2

@LatajacyHolender a to po meczu dopiero

37

Nie rozumiem tego fenomenu. Czemu nie grają tak z ekipami na swoim poziomie? Przeciez gdyby tak grali to spokojnie by sie utrzymali. A tu wydaje sie jakby oni zbierali siły przez cały sezon żeby zagrać dobre mecze tylko z drużynami z topu.

2

Takie mecze wygrywa się na farcie

3

Oby Garcia bez czerwonej kartki

1

No i Laporta ma teraz asa w rękawie :p

0

"Borussia Dortmund jest ósma w Niemczech. Nie byli wczoraj wielkim zespołem."

Tylko Borussia w Bundeslidze a LM to mam wrażenie że dwie różne drużyny.

2

Laporta zrobił KO

0

@sebo939 pewnie tylko na 90 dni

21

Najśmieszniejsze są komentarze jak się czyta że przez pierwsze 15-30 minut niewidoczny, a po meczu piszą że wielki Robert. Szkoda że niektórzy nie rozumieją jak dużo robi na boisku. Brawo Lewy!

4

A jednak drużyna ponad Złotą Piłkę jak pisali co po niektórzy :)

1

@Pawel13sz bo nie gramy z Realem tylko z BVB

6

@JimMorrisonFCB jakby piłka nie leciała do bramki to później wszyscy by wypominali że nie dołożył nogi. Nie ważne kto strzelił, ważne że wygrywamy.

8

Oby chociaż ostatni typ mu wszedł

1

Zawsze nie ma Olmo kiedy jest potrzebny...

3

Rice z wolnego też trafi tam gdzie chce :D

12

To zdjęcie powinno być zakazane. Lepiej tu wstawić srającego psa

1

@PiotrR wraca temat negreiry

0

@RC28 już to kiedyś słyszałem po pierwszym meczu xD

0

@Michu94 x4 i można się zastanowić

6

Lepiej późno niż wcale. Brawo!

1

@MesQueUnClub_87 świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia

25

Dzięki Mathieu!


2

Normalne sytuacje a szmatławce już szukają sensacji.

2

@Faro po prostu wziął na siebie, żeby później nie srali że z sędzią wojował ;)

15

@Faro chyba nie rozumiesz wypowiedzi Flicka

6

Szkoda. Ale i tak większość chyba się nie spodziewała że mimo remisu powiększymy przewagę.

2

Za wszelką cenę trzeba wykorzystać tą szansę i zrobić 6 punktów przewagi.

0

@Barca_Big_Moment co nie zmienia faktu że Raphinha robi dużo więcej niż Griezmann i Coutinho na skrzydle. Więc nie wiem skąd to porównanie.

0

Znowu bez jednego skrzydła. Ale jak mus to mus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?