0

@4Fabregas4 ale on musiał grać, a nie grzać ławę

1

Największy błąd od lat to były jedna albo dwie LM dla białych

13

@Kitek1640 stwarzać presje wgrywając mecze, nie patrząc na tabele :D

0

@Criss18Barca za dużo postów, nie zauważyłem ;)

0

Ponoć Podolski chce kupić Górnika

5

Nieważne jak, ważne że 3 punkty!

3

@Macior79 te mecze z drużynami z dołu tabeli są powodem tej padaki. My chcemy grać w piłkę, oni nie :)

2

Zaczyna się po wpadce białych i przed naszym meczem :D

4

Obyśmy tylko jutro tego prezentu nie zmarnowali. Bo o 14 to różnie bywa

0

@turhiay a no tak bo 7 doliczone

0

Ale ze Espanyol nam robi niespodziankę?

0

Komentarz usunięty

0

47 strzałów i 0 bramek!? To chyba jakiś rekord. Myślałem że nie dożyje pierwszej porażki.

0

@BORO_12 Deco jak stawiał pierwsze kroki xD

0

Chyba nie ma obecnie lepszego wyboru.

0

2 Polaków w Barcy i 2 w Interze :)

1

No nie Godoy :O

0

Może jego organizm musi się przyzwyczaić do takich treningów. Zobaczymy

0

@Jorginho na pewno nie wniósłby mniej niż Ansu Fati. A jeśli by odpalił to kto wie jak wyglądałby nasz atak

3

@pioz123 gdzie będzie miał lepiej jak grać mu się nie chce, kasa jest, a ze swoimi czuje się najlepiej

0

Przypadek? Nie sondze

1

Może to grunt pod Rashforda xD

0

A dziś wrócił do Santosu

16

Serio on nie chce iść do zespołu gdzie będzie mógł grać? Albo Flick zrobił taką atmosferę że po prostu czuje się tu znakomicie mimo że nie gra, albo ma już w głowie że to koniec kariery i trzeba jak najwięcej uzbierać na koncie.

3

"Nadchodzą piękne rzeczy dla kibiców Barçy" oby! Bo czekam na ich powrót od czasu odejścia Neymara

3

Dla Polskiego klubu to byłby dopiero zastrzyk gotówki :)

7

@esem91 Flick mówił zawodnikom żeby nie bali się ryzykować. No to się chłopak nie boi :)

0

Zawsze można zarezerwować jakiś stadion u Arabów i tam rozgrywać ligowe mecze xD. Tak że jakby brakło siana to Laporta wiesz co robić

1

@MaryNara tylko ten pech zdarza mu się coraz częściej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?