0

Chętnie bym zobaczył Pau Victora od pierwszych minut, ale raczej nierealne.

0

@Popitek12 w Mortal Kombat trzeba sprawdzic

0

Urwa... tu kontuzje, tu problemy z rejestracja, tu nie wiadomo w jakiej ten i tamten bedzie formie po powrocie... MASAKRA

0

0

@Pawel13sz mało Ci Xaviego

1

Łohoho 120% to będzie niezły kac

0

Chodzi o to żeby zbierać, a nie zebrać i skończyć zbieranie :D

5

@Don_Padree upały robią swoje :D

2

Tytuł brzmi tak jakby mu tak kazali powiedzieć

0

@adrian89 miałem Dembele na mysli

0

@Sebolinho szanownego francuzika

1

Taką Wisłe to się oglądało za najlepszych lat. Brawo. Szkoda tylko że skuteczności brak

0

@ACRAB95 już takiego mieliśmy u nas, poszedł do p$g

0

@Herato Hummels

0

@Gibbon_FCB canal+. Gdyby nie miał LM to byłby lekki dylemat

0

@adamek20151 czytałem ma stronie uefa :).

0

@Marcelinho99 jeszcze muszą kupić Haalanda

0

Ma ktoś jakąś grafikę/rozpiske jak będzie wyglądał ten nowy format LM?

0

@esem91 u mnie jakość zawsze jest ok. Natomiast ustawione mam streamowanie z niskim opóźnieniem żeby było jak najmniejsze opóźnienie przykładowo meczu. Ale to chyba nie działa na żadnym kanale, bo testowałem na innych platformach i oni mają dużo lepsze. Kilka sekund opóźnienia meczu, a c+ ma prawie minute albo więcej.

0

@michaleu wolę obejrzeć kiepskich

0

1 października... A oni nadal czekają na telefon od Nico. Jak kiedyś na dostawcę pizzy

2

@KamQiX tylko że Koeman nie miał do dyspozycji zawodników jakich dostał Xavi.

0

1

@Remi1899 z tego co pamietam to po przyjsciu Xaviego ten pressing dzialal naprawde fajnie. Pytanie co stalo sie pozniej...

0

@Jorginho może te kwoty transferów faktycznie są inne, a oni podają nam tylko to co chcą żebyśmy wiedzieli :)

2

@Messibestplayerintheworld źle mnie zrozumiałeś. To oczywiste już pisałem że tylko niepoważni oceniają zespół po pucharze gampera, czas na oceny będzie po zakończeniu sezonu. Z Wisłą miałem na myśli, że nie zachowała by się w ten sposób

1

Moje zdanie jest takie że następnym razem lepiej zaprosić Wisłe Kraków

1

Poszedł do Girony i tam pewnie przez cały sezon będzie forma top :)

0

@barteq bo jak sprzedadzą Lengleta to poczują większą ulgę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?