1

@reloaded Ja czekam na przyszły rok, GTA i Mafia!

1

@Hosh dobry humor z rana to podstawa :)

1

Tomaszewski często odklejony. Ale z tym niemcem jako selekcjonerem reprezentacji to nie taki zły pomysł. Chwycił by ich za ryja, mają to we krwi

0

Ale frajernia...

0

@Gall Od 6 rano siedziałem i chyba wiem co było problemem. VPN, jedna opcja która prawdopodobnie blokowała okno logowania...

0

@Gall mam adguard, ale usunalem, wylaczylem i nic... na librusa jak wchodze i klikam zaloguj to nie pokazuje mi panelu logowania. Jak wejde w trybie ingocnito to normalnie pokazuje...

0

Korzysta ktoś z was z chrome? od 3dni mam problem że na niektórych stronach nie wyskoczy mi okienko do logowania, i na niektórych stronach również nie wyświetla mi obrazów. Próbowałem reinstal, czyścic cache itd. Nic nie daje. Zależy mi na tej przeglądarce bo mam tutaj zbyt dużo zapisane.

Nie jestem pewien, czy nie stało się to po ostatniej aktualizacji Windowsa.

1

@poskus mogliśmy mieć wielu innych piłkarzy, a kto mógł przewidzieć jak potoczą się ich kariery...

0

Ufff żadnej informacji o urazie Olmo! Sobota dobrze się zaczyna

4

Matko bosko oby bez kontuzji

3

Nie ryzykował bym. Może przejść do lepszego zespołu i zaliczyć zjazd.

0

@Lucyfffer jeszcze niech kupią Haalanda, Wirtza. Współczuję trenerowi który miałby ogarnąć taką szatnie.

1

@Piotr26 o sylwetkę może mu chodzi

1

@SelloutCrowd dzięki Trump!

0

Ale Lewandowski nie bedzie gral do 60tki

0

Niech on skończy kariere i pomaga młodym co robić żeby wcześnie nie zakończyć kariery xD

1

Szkoda ze nie ma Alemany'ego. Może by wypchał De Jonga do Arabii za to 50 baniek :D

4

Xavi pewnie dałby tydzień wolnego na regeneracje psychiki :D

0

Ja mam wrażenie że nasza reprezentacja gra lepiej bez Lewego.

0

Teraz chłopaki powinni się tak zmotywować żeby każdy mecz cisnąć ile wlezie, na przekór wszystkim, nawet sędziom!

1

Bardzo dobrze że ten mecz przytrafił się na tym etapie rozgrywek, a nie później. Flick będzie miał czas żeby przygotować inne warianty na takie właśnie mecze. Co nie zmienia faktu że Ci z VARu byli chyba na kacu. Gdyby bramka była uznana, ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej.

2

Dobrze że taki mecz przytrafił się teraz, a nie w dalszej fazie sezonu. Flick będzie miał co robić :)

5

Przy bramce na 2-2 co oni tam zrobili z tym bramkarzem xD. Z pajęczyny nie mógł się wydostać

1

Ale że dla naszego Beckhama nie znaleźli miejsca...

0

Tak jak zapowiadali tak robią! "Lepiej wygrać 5:2 niż 1-0". No i super. Rezygnuje z netflixa, bo Barcelona co kilka dni mi wystarcza :)

2

@a1a Lepiej że dobija i strzela niż miałby być rozgrywającym który udawał Messiego w środku pola.

0

@MesQueUnClub96 X zamieniasz na twitter

0

@Encore u nas by lekarze nie wyrobili

0

@KlimO Panie, u nas to inna bajka :D.

0

Ciekawe czy teraz wywiąże się ze swoich słów że w jeden dzień zakończy wojne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?