0

@Arcybiskup mnie też, bo za darmo

0

Getafe to gejowska drużyna. Udają twardych, a grają jak pipy

3

Mówiłem. Po co się tak upierać na tą rejestracje. Lepiej niech do końca sezonu się fizycznie przygotuje na kolejny :D

0

@ACRAB95 Z Balde spokojnie może walczyć. Kounde w razie W może grać na SO, wtedy ma szansę na PO

0

@Allblacks86 w sumie racja, 4 liga to minimum ;d

1

To samo powiedziałem do brata jak oglądaliśmy wczoraj mecz. Miejsce takiej drużyny jest w drugiej lidze xD

0

No i gitarrrrra

1

@MesQueUnClub96 pewnie Chelsea albo Newcastle

0

W rzeźni świń xD

3

@Maks91 Kwadollaruma

0

@Witekk10 przechodzi tak szybko jak przelewy :D

0

Christensen może jutro grać normalnie?

0

@Nightraider ciężki wybór. Młodszy Araujo i lepszy jeśli jest w formie, ale za to łapiący kontuzje dotychczas, czy Tah którego zna Flick i nie wiadomo czy sobie poradzi, ale za to zdrowie lepsze.

0

Czyli przedłuży żeby w lecie odejść, albo zostanie na długo a wtedy Tah do Juve? Nawet gdyby Duńczyk i Garcia odeszli to zostajemy z Araujo, Inigo, Cubarsi i ewentualnie Tah. Kounde nie liczę bo gra na PO.

0

@zurek1207 dzięki za info

0

@qbsonFCBarca wiem widziałem. Ale wolę też zapytać kogoś kto miał doczynienia z sprzętem w praktyce

0

@Barca_ever nie że nie widzieli, tylko nie chcieli widzieć

0

W tej sytuacji ostatnie zdanie powinno należeć do Flicka. Ma u siebie Araujo niech pogra. Do lata ma trochę czasu żeby podjąć decyzję.

1

O jeszcze niech z niego Flick wyciągnie wszystko co najlepsze

0

Pytanko dla graczy. Miał ktoś styczność z myszką Logitech G PRO X 2 Superlight? Planuje jej zakup, ale chciałbym poznać opinie kogoś kto ją ma lub miał.

0

@Kuchar 5 minut temu wstałem

0

Może ten real nie jest tak wielki, tylko po prostu sędziowie go przepychają :D

0

@Encore zawsze zostaje Wieczysta

6

Jesteśmy na fali. Nie patrzeć na sędziego tylko grać swoje. Tak jak wczoraj. Był spalony, no to lecimy z kolejną akcją i brameczka!

2

Mam nadzieję że tego Rashforda faktycznie chce Flick. A nie jest to wymysł Deco.

0

@MatBac1991 wczoraj strzelił gola chyba nie do tej bramki co powinien

3

@Kondziubarca wincyj kropek:D

0

Ale podał informację. Z cyklu... Odejdzie albo zostanie

37

"Drużyna Bordalasa dzielnie jak lew broniła od 2. minuty prowadzenia 1:0 na terenie 4-ligowca" xD

2

Najważniejszego nie podali.. ILE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?