37

"Drużyna Bordalasa dzielnie jak lew broniła od 2. minuty prowadzenia 1:0 na terenie 4-ligowca" xD

2

Najważniejszego nie podali.. ILE

0

@beter2 nie pierwszy przypadek i nie ostatni. Juz nie ma co żałować.

0

@LinekMichal bo nie rozmawia o zawodnikach z innych klubów. Czy wierze... Sam nie wiem, pisało kilku dziennikarzy że go chce i rozmawiał z nim nawet. Przecież chyba nie może być Rashford w takiej formie wymysłem zarządu.

0

@barteq bo wybrał Olmo

4

Miałem pytać gdzie Szczęsny, ale przypomniało mi się że wyrównywał składy w ostatnim El Clasico

1

@LinekMichal jak Hansi sobie życzy, to ma być i koniec :D

0

Wymiana z united 1-1 haha. Aż przypomniało się okienko gdzie dawali 100 baniek za Ansu.

0

@dmcteam dzięki. To moja pierwsza zmiana awatara odkąd mam tutaj konto. Czuję się nieswojo :D

1

@dmcteam ja tak mam od czasu jak Flick przyszedł. Nawet jak był słabszy moment

0

@Criss18Barca ciekawe co myślą teraz osoby które przeżyły tamte czasy i widzą teraz jak się im pomaga.

2

200 mln będzie chyba odpowiednia dla obu stron. Dla innych klubów bardziej osiągalna, a dla nas gdyby ktoś się zdecydował to kupa kasy za którą można kupić kilka perełek.

4

Jeśli przedłuży ciekawe co sam powie ma temat tej sytuacji.

0

Żeby tylko nie podpisał nowego kontraktu a później znowu pół roku przerwy xD. Tfu! Wypluję to lepiej

0

@tomek1656 pisali że Juve mógł dać max 50

1

Mówiłem że gra na lepszy kontrakt:D

2

@Marusek raczej Raphinha będzie pierwszy. Nie ujmując Yamalowi ale Raphinha dosłownie robi wszystko na boisku.

0

@tristan87 Deco sie bawi w Pique

0

Atalanta - Juve czy jakiś inny mecz dzisiaj polecacie? Bo już rzygam kieoskimi :D

0

Żeby tylko jutro nie było porażki przez tą wypowiedź o superlidze xD

13

I tak jestem pod wielkim wrażeniem że grał tyle meczów bez urazu.

0

Warto załączyć legendarny tweet


1

No szkoda, była szansa żeby rozbić real w najwyższy możliwy sposób w ostatnich latach. Ale będzie jeszcze okazja :D

1

O i już mam nowy awatarek

1

@LinekMichal wtedy też chcieli go obalić, a skończył z LM

0

@Kgorecki2500 jakby nie Szczesny to byłoby pewnie i 6 :D

0

Szkoda że Eleven nie dodaje skrótów jak zaczął robić to C+ :(

1

@Jakchcesz ja chyba do 1 oglądałem pojedyncze bramki na eleven

0

@ProMILs hahaha dobre dobre :D

3

Jak tam, o której dzisiaj wstaliście? Bo ja o piątej ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?