Najlepsze w tym wszystkim jest to że my zagraliśmy najlepszy mecz obok tych z Realem i Bayernem. To jest masakra żeby nie wykorzystać sytuacji. Tutaj powinno być 5-1 dla nas. No ale tak już jest kiedy skuteczności brak.
Mam nadzieję że w drugiej połowie sezonu ta skuteczność wróci.
Skrzydłowego powinien zastąpić skrzydłowy, tyle w temacie. Nie żadne wynalazki z Ferranem czy Ferminem. Nawet jeśli z rezerw, to być może okaże się strzałem w 10.
@MesQueUnClub_87 Za chwile bedzie w którymś abonamencie, albo od amazon prime :D. Co do gry nie wypowiem się bo nie grałem. Ale jeśli lubisz tego typu gry, to czemu nie. Święta idą, będzie co robić ;)
3
Z jednej strony przez jego kontuzje pokazał się Casado. Z drugiej szkoda bo zapowiadał się na niezłego grajka.
7
Odrazu może niech dodadzą w każdych rozgrywkach do nazwy Madrid
0
@Konradowskyy tak dobry na pewno będzie. Pytanie za jak długi czas
1
@escarabajo głodnemu chleb na myśli :D
1
Kiedyś to było ...
26
Ale to były piękne czasy. Tyle dobrego nas wtedy czekało ;)
https://www.fcbarca.com/57148-oficjalnie-luis-suarez-pilkarzem-barcelony,dyskusja-2688452.html
1
Przerwa świąteczna przychodzi to i bzdety będą pisać
0
W pucharze króla pewnie 90 minut zagra
0
@piessalomon nie no bez przesady, zawodnicy są od wykorzystywania sytuacji ;D
0
Jak można tak zdominować drużynę jak wczoraj i tego nie wygrać. Fuck logic
2
@Swistus172 co to jest 6 punktów na tym etapie? Real będzie grał z Atletico, my z Realem i Atletico jeszcze raz. Gdyby było 12+ to rozumiem. Ale nie 6
10
Co najmniej 5-1 powinno być gdyby nie ta zasrana skuteczność.
2
Najlepsze w tym wszystkim jest to że my zagraliśmy najlepszy mecz obok tych z Realem i Bayernem. To jest masakra żeby nie wykorzystać sytuacji. Tutaj powinno być 5-1 dla nas. No ale tak już jest kiedy skuteczności brak.
Mam nadzieję że w drugiej połowie sezonu ta skuteczność wróci.
4
Gavi to w Getafe byłby kapitanem xD
0
@gumaz skrzynkę i dwie oranżady :D
1
No i nie chce, ale musze się napić
3
@DzizuSS nastukaja chyba kartek :D
0
3-2-4-1? Ewentualnie 4-5-1? :D
2
@Bernard777 w Fifie 21
0
@MalanFCB 33,3333% Za
33,3333% przeciw
33,3333% wstrzymało się
1
Skrzydłowego powinien zastąpić skrzydłowy, tyle w temacie. Nie żadne wynalazki z Ferranem czy Ferminem. Nawet jeśli z rezerw, to być może okaże się strzałem w 10.
1
@ranger3120 adguard od kilku lat uzywam
1
@19Macio93 o widzisz, oszczędziłeś mi liter na klawiaturze :D
2
Być może ta gra byłaby regularna gdyby była kasa na solidnych zmienników.
3
Odrazu mi to przyszło na myśl
1
Wróci Thiago a z nim pewnie wyniki :D
0
@mvnBasten a ja nie, bo mielibyśmy mniej bramek
1
@MesQueUnClub_87 Za chwile bedzie w którymś abonamencie, albo od amazon prime :D. Co do gry nie wypowiem się bo nie grałem. Ale jeśli lubisz tego typu gry, to czemu nie. Święta idą, będzie co robić ;)
0
@TheNekro94 u białych mają to w krwi. Jak tam przychodzisz to odrazu robią pranie mózgu
7
Normalnie, poczułem się staro. - "Dorastałem, oglądając Leo i Neymara."