Siema wszystkim z góry miłego dnia. Pytanie mam do użytkowników X. Wiecie w jaki sposób można skontaktować się z support? Wczoraj zawiesili mi konto bez podania powodu że niby łamie zasady. Nie wiem w jaki sposób jak podaję dalej tylko sensowne posty, i nigdy nie użyłem tam nawet wulgaryzmu... Za każdym razem jak pisze odwołanie to po 5 sekundach dostaję odpowiedź jakby to bot pisał...
1
8 milionów? To teraz chyba co najmniej x10
0
@Miszak A Wisła Kraków z GKS Tychy ᕮ◥▶‿◀◤ᕭ
54
Penalti a Favor del Real Madrid
61
Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni że trenerzy tłumaczyli się z porażek. Teraz Flick będzie się tłumaczył z straconej bramki i dlaczego tylko 3:1 xD
1
Jak Bernal wróci do pełni dyspozycji po kontuzji to my pomoc mamy na lata.
30
Bardzo dobrze że Kounde odpocznie.
0
No w końcu mecz Barcelony :)!
11
Tylko nie taką żeby później kibel przypchało
1
@mordini123 było było, teraz patrzyłem i mam już w bibliotece.
0
@Popitek12 a czemu w listopadzie nie wolno? :D
0
@tadzik447 to już nie było kiedyś za free?
2
@BulaKG zdecydowanie TAK
0
Siema wszystkim z góry miłego dnia. Pytanie mam do użytkowników X. Wiecie w jaki sposób można skontaktować się z support? Wczoraj zawiesili mi konto bez podania powodu że niby łamie zasady. Nie wiem w jaki sposób jak podaję dalej tylko sensowne posty, i nigdy nie użyłem tam nawet wulgaryzmu... Za każdym razem jak pisze odwołanie to po 5 sekundach dostaję odpowiedź jakby to bot pisał...
3
Jak rozegra przyzwoity CAŁY sezon to można to rozważyć. A nie po 2 wymagających meczach.
0
Myślę że gdyby coś osiągnął z reprezentacją to wygrałby tą Złotą Piłkę.
7
@Toretto siedzą w budzie
0
@K1ngKong7 jak tylko zdrowie dopisze, zapewne tak będzie
14
Niech robi swoje a ZP sama przyjdzie. Żeby tylko za dużo nie myślał o jej zdobyciu
3
@Kai0 Racja. Sami zrobili nagonkę że ZP należy się jemu. Może myśleli że zadziała to tak jak robią nagonkę na sędziów przed swoimi meczami ;D
2
Hahaha i znowu jak Barcelonie idzie dobrze. Tylko tym razem chyba wszyscy już srają na te wiadomości
0
Jakby ktoś szukał transmisji to DAZN
0
Jest gdzieś transmisja? Pisali coś o TVP Sport, ale nie widzę w aplikacji
6
O kurde, kolczyki. No to przewalone
0
Wisienka na torcie po zwycięstwach z Sevilla, Bayernem i Realem :D
1
@JaroCoach tutaj masz
https://www.canalplus.com/pl/sport/el-clasico/h/15778084_70029
0
@vangoor ale mogły by być też takie po których byłoby i 8 :D. Masz racje
1
@ChiefKeef ehhh. Dzięki za odpowiedź i miłego
1
@vangoor mogło być i 6
0
Można gdzieś kupić te koszulki z wczorajszego meczu?
0
To może wróćmy odrazu do przeszłości i grajmy bez spalonych. Ze ścianami zamiast autow jak w fifie