Z jednej strony dobrze bo odpoczną, ale z drugiej szkoda bo kasa przeszła koło nosa. Zawsze można byłoby wystawić drugi garnitur. Przy okazji Flick może znalazłby kolejny diamencik :)
Masakra... przecież oni tych piłkarzy zaciągną do grobu. A jeszcze chcą superligi. To chyba każda z drużyn musiałaby mieć osobną, mocną jedenastkę zawodników do każdych rozgrywek.
@NieObiektywny88 no niestety nie pykło. Wisła sama sobie winna. Zamiast zamknąć mecz i strzelic na 3/4-0, tracą frajersko 2 bramki w 1 minute. Później kolejne setki w dogrywce i karny...
@FcPortoFan1999 nawet wygrała. Pokazała to, czego zabrakło Barcelonie. Jak znów idzie Barcelonie, to Wisła zawodzi. Ehh, kiedyś były czasy jak oglądało się Barce i Wisłę, i nie martwiłes się czy wygra, tylko ile.
@FcPortoFan1999 mam nadzieję że Jopa zostawią do końca sezonu, może jemu tym razem się uda. Jak nie to chyba tutaj prawdziwa rewolucja może pomóc. Tylko za co ją zrobić...
0
Niech ten De Jong rozegra cały sezon u Flicka, może uda mu się akurat odbudować Holendra.
No chyba że nie dokończy sezonu xD
1
Ci to już chyba nie mają o czym pisać. Byle by napisać i do nowego roku
2
@Boss227 ty nie porównuj tego co gramy w lidze do LM. Tam ewidentnie widać inne nastawienie zawodników.
0
@Messibestplayerintheworld racja, ale mimo wszystko chyba zbyt dużo tych punktów potracili
0
@adamek20151 nie mistrzostwo, i można zgubić punkty... Ale nie w taki sposób jak ostatnio to robiliśmy, i tak często z takimi przeciwnikami.
1
Ale to jest kur... logika. Wygrywać od początku ligi, robić przewagę, rozwalić real w el claisco... Żeby później z jakimiś miernotami gubić punkty.
1
@FcPortoFan1999 miejsce Wisły Kraków też jest w ekstraklasie. A kisi się już tam ile
1
@FcPortoFan1999 przecież Lechia już raz spadła. Nic nowego
1
Z jednej strony dobrze bo odpoczną, ale z drugiej szkoda bo kasa przeszła koło nosa. Zawsze można byłoby wystawić drugi garnitur. Przy okazji Flick może znalazłby kolejny diamencik :)
1
@Ziemny na pewno nie w defensywie
3
Masakra... przecież oni tych piłkarzy zaciągną do grobu. A jeszcze chcą superligi. To chyba każda z drużyn musiałaby mieć osobną, mocną jedenastkę zawodników do każdych rozgrywek.
2
Jak Flick go chce, to czemu nie. Tym bardziej jak miałby to być wolny transfer.
12
Penalti a favor del Real Madrid
0
@NieObiektywny88 no niestety nie pykło. Wisła sama sobie winna. Zamiast zamknąć mecz i strzelic na 3/4-0, tracą frajersko 2 bramki w 1 minute. Później kolejne setki w dogrywce i karny...
1
Dzisiaj dla odmiany, wygrana Barcelony i Wisły Kraków? :)
1
@Culer9002 bez kitu. Wygląda jakby po roku zamknęli mu kanał na youtube
1
@Culer9002 to jest Konopskyy po eksperymentach?
0
@pikass14 suchą bułkę z pomidorem za wczorajszy mecz
0
@Mezocyklon87 ja mam ponad 30 i nie minęło:)
0
Nawet śniadanie nie smakuje przez ten wczorajszy mecz.
0
@FcPortoFan1999 nawet wygrała. Pokazała to, czego zabrakło Barcelonie. Jak znów idzie Barcelonie, to Wisła zawodzi. Ehh, kiedyś były czasy jak oglądało się Barce i Wisłę, i nie martwiłes się czy wygra, tylko ile.
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieję że Jopa zostawią do końca sezonu, może jemu tym razem się uda. Jak nie to chyba tutaj prawdziwa rewolucja może pomóc. Tylko za co ją zrobić...
1
Ciężkie życie w ten weekend kibica Barcelony i Wisły Kraków...
3
Nie chcem ale muszem się napić
1
Nie zrozumiem tego jak przegrywamy i remisujemy mecze z Las Palmas, Sociedad... A wygramy z Borussia, Atletico. To dopiero będzie logika
1
Ale niespodzianka na 125 lecie klubu. Niech ich ch... strzeli. Kolejny weekend zepsuty.
0
Na tą chwilę nie. Zobaczymy jakie będą odczucia w dalszej fazie i w kolejnych sezonach.
4
@pikass14 jak strzelał tak jak wczoraj, to możemy być spokojni
0
No i tak to powinno wyglądać :D
3
@Marcelinho132 szkoda tylko że nie odszedł wcześniej za większe pieniądze.