@esem91 u mnie jakość zawsze jest ok. Natomiast ustawione mam streamowanie z niskim opóźnieniem żeby było jak najmniejsze opóźnienie przykładowo meczu. Ale to chyba nie działa na żadnym kanale, bo testowałem na innych platformach i oni mają dużo lepsze. Kilka sekund opóźnienia meczu, a c+ ma prawie minute albo więcej.
@Messibestplayerintheworld źle mnie zrozumiałeś. To oczywiste już pisałem że tylko niepoważni oceniają zespół po pucharze gampera, czas na oceny będzie po zakończeniu sezonu. Z Wisłą miałem na myśli, że nie zachowała by się w ten sposób
0
Chętnie bym zobaczył Pau Victora od pierwszych minut, ale raczej nierealne.
0
@Popitek12 w Mortal Kombat trzeba sprawdzic
0
Urwa... tu kontuzje, tu problemy z rejestracja, tu nie wiadomo w jakiej ten i tamten bedzie formie po powrocie... MASAKRA
0
@FabregasOnlyInMyHeart serio? :D
5
Pamiętacie? ;)
https://fcbarca.com/48323-oficjalnie-neymar-odchodzi-z-santosu.html?p=22
0
@Pawel13sz mało Ci Xaviego
1
Łohoho 120% to będzie niezły kac
0
Chodzi o to żeby zbierać, a nie zebrać i skończyć zbieranie :D
5
@Don_Padree upały robią swoje :D
2
Tytuł brzmi tak jakby mu tak kazali powiedzieć
0
@adrian89 miałem Dembele na mysli
0
@Sebolinho szanownego francuzika
1
Taką Wisłe to się oglądało za najlepszych lat. Brawo. Szkoda tylko że skuteczności brak
0
@ACRAB95 już takiego mieliśmy u nas, poszedł do p$g
0
@Herato Hummels
0
@Gibbon_FCB canal+. Gdyby nie miał LM to byłby lekki dylemat
0
@adamek20151 czytałem ma stronie uefa :).
0
@Marcelinho99 jeszcze muszą kupić Haalanda
0
Ma ktoś jakąś grafikę/rozpiske jak będzie wyglądał ten nowy format LM?
0
@esem91 u mnie jakość zawsze jest ok. Natomiast ustawione mam streamowanie z niskim opóźnieniem żeby było jak najmniejsze opóźnienie przykładowo meczu. Ale to chyba nie działa na żadnym kanale, bo testowałem na innych platformach i oni mają dużo lepsze. Kilka sekund opóźnienia meczu, a c+ ma prawie minute albo więcej.
0
@michaleu wolę obejrzeć kiepskich
0
1 października... A oni nadal czekają na telefon od Nico. Jak kiedyś na dostawcę pizzy
2
@KamQiX tylko że Koeman nie miał do dyspozycji zawodników jakich dostał Xavi.
0
1
@Remi1899 z tego co pamietam to po przyjsciu Xaviego ten pressing dzialal naprawde fajnie. Pytanie co stalo sie pozniej...
0
@Jorginho może te kwoty transferów faktycznie są inne, a oni podają nam tylko to co chcą żebyśmy wiedzieli :)
2
@Messibestplayerintheworld źle mnie zrozumiałeś. To oczywiste już pisałem że tylko niepoważni oceniają zespół po pucharze gampera, czas na oceny będzie po zakończeniu sezonu. Z Wisłą miałem na myśli, że nie zachowała by się w ten sposób
1
Moje zdanie jest takie że następnym razem lepiej zaprosić Wisłe Kraków
1
Poszedł do Girony i tam pewnie przez cały sezon będzie forma top :)
0
@barteq bo jak sprzedadzą Lengleta to poczują większą ulgę :D