Real Madrid have asked fans at Bernabéu to chant ‘Corruption in the federation’ in the 12th minute today, reports Relevo!
“The club was previously against these chants, but they now want to go all out, Florentino Pérez is CLEAR about it”, the website announces. [Fabrizio Romano]
13
Jedno pytanie, czy jest w Hiszpanii jakiś nie kontrowersyjny sędzia? Wydaję mi się że wybierają pomiędzy od najwięcej kontrowersyjnych do najmniej :D
1
Jutro mecz to trzeba cos pogęgać
1
Chyba nie oglądał klasyków w tym sezonie
0
Wydaję mi się że wszystko będzie zależało od przeciwnika na którego będziemy grać. Więc i jeden i drugi pogra.
2
@Lewangoooolsky lubie i cenie Modricia za umiejętności.
@Barcatroll Bellinghama lubiłem w BVB, teraz stał się strasznym bucem
6
@Joe_Barbaro jeden z nielicznych piłkarzy białych których można lubić.
0
Dziś bez płaczu
0
@MessiForeverTheBest @Hajny dzięki
0
Oglądał ktoś Como - Napoli? Jak spisał się Valle?
0
@Coutinho007 co nie zmienia faktu że też jest takim talizmanem :D
2
Umtiti też był kiedyś takim talizmanem, do czasu kontuzji
3
Real Madrid have asked fans at Bernabéu to chant ‘Corruption in the federation’ in the 12th minute today, reports Relevo!
“The club was previously against these chants, but they now want to go all out, Florentino Pérez is CLEAR about it”, the website announces. [Fabrizio Romano]
3
@najs gdzie krytykuje sędziego? Dodał tylko zdjęcie z zakrwawioną stopą z dopiskiem "fauli nie było"
0
@BORO_12 jakie głupoty? Że z Garcia od początku czuje niepewność?
0
@BORO_12 tak, od kilkunastu lat
0
@Pitinho sprzedadzą go a on nie będzie o tym wiedział :D
0
@fantom102 tak. Ale jak wchodził z ławki kiedy wynik już był bezpieczny.
0
@Damian11 tak, tylko żeby jeszcze była kasa na transfery i ściągnąć mu tych których chce Flick, a nie zarząd. Wtedy będzie miód malina
0
Eric Garcia na ŚO od początku trochę podnosi ciśnienie
0
Profesjonalista na całego
0
@robsesh a co ma piernik do wiatraka? Ja mówię co by było gdyby Guardiola został w Barcelonie.
0
Oto co mogło się stać w Barcelonie gdyby został, a nie odszedł do Bayernu
1
Tebas ma syndrom Barcelony
0
@Herato formalność panie!
0
Wyszło szydło z worka :D
2
TVP i tak pewnie nie pokaże Barcelony :D
1
@Iniesta19820815 "Dziś wieczorem poznamy dokładny terminarz meczów."
2
Co to za pytanie w ankiecie? Oczywiście że finał!
1
Na pierwszym rzut oka przeczytałem że z kolejną partnerką i już się wystraszyłem żeby sodówa do głowy mu nie uderzyła
1
@Comentateiro dokładnie mam takie samo zdanie.