Mam pytanko dla specjalistów od PC. Jeśli mam płytę główną ASrock, chłodzenie wodne z MSI. Czy jest możliwość żeby sterować kolorami w ARGB? Czy musi być płyta MSI?
@slayer a co Cię to obchodzi z kim oni podpiszą, ważne żeby kasiora była. I tak koniec końców dowiesz się tylko o tej umowie tego co oni chcą żebyś wiedział.
0
Mam pytanko dla specjalistów od PC. Jeśli mam płytę główną ASrock, chłodzenie wodne z MSI. Czy jest możliwość żeby sterować kolorami w ARGB? Czy musi być płyta MSI?
4
@Chudini123 racja, czas na oceny przyjdzie po zakończeniu sezonu.
1
Z trofeami* bo gamper chyba nas nie interesuje
0
@Rhaan @masik86 hahaha jak w szkole na wf
6
@SZYCHA0005 kontuzją nie chciał ryzykować
6
@reloaded przyjmowali bo mieli za mało talentów piłkarskich i chcieli dorównać Francji
2
"10 milionów euro zmiennych za zdobycie mistrzostwa Hiszpanii i Ligi Mistrzów w ciągu 6 lat trwania kontraktu."
Mam nadzieję że w ciągu tych 6 lat zapłacą im te 10 baniek
0
Niech opłacą nam transfer Nico :D
0
@Juan007 tak że pieniędzy nima, a transfery są :D
0
@Juan007 ale u nas takie sagi są co roku. Zresztą nie tylko u nas :D
0
@slayer a co Cię to obchodzi z kim oni podpiszą, ważne żeby kasiora była. I tak koniec końców dowiesz się tylko o tej umowie tego co oni chcą żebyś wiedział.
1
@Kidd może sprzątną nam Olmo z pod nosa za kase od Atletico :D
1
Fermin z Flickiem może pnąc się tylko w górę.
0
Czasem lepiej mógłby nic nie mówić jak ma tak p....
2
@FCBparasiempre dzieki za info, wiem ze teraz chyba leci ale nie ma jak obejrzec. To sobie na wieczor obejrze zamiast smerfów :)
0
Będzie po południu powtórka meczu do obejrzenia?
3
Pewnie kupi Olmo, przyblokuje grę Fermina który pójdzie do RB Lipska a za trzy lata kupimy go za 100 baniek xD
4
Haha jednego sie pozbyli żeby drugi przyszedł
0
@lntrowertyk Lengleta tak, ale wydaje mi się że Flick będzie korzystał z Erica
1
i tak to jest wlasnie czytac wszystko co pisza, pare dni temu pisali ze Flick w niego wierzy :D
3
Mam nadzieję że te wszystkie plotki to tylko po to żeby odciągnąć trochę uwagę od transferu Nico i po cichu go dogadać...
10
@ACMaldini3 Żadnego. Oszczędzam kase na piłkarza który potrafi zrobić różnice.
1
Odpuścić. Postawić na kogoś z klubu. Kasę zaoszczędzić. To wszystko
3
@paquito88 i że w końcu przełoży się to na naszą reprezentację :)
1
Jak nie było Polaków, to teraz jeden za drugim :D
1
@krycha2201 może szykuje go na decydująca fazę sezonu :D
1
Nie miałem okazji obejrzeć meczu. Serio aż tak słabo wypadł Roque?
1
"Warto przypomnieć, że Barça ma wciąż możliwość odkupu Nico za 30 mln euro"
O masz, a to ci promocja
2
Ale ten Romeu kole w oczy
2
Czyli co, kolejny sezon przejściowy jak w Wiśle Kraków. Jak wiele łączy te dwa kluby...