3

Z jednej strony przez jego kontuzje pokazał się Casado. Z drugiej szkoda bo zapowiadał się na niezłego grajka.

7

Odrazu może niech dodadzą w każdych rozgrywkach do nazwy Madrid

0

@Konradowskyy tak dobry na pewno będzie. Pytanie za jak długi czas

1

@escarabajo głodnemu chleb na myśli :D

1

Kiedyś to było ...

26

Ale to były piękne czasy. Tyle dobrego nas wtedy czekało ;)

https://www.fcbarca.com/57148-oficjalnie-luis-suarez-pilkarzem-barcelony,dyskusja-2688452.html

1

Przerwa świąteczna przychodzi to i bzdety będą pisać

0

W pucharze króla pewnie 90 minut zagra

0

@piessalomon nie no bez przesady, zawodnicy są od wykorzystywania sytuacji ;D

0

Jak można tak zdominować drużynę jak wczoraj i tego nie wygrać. Fuck logic

2

@Swistus172 co to jest 6 punktów na tym etapie? Real będzie grał z Atletico, my z Realem i Atletico jeszcze raz. Gdyby było 12+ to rozumiem. Ale nie 6

10

Co najmniej 5-1 powinno być gdyby nie ta zasrana skuteczność.

2

Najlepsze w tym wszystkim jest to że my zagraliśmy najlepszy mecz obok tych z Realem i Bayernem. To jest masakra żeby nie wykorzystać sytuacji. Tutaj powinno być 5-1 dla nas. No ale tak już jest kiedy skuteczności brak.

Mam nadzieję że w drugiej połowie sezonu ta skuteczność wróci.

4

Gavi to w Getafe byłby kapitanem xD

0

@gumaz skrzynkę i dwie oranżady :D

1

No i nie chce, ale musze się napić

3

@DzizuSS nastukaja chyba kartek :D

0

3-2-4-1? Ewentualnie 4-5-1? :D

2

@Bernard777 w Fifie 21

0

@MalanFCB 33,3333% Za
33,3333% przeciw
33,3333% wstrzymało się

1

Skrzydłowego powinien zastąpić skrzydłowy, tyle w temacie. Nie żadne wynalazki z Ferranem czy Ferminem. Nawet jeśli z rezerw, to być może okaże się strzałem w 10.

1

@ranger3120 adguard od kilku lat uzywam

1

@19Macio93 o widzisz, oszczędziłeś mi liter na klawiaturze :D

2

Być może ta gra byłaby regularna gdyby była kasa na solidnych zmienników.

3



Odrazu mi to przyszło na myśl

1

Wróci Thiago a z nim pewnie wyniki :D

0

@mvnBasten a ja nie, bo mielibyśmy mniej bramek

1

@MesQueUnClub_87 Za chwile bedzie w którymś abonamencie, albo od amazon prime :D. Co do gry nie wypowiem się bo nie grałem. Ale jeśli lubisz tego typu gry, to czemu nie. Święta idą, będzie co robić ;)

0

@TheNekro94 u białych mają to w krwi. Jak tam przychodzisz to odrazu robią pranie mózgu

7

Normalnie, poczułem się staro. - "Dorastałem, oglądając Leo i Neymara."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?