3 lutego 2025, 12:49
0
@4Fabregas4 ale on musiał grać, a nie grzać ławę
3 lutego 2025, 09:32
1
Największy błąd od lat to były jedna albo dwie LM dla białych
2 lutego 2025, 20:34
13
@Kitek1640 stwarzać presje wgrywając mecze, nie patrząc na tabele :D
2 lutego 2025, 18:50
@Criss18Barca za dużo postów, nie zauważyłem ;)
2 lutego 2025, 18:07
Ponoć Podolski chce kupić Górnika
2 lutego 2025, 16:24
5
Nieważne jak, ważne że 3 punkty!
2 lutego 2025, 16:15
3
@Macior79 te mecze z drużynami z dołu tabeli są powodem tej padaki. My chcemy grać w piłkę, oni nie :)
2 lutego 2025, 10:32
2
Zaczyna się po wpadce białych i przed naszym meczem :D
1 lutego 2025, 23:01
4
Obyśmy tylko jutro tego prezentu nie zmarnowali. Bo o 14 to różnie bywa
1 lutego 2025, 22:52
@turhiay a no tak bo 7 doliczone
1 lutego 2025, 22:48
Ale ze Espanyol nam robi niespodziankę?
1 lutego 2025, 21:59
Komentarz usunięty
1 lutego 2025, 20:51
47 strzałów i 0 bramek!? To chyba jakiś rekord. Myślałem że nie dożyje pierwszej porażki.
1 lutego 2025, 18:25
@BORO_12 Deco jak stawiał pierwsze kroki xD
1 lutego 2025, 16:26
Chyba nie ma obecnie lepszego wyboru.
1 lutego 2025, 14:05
2 Polaków w Barcy i 2 w Interze :)
1 lutego 2025, 13:01
No nie Godoy :O
1 lutego 2025, 11:59
Może jego organizm musi się przyzwyczaić do takich treningów. Zobaczymy
31 stycznia 2025, 17:48
@Jorginho na pewno nie wniósłby mniej niż Ansu Fati. A jeśli by odpalił to kto wie jak wyglądałby nasz atak
30 stycznia 2025, 21:57
@pioz123 gdzie będzie miał lepiej jak grać mu się nie chce, kasa jest, a ze swoimi czuje się najlepiej
30 stycznia 2025, 21:56
Przypadek? Nie sondze
30 stycznia 2025, 21:55
Może to grunt pod Rashforda xD
30 stycznia 2025, 21:54
A dziś wrócił do Santosu
Historia zatacza koło :(https://www.fcbarca.com/48335-oficjalnie-neymar-pilkarzem-barcy,dyskusja-1787739.html
30 stycznia 2025, 19:56
16
Serio on nie chce iść do zespołu gdzie będzie mógł grać? Albo Flick zrobił taką atmosferę że po prostu czuje się tu znakomicie mimo że nie gra, albo ma już w głowie że to koniec kariery i trzeba jak najwięcej uzbierać na koncie.
30 stycznia 2025, 19:49
"Nadchodzą piękne rzeczy dla kibiców Barçy" oby! Bo czekam na ich powrót od czasu odejścia Neymara
30 stycznia 2025, 18:57
Dla Polskiego klubu to byłby dopiero zastrzyk gotówki :)
30 stycznia 2025, 16:03
7
@esem91 Flick mówił zawodnikom żeby nie bali się ryzykować. No to się chłopak nie boi :)
30 stycznia 2025, 16:02
Zawsze można zarezerwować jakiś stadion u Arabów i tam rozgrywać ligowe mecze xD. Tak że jakby brakło siana to Laporta wiesz co robić
30 stycznia 2025, 08:07
@MaryNara tylko ten pech zdarza mu się coraz częściej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@4Fabregas4 ale on musiał grać, a nie grzać ławę
1
Największy błąd od lat to były jedna albo dwie LM dla białych
13
@Kitek1640 stwarzać presje wgrywając mecze, nie patrząc na tabele :D
0
@Criss18Barca za dużo postów, nie zauważyłem ;)
0
Ponoć Podolski chce kupić Górnika
5
Nieważne jak, ważne że 3 punkty!
3
@Macior79 te mecze z drużynami z dołu tabeli są powodem tej padaki. My chcemy grać w piłkę, oni nie :)
2
Zaczyna się po wpadce białych i przed naszym meczem :D
4
Obyśmy tylko jutro tego prezentu nie zmarnowali. Bo o 14 to różnie bywa
0
@turhiay a no tak bo 7 doliczone
0
Ale ze Espanyol nam robi niespodziankę?
0
Komentarz usunięty
0
47 strzałów i 0 bramek!? To chyba jakiś rekord. Myślałem że nie dożyje pierwszej porażki.
0
@BORO_12 Deco jak stawiał pierwsze kroki xD
0
Chyba nie ma obecnie lepszego wyboru.
0
2 Polaków w Barcy i 2 w Interze :)
1
No nie Godoy :O
0
Może jego organizm musi się przyzwyczaić do takich treningów. Zobaczymy
0
@Jorginho na pewno nie wniósłby mniej niż Ansu Fati. A jeśli by odpalił to kto wie jak wyglądałby nasz atak
3
@pioz123 gdzie będzie miał lepiej jak grać mu się nie chce, kasa jest, a ze swoimi czuje się najlepiej
0
Przypadek? Nie sondze
1
Może to grunt pod Rashforda xD
0
A dziś wrócił do Santosu
0
Historia zatacza koło :(
https://www.fcbarca.com/48335-oficjalnie-neymar-pilkarzem-barcy,dyskusja-1787739.html
16
Serio on nie chce iść do zespołu gdzie będzie mógł grać? Albo Flick zrobił taką atmosferę że po prostu czuje się tu znakomicie mimo że nie gra, albo ma już w głowie że to koniec kariery i trzeba jak najwięcej uzbierać na koncie.
3
"Nadchodzą piękne rzeczy dla kibiców Barçy" oby! Bo czekam na ich powrót od czasu odejścia Neymara
3
Dla Polskiego klubu to byłby dopiero zastrzyk gotówki :)
7
@esem91 Flick mówił zawodnikom żeby nie bali się ryzykować. No to się chłopak nie boi :)
0
Zawsze można zarezerwować jakiś stadion u Arabów i tam rozgrywać ligowe mecze xD. Tak że jakby brakło siana to Laporta wiesz co robić
1
@MaryNara tylko ten pech zdarza mu się coraz częściej