1

8 milionów? To teraz chyba co najmniej x10

0

@Miszak A Wisła Kraków z GKS Tychy ᕮ◥▶‿◀◤ᕭ

54

Penalti a Favor del Real Madrid

61

Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni że trenerzy tłumaczyli się z porażek. Teraz Flick będzie się tłumaczył z straconej bramki i dlaczego tylko 3:1 xD

1

Jak Bernal wróci do pełni dyspozycji po kontuzji to my pomoc mamy na lata.

30

Bardzo dobrze że Kounde odpocznie.

0

No w końcu mecz Barcelony :)!

11

Tylko nie taką żeby później kibel przypchało

1

@mordini123 było było, teraz patrzyłem i mam już w bibliotece.

0

@Popitek12 a czemu w listopadzie nie wolno? :D

0

@tadzik447 to już nie było kiedyś za free?

2

@BulaKG zdecydowanie TAK

0

Siema wszystkim z góry miłego dnia. Pytanie mam do użytkowników X. Wiecie w jaki sposób można skontaktować się z support? Wczoraj zawiesili mi konto bez podania powodu że niby łamie zasady. Nie wiem w jaki sposób jak podaję dalej tylko sensowne posty, i nigdy nie użyłem tam nawet wulgaryzmu... Za każdym razem jak pisze odwołanie to po 5 sekundach dostaję odpowiedź jakby to bot pisał...

3

Jak rozegra przyzwoity CAŁY sezon to można to rozważyć. A nie po 2 wymagających meczach.

0

Myślę że gdyby coś osiągnął z reprezentacją to wygrałby tą Złotą Piłkę.

7

@Toretto siedzą w budzie

0

@K1ngKong7 jak tylko zdrowie dopisze, zapewne tak będzie

14

Niech robi swoje a ZP sama przyjdzie. Żeby tylko za dużo nie myślał o jej zdobyciu

3

@Kai0 Racja. Sami zrobili nagonkę że ZP należy się jemu. Może myśleli że zadziała to tak jak robią nagonkę na sędziów przed swoimi meczami ;D

2

Hahaha i znowu jak Barcelonie idzie dobrze. Tylko tym razem chyba wszyscy już srają na te wiadomości

0

Jakby ktoś szukał transmisji to DAZN

0

Jest gdzieś transmisja? Pisali coś o TVP Sport, ale nie widzę w aplikacji

6

O kurde, kolczyki. No to przewalone

0

Wisienka na torcie po zwycięstwach z Sevilla, Bayernem i Realem :D

0

@vangoor ale mogły by być też takie po których byłoby i 8 :D. Masz racje

1

@ChiefKeef ehhh. Dzięki za odpowiedź i miłego

1

@vangoor mogło być i 6

0

Można gdzieś kupić te koszulki z wczorajszego meczu?

0

To może wróćmy odrazu do przeszłości i grajmy bez spalonych. Ze ścianami zamiast autow jak w fifie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?