@LinekMichal bo nie rozmawia o zawodnikach z innych klubów. Czy wierze... Sam nie wiem, pisało kilku dziennikarzy że go chce i rozmawiał z nim nawet. Przecież chyba nie może być Rashford w takiej formie wymysłem zarządu.
200 mln będzie chyba odpowiednia dla obu stron. Dla innych klubów bardziej osiągalna, a dla nas gdyby ktoś się zdecydował to kupa kasy za którą można kupić kilka perełek.
37
"Drużyna Bordalasa dzielnie jak lew broniła od 2. minuty prowadzenia 1:0 na terenie 4-ligowca" xD
2
Najważniejszego nie podali.. ILE
0
@beter2 nie pierwszy przypadek i nie ostatni. Juz nie ma co żałować.
0
@LinekMichal bo nie rozmawia o zawodnikach z innych klubów. Czy wierze... Sam nie wiem, pisało kilku dziennikarzy że go chce i rozmawiał z nim nawet. Przecież chyba nie może być Rashford w takiej formie wymysłem zarządu.
0
@barteq bo wybrał Olmo
4
Miałem pytać gdzie Szczęsny, ale przypomniało mi się że wyrównywał składy w ostatnim El Clasico
1
@LinekMichal jak Hansi sobie życzy, to ma być i koniec :D
0
Wymiana z united 1-1 haha. Aż przypomniało się okienko gdzie dawali 100 baniek za Ansu.
0
@dmcteam dzięki. To moja pierwsza zmiana awatara odkąd mam tutaj konto. Czuję się nieswojo :D
1
@dmcteam ja tak mam od czasu jak Flick przyszedł. Nawet jak był słabszy moment
0
@Criss18Barca ciekawe co myślą teraz osoby które przeżyły tamte czasy i widzą teraz jak się im pomaga.
2
200 mln będzie chyba odpowiednia dla obu stron. Dla innych klubów bardziej osiągalna, a dla nas gdyby ktoś się zdecydował to kupa kasy za którą można kupić kilka perełek.
4
Jeśli przedłuży ciekawe co sam powie ma temat tej sytuacji.
0
Żeby tylko nie podpisał nowego kontraktu a później znowu pół roku przerwy xD. Tfu! Wypluję to lepiej
0
@tomek1656 pisali że Juve mógł dać max 50
1
Mówiłem że gra na lepszy kontrakt:D
2
@Marusek raczej Raphinha będzie pierwszy. Nie ujmując Yamalowi ale Raphinha dosłownie robi wszystko na boisku.
0
@tristan87 Deco sie bawi w Pique
0
Atalanta - Juve czy jakiś inny mecz dzisiaj polecacie? Bo już rzygam kieoskimi :D
0
Żeby tylko jutro nie było porażki przez tą wypowiedź o superlidze xD
13
I tak jestem pod wielkim wrażeniem że grał tyle meczów bez urazu.
0
Warto załączyć legendarny tweet
1
No szkoda, była szansa żeby rozbić real w najwyższy możliwy sposób w ostatnich latach. Ale będzie jeszcze okazja :D
1
O i już mam nowy awatarek
1
@LinekMichal wtedy też chcieli go obalić, a skończył z LM
0
@Kgorecki2500 jakby nie Szczesny to byłoby pewnie i 6 :D
0
Szkoda że Eleven nie dodaje skrótów jak zaczął robić to C+ :(
1
@Jakchcesz ja chyba do 1 oglądałem pojedyncze bramki na eleven
0
@ProMILs hahaha dobre dobre :D
3
Jak tam, o której dzisiaj wstaliście? Bo ja o piątej ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)