0

Mam pytanko dla specjalistów od PC. Jeśli mam płytę główną ASrock, chłodzenie wodne z MSI. Czy jest możliwość żeby sterować kolorami w ARGB? Czy musi być płyta MSI?

4

@Chudini123 racja, czas na oceny przyjdzie po zakończeniu sezonu.

1

Z trofeami* bo gamper chyba nas nie interesuje

0

@Rhaan @masik86 hahaha jak w szkole na wf

6

@SZYCHA0005 kontuzją nie chciał ryzykować

6

@reloaded przyjmowali bo mieli za mało talentów piłkarskich i chcieli dorównać Francji

2

"10 milionów euro zmiennych za zdobycie mistrzostwa Hiszpanii i Ligi Mistrzów w ciągu 6 lat trwania kontraktu."

Mam nadzieję że w ciągu tych 6 lat zapłacą im te 10 baniek

0

Niech opłacą nam transfer Nico :D

0

@Juan007 tak że pieniędzy nima, a transfery są :D

0

@Juan007 ale u nas takie sagi są co roku. Zresztą nie tylko u nas :D

0

@slayer a co Cię to obchodzi z kim oni podpiszą, ważne żeby kasiora była. I tak koniec końców dowiesz się tylko o tej umowie tego co oni chcą żebyś wiedział.

1

@Kidd może sprzątną nam Olmo z pod nosa za kase od Atletico :D

1

Fermin z Flickiem może pnąc się tylko w górę.

0

Czasem lepiej mógłby nic nie mówić jak ma tak p....

2

@FCBparasiempre dzieki za info, wiem ze teraz chyba leci ale nie ma jak obejrzec. To sobie na wieczor obejrze zamiast smerfów :)

0

Będzie po południu powtórka meczu do obejrzenia?

3

Pewnie kupi Olmo, przyblokuje grę Fermina który pójdzie do RB Lipska a za trzy lata kupimy go za 100 baniek xD

4

Haha jednego sie pozbyli żeby drugi przyszedł

0

@lntrowertyk Lengleta tak, ale wydaje mi się że Flick będzie korzystał z Erica

1

i tak to jest wlasnie czytac wszystko co pisza, pare dni temu pisali ze Flick w niego wierzy :D

3

Mam nadzieję że te wszystkie plotki to tylko po to żeby odciągnąć trochę uwagę od transferu Nico i po cichu go dogadać...

10

@ACMaldini3 Żadnego. Oszczędzam kase na piłkarza który potrafi zrobić różnice.

1

Odpuścić. Postawić na kogoś z klubu. Kasę zaoszczędzić. To wszystko

3

@paquito88 i że w końcu przełoży się to na naszą reprezentację :)

1

Jak nie było Polaków, to teraz jeden za drugim :D

1

@krycha2201 może szykuje go na decydująca fazę sezonu :D

1

Nie miałem okazji obejrzeć meczu. Serio aż tak słabo wypadł Roque?

1

"Warto przypomnieć, że Barça ma wciąż możliwość odkupu Nico za 30 mln euro"

O masz, a to ci promocja

2

Ale ten Romeu kole w oczy

2

Czyli co, kolejny sezon przejściowy jak w Wiśle Kraków. Jak wiele łączy te dwa kluby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?