Nie rozumiem tego fenomenu. Czemu nie grają tak z ekipami na swoim poziomie? Przeciez gdyby tak grali to spokojnie by sie utrzymali. A tu wydaje sie jakby oni zbierali siły przez cały sezon żeby zagrać dobre mecze tylko z drużynami z topu.
Najśmieszniejsze są komentarze jak się czyta że przez pierwsze 15-30 minut niewidoczny, a po meczu piszą że wielki Robert. Szkoda że niektórzy nie rozumieją jak dużo robi na boisku. Brawo Lewy!
2
@LatajacyHolender a to po meczu dopiero
37
Nie rozumiem tego fenomenu. Czemu nie grają tak z ekipami na swoim poziomie? Przeciez gdyby tak grali to spokojnie by sie utrzymali. A tu wydaje sie jakby oni zbierali siły przez cały sezon żeby zagrać dobre mecze tylko z drużynami z topu.
2
Takie mecze wygrywa się na farcie
3
Oby Garcia bez czerwonej kartki
1
No i Laporta ma teraz asa w rękawie :p
0
"Borussia Dortmund jest ósma w Niemczech. Nie byli wczoraj wielkim zespołem."
Tylko Borussia w Bundeslidze a LM to mam wrażenie że dwie różne drużyny.
2
Laporta zrobił KO
0
@sebo939 pewnie tylko na 90 dni
21
Najśmieszniejsze są komentarze jak się czyta że przez pierwsze 15-30 minut niewidoczny, a po meczu piszą że wielki Robert. Szkoda że niektórzy nie rozumieją jak dużo robi na boisku. Brawo Lewy!
4
A jednak drużyna ponad Złotą Piłkę jak pisali co po niektórzy :)
1
@Pawel13sz bo nie gramy z Realem tylko z BVB
6
@JimMorrisonFCB jakby piłka nie leciała do bramki to później wszyscy by wypominali że nie dołożył nogi. Nie ważne kto strzelił, ważne że wygrywamy.
8
Oby chociaż ostatni typ mu wszedł
0
Ciekawe
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,31840583,fifa-nie-chce-zwyciestwa-barcelony-w-lm-to-bylaby-kompromitacja.html
1
Zawsze nie ma Olmo kiedy jest potrzebny...
3
Rice z wolnego też trafi tam gdzie chce :D
12
To zdjęcie powinno być zakazane. Lepiej tu wstawić srającego psa
1
@PiotrR wraca temat negreiry
0
@RC28 już to kiedyś słyszałem po pierwszym meczu xD
0
@Michu94 x4 i można się zastanowić
6
Lepiej późno niż wcale. Brawo!
1
@MesQueUnClub_87 świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia
25
Dzięki Mathieu!
2
Normalne sytuacje a szmatławce już szukają sensacji.
2
@Faro po prostu wziął na siebie, żeby później nie srali że z sędzią wojował ;)
15
@Faro chyba nie rozumiesz wypowiedzi Flicka
6
Szkoda. Ale i tak większość chyba się nie spodziewała że mimo remisu powiększymy przewagę.
2
Za wszelką cenę trzeba wykorzystać tą szansę i zrobić 6 punktów przewagi.
0
@Barca_Big_Moment co nie zmienia faktu że Raphinha robi dużo więcej niż Griezmann i Coutinho na skrzydle. Więc nie wiem skąd to porównanie.
0
Znowu bez jednego skrzydła. Ale jak mus to mus.