@Nightraider ciężki wybór. Młodszy Araujo i lepszy jeśli jest w formie, ale za to łapiący kontuzje dotychczas, czy Tah którego zna Flick i nie wiadomo czy sobie poradzi, ale za to zdrowie lepsze.
Czyli przedłuży żeby w lecie odejść, albo zostanie na długo a wtedy Tah do Juve? Nawet gdyby Duńczyk i Garcia odeszli to zostajemy z Araujo, Inigo, Cubarsi i ewentualnie Tah. Kounde nie liczę bo gra na PO.
Pytanko dla graczy. Miał ktoś styczność z myszką Logitech G PRO X 2 Superlight? Planuje jej zakup, ale chciałbym poznać opinie kogoś kto ją ma lub miał.
0
@Arcybiskup mnie też, bo za darmo
0
Getafe to gejowska drużyna. Udają twardych, a grają jak pipy
3
Mówiłem. Po co się tak upierać na tą rejestracje. Lepiej niech do końca sezonu się fizycznie przygotuje na kolejny :D
0
@ACRAB95 Z Balde spokojnie może walczyć. Kounde w razie W może grać na SO, wtedy ma szansę na PO
0
@Allblacks86 w sumie racja, 4 liga to minimum ;d
1
To samo powiedziałem do brata jak oglądaliśmy wczoraj mecz. Miejsce takiej drużyny jest w drugiej lidze xD
0
No i gitarrrrra
1
@MesQueUnClub96 pewnie Chelsea albo Newcastle
0
W rzeźni świń xD
3
@Maks91 Kwadollaruma
0
@Witekk10 przechodzi tak szybko jak przelewy :D
0
Christensen może jutro grać normalnie?
0
@Nightraider ciężki wybór. Młodszy Araujo i lepszy jeśli jest w formie, ale za to łapiący kontuzje dotychczas, czy Tah którego zna Flick i nie wiadomo czy sobie poradzi, ale za to zdrowie lepsze.
0
Czyli przedłuży żeby w lecie odejść, albo zostanie na długo a wtedy Tah do Juve? Nawet gdyby Duńczyk i Garcia odeszli to zostajemy z Araujo, Inigo, Cubarsi i ewentualnie Tah. Kounde nie liczę bo gra na PO.
0
@zurek1207 dzięki za info
0
@qbsonFCBarca wiem widziałem. Ale wolę też zapytać kogoś kto miał doczynienia z sprzętem w praktyce
0
@Barca_ever nie że nie widzieli, tylko nie chcieli widzieć
0
W tej sytuacji ostatnie zdanie powinno należeć do Flicka. Ma u siebie Araujo niech pogra. Do lata ma trochę czasu żeby podjąć decyzję.
1
O jeszcze niech z niego Flick wyciągnie wszystko co najlepsze
0
Pytanko dla graczy. Miał ktoś styczność z myszką Logitech G PRO X 2 Superlight? Planuje jej zakup, ale chciałbym poznać opinie kogoś kto ją ma lub miał.
0
@Kuchar 5 minut temu wstałem
0
Może ten real nie jest tak wielki, tylko po prostu sędziowie go przepychają :D
0
@Encore zawsze zostaje Wieczysta
6
Jesteśmy na fali. Nie patrzeć na sędziego tylko grać swoje. Tak jak wczoraj. Był spalony, no to lecimy z kolejną akcją i brameczka!
2
Mam nadzieję że tego Rashforda faktycznie chce Flick. A nie jest to wymysł Deco.
0
@MatBac1991 wczoraj strzelił gola chyba nie do tej bramki co powinien
3
@Kondziubarca wincyj kropek:D
0
Ale podał informację. Z cyklu... Odejdzie albo zostanie
37
"Drużyna Bordalasa dzielnie jak lew broniła od 2. minuty prowadzenia 1:0 na terenie 4-ligowca" xD
2
Najważniejszego nie podali.. ILE