0

Niech ten De Jong rozegra cały sezon u Flicka, może uda mu się akurat odbudować Holendra.

No chyba że nie dokończy sezonu xD

1

Ci to już chyba nie mają o czym pisać. Byle by napisać i do nowego roku

2

@Boss227 ty nie porównuj tego co gramy w lidze do LM. Tam ewidentnie widać inne nastawienie zawodników.

0

@Messibestplayerintheworld racja, ale mimo wszystko chyba zbyt dużo tych punktów potracili

0

@adamek20151 nie mistrzostwo, i można zgubić punkty... Ale nie w taki sposób jak ostatnio to robiliśmy, i tak często z takimi przeciwnikami.

1

Ale to jest kur... logika. Wygrywać od początku ligi, robić przewagę, rozwalić real w el claisco... Żeby później z jakimiś miernotami gubić punkty.

1

@FcPortoFan1999 miejsce Wisły Kraków też jest w ekstraklasie. A kisi się już tam ile

1

@FcPortoFan1999 przecież Lechia już raz spadła. Nic nowego

1

Z jednej strony dobrze bo odpoczną, ale z drugiej szkoda bo kasa przeszła koło nosa. Zawsze można byłoby wystawić drugi garnitur. Przy okazji Flick może znalazłby kolejny diamencik :)

1

@Ziemny na pewno nie w defensywie

3

Masakra... przecież oni tych piłkarzy zaciągną do grobu. A jeszcze chcą superligi. To chyba każda z drużyn musiałaby mieć osobną, mocną jedenastkę zawodników do każdych rozgrywek.

2

Jak Flick go chce, to czemu nie. Tym bardziej jak miałby to być wolny transfer.

12

Penalti a favor del Real Madrid

0

@NieObiektywny88 no niestety nie pykło. Wisła sama sobie winna. Zamiast zamknąć mecz i strzelic na 3/4-0, tracą frajersko 2 bramki w 1 minute. Później kolejne setki w dogrywce i karny...

1

Dzisiaj dla odmiany, wygrana Barcelony i Wisły Kraków? :)

1

@Culer9002 bez kitu. Wygląda jakby po roku zamknęli mu kanał na youtube

1

@Culer9002 to jest Konopskyy po eksperymentach?

0

@pikass14 suchą bułkę z pomidorem za wczorajszy mecz

0

@Mezocyklon87 ja mam ponad 30 i nie minęło:)

0

Nawet śniadanie nie smakuje przez ten wczorajszy mecz.

0

@FcPortoFan1999 nawet wygrała. Pokazała to, czego zabrakło Barcelonie. Jak znów idzie Barcelonie, to Wisła zawodzi. Ehh, kiedyś były czasy jak oglądało się Barce i Wisłę, i nie martwiłes się czy wygra, tylko ile.

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieję że Jopa zostawią do końca sezonu, może jemu tym razem się uda. Jak nie to chyba tutaj prawdziwa rewolucja może pomóc. Tylko za co ją zrobić...

1

Ciężkie życie w ten weekend kibica Barcelony i Wisły Kraków...

3

Nie chcem ale muszem się napić

1

Nie zrozumiem tego jak przegrywamy i remisujemy mecze z Las Palmas, Sociedad... A wygramy z Borussia, Atletico. To dopiero będzie logika

1

Ale niespodzianka na 125 lecie klubu. Niech ich ch... strzeli. Kolejny weekend zepsuty.

0

Na tą chwilę nie. Zobaczymy jakie będą odczucia w dalszej fazie i w kolejnych sezonach.

4

@pikass14 jak strzelał tak jak wczoraj, to możemy być spokojni

0

No i tak to powinno wyglądać :D

3

@Marcelinho132 szkoda tylko że nie odszedł wcześniej za większe pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?