby krytykowany. Nie wiem.. wszyscy chyba myśleli że jak Laporta przyjdzie to sezon wystarczy żeby gnój posprzątać, a w kolejnym sezonie przyjdzie Haaland, Leao, Mbappe, i jeszcze może na deser De Bruyne. Fakt, być może nie wszystkie decyzje są dobrze zrobione, ale nikt nie wie poza nimi jak dokładnie wygląda sytuacja klubu.
@norbi77 Mnie tak wyebali że po przedłużeniu dostałem w cenie jeszcze polsat premium... Miesiąc później się okazało że LM w c+ będzie, zabrali polsaty premium i teraz żeby oglądać LM muszę dopłacać...
@kemyt1995 tego nie wiem. Ja mam C+, miesiac temu przedluzylem abonament z nimi. Dali mi polsaty premium za free bo mowie ze LM bede chcial. Pozniej oni oglosili ze przejmuja LM. Polsaty znikly z C+, a ja musze teraz doplacic jeszcze zeby ogladac LM. Tfu!
11
Fajnie zaczęła przygodę z Barceloną. Oby tak do końca sezonu!
0
@La Pulgaa ostatnio pisałem właśnie żeby ją zamienić na kilka meczy za Lewego :D
1
@Popitek12 Ronaldo Luís Nazário de Lima
3
@Karzel bardzo dobra decyzja. Zasłużył
0
@adamek20151 początek sezonu a Ty już go oceniasz. Zobaczymy po sezonie, wtedy będzie się rozliczało każdego z osobna
2
Z 2015 został tylko ter stegen:(
4
@speed1 oczywiste że druga opcja najlepsza. Dla tych co mają mózgi oczywiście
0
Może Raphinha dostanie dodatkowego kopa :)
9
@blakkudium o kur... Czyli Lewandowski wraca do Bayernu, a Laporta teraz będzie strzelał
3
Torres mu się włączył
0
@Bartas7VeB tak się najłatwiej mówi. Widocznie są tam sprawy o których my nie wiemy. Wiemy tyle co piszą gazety, i tyle co chcą żebyśmy wiedzieli. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ty napisałeś swoje i szanuję, a ja swoje.
0
@tadzik447 jak nie dogadam się z nimi to zrywam umowe. Dymac się nie dam
3
@Bartas7VeB Najlepiej to niech nie kupują nikogo tylko sprzedają, będziemy grać młodzikami. Pomyśl z ich punktu widzenia. Zastajesz syf w klubie z długami + chore limity tebasa. Dziwię się do dziś że Laporta się tego podjął. Ale chyba nie wiedział do końca na co się pisze
1
@FcPortoFan1999 Legia i Lech lubili robić niespodzianki z lepszymi klubam(swego czasu Wisła też)i. Ajax najsłabszy od lat. Więc jakaś szansa by była :)
2
@juarez Deco to inny temat. On to chyba z oferty last minyt :D
0
@FcPortoFan1999 ja za łebka wpisywałem kody na archanioły hahaha
1
@Michael24 będę do nich dzwonił w sobotę bo czuję się trochę wydymany
3
@Sulimo Dla Wisły to dodatkowy zastrzyk gotówki. Ich głównym celem raczej jest powrót do ekstraklasy. Nie ma kadry do grania na dwóch frontach. Kibicuje Wiśle jak każdemu Polskiemu klubowi grającemu w Europie i jest wstyd za taki oklep. Ale jakoś nie przywiązuje do tego większej wagi. I tak zrobili dużą niespodziankę że dotarli aż tak daleko (1 ligowiec z Polski).
2
@Gibbon_FCB wszyscy jadą po Laporcie bo teraz najłatwiej jak jest syf po poprzednikach. Tutaj który by prezydent nie był to i tak byłby krytykowany. Nie wiem.. wszyscy chyba myśleli że jak Laporta przyjdzie to sezon wystarczy żeby gnój posprzątać, a w kolejnym sezonie przyjdzie Haaland, Leao, Mbappe, i jeszcze może na deser De Bruyne. Fakt, być może nie wszystkie decyzje są dobrze zrobione, ale nikt nie wie poza nimi jak dokładnie wygląda sytuacja klubu.
2
@FcPortoFan1999 Heroes of Might and Magic III THE BESTA
2
@norbi77 Mnie tak wyebali że po przedłużeniu dostałem w cenie jeszcze polsat premium... Miesiąc później się okazało że LM w c+ będzie, zabrali polsaty premium i teraz żeby oglądać LM muszę dopłacać...
1
@macio_944 GTA, Mafia i jeszcze Heroes. Dawać ten 2025 rok!
6
To jeszcze Laporta dymisja i można rejestrować Olmo :D
4
@karolup za duże przychody generuje Barcelona żeby spadła/zbankrutowała
1
... Żył se Laporta z idiotami
2
@kanver_ trzymają byka w klatce, wypuszczą go na bernabeu :D
0
@gmdfk miesiąc lub dwa temu coś takiego przedłużalem. I miałem kilkanaście dni te Polsaty premium, później znikły. Pod koniec czerwca jakoś zniknęły.
0
@kemyt1995 tego nie wiem. Ja mam C+, miesiac temu przedluzylem abonament z nimi. Dali mi polsaty premium za free bo mowie ze LM bede chcial. Pozniej oni oglosili ze przejmuja LM. Polsaty znikly z C+, a ja musze teraz doplacic jeszcze zeby ogladac LM. Tfu!
0
@kemyt1995 bedziesz musial dokupic zeby ogladac wszystkie mecze.
1
Jedz Frenkie jedz, bo trzeba wracać na boisko :D