After careful consideration, Dani and I have decided to go our separate ways. This decision was not an easy one, as you can imagine, but we both believe it is the best step for us.
Our joint focus is on doing what is best for our children, ensuring they continue to… https://t.co/lpC0stbHBA">pic.twitter.com/lpC0stbHBA
Niech ktoś mu przypomni jego słowa po meczu z Barceloną : "Szanuję tych, którzy szanują, a ci, którzy nie szanują, nie zasługują na szacunek. Tak jak powtarzam, to są wymówki, gdy nie wygrywają"
1
@heniusss piękne słowa całe te
0
Miłego seansu :p
0
Żeby się tylko z tego nie zrobiło znowu z 10k
1
@don'T.R.I.P.e od wczoraj się zaczęły problemy, później wszystko działało. Teraz znowu. Niby piszą że na przeglądarce działa
2
Działa wam normalnie aplikacja X/Twitter? Bo nie może mi wczytać treści żadnego profilu, zakładek też nie ładuje?
0
I po ptokach...
0
Rafa Marquez wróć
0
Poleci ktoś jakąś stronę gdzie mogę sprawdzić różne statystyki w tym ile Barcelona ma goli w wszystkich rozgrywkach?
2
Ewka się rozkręciła
5
Koniecznie trzeba ściągnąć kogoś na prawą obronę bo Kounde za chwilę się zajedzie
0
Pewnie klub mu kazał tak powiedzieć
0
"Punktualność, dyscyplina, żywienie." Serio? :D
1
@Kinginiesta nie, to nie ma żadnego sensu
0
Ja bym zrobił jeszcze nowe rozgrywki. Za mało meczów
7
Szczęsny dopiero co przyszedł a już ma swoje graffiti. Geniusz! ;d
1
@blakkudium mówiłem że lepszy zespół go zara zweryfikuje
0
Uppps
0
@Sapos93 co z tego że czyta. Jak on mimo wszystko jedną akcją może zrobić coś z niczego.
0
@Pin0chet ale jakże ważny mecz!
5
Brawo! Dlatego właśnie potrzebny jest bramkarz który robi różnicę i może wygrać mecz.
0
Ojojoj Araujo będzie się musiał faktycznie wykazać żeby wskoczyć do jedenastki
0
@D10SLEO o kur... Ale jestem stary
0
Wychodzi szydło z worka na emeryturze
0
@Krzysztof1987 podobny:)
7
Myślę że warto przypomnieć bramkę Davida Villi
4
Zapachnialo Villą z El Clasico!
2
Na Gaviego jeszcze przyjdzie czas. Niech szlifuje forme
2
Ahhh pamiętam jak pisano że United oferował 100 baniek. No ale kto wtedy by go chciał sprzedać jak rósł z meczu na mecz
7
Chciał go Flick w Bayernie, to teraz go ma w Barcelonie :). Niech wyciąga wszystko co najlepsze z niego
12
Niech ktoś mu przypomni jego słowa po meczu z Barceloną : "Szanuję tych, którzy szanują, a ci, którzy nie szanują, nie zasługują na szacunek. Tak jak powtarzam, to są wymówki, gdy nie wygrywają"