4

PO PIĄTE na real nie nakładamy kar na jakie zasługują

0

Może Flick będzie grał Balde i Grimaldo. Jeden z nich na wahadle :D. Chyba był już taki mecz albo i dwa gdzie wszedł goat Martin a Balde wtedy wyżej?

0

@Pomimo27 włącz video, wycisz muzyke a w drugiej karcie odpal se titanica

1

@Kyonego a no to też. Ale bez Flicka nie byłoby takiego Raphinhi

12

Teraz mi się przypomina jak niektórzy woleli Motte zamiast Flicka xD

3

Ibrahim Diarra ależ to może być kocur jak Flick go podszlifuje!

4

Brawo panie Belletti! Może awans do rezerw?

0

@AndresBurek teraz działa

0

Link do zdjęcia nie działa

4

rm tv nie wiedząc jak na to odpowiedzieć, odgrzeją Negreire xD

0

@szymonekk tam gdzie normalna LM. C+ extra 1

3

Niedługo miejmy nadzieję czas na pierwszy zespół!

3

Anakin Skywalker też przeszedł na jasną stronę Mocy na końcu swojego życia, ratując swojego syna Luke'a

9

Ferran skuteczności z Interem!

5

No trzeba przyznać że słabo to wyglądało wczoraj.

1

Znając życie minimalna ilość meczów zawieszenia, odwołanie zmniejszy do 1 meczu i kara 100 euro.

8

Sędzia im dupe ratował a ten dalej go krytykował xD

0

@Lewangoooolsky zawsze mecz z nami był dla drużyn najlepszym sposoyna wyjście z kryzysu. Na szczęście teraz jest inaczej.

0

@L3OM3SSI przecież gościu wczoraj robił kabaret totalny

4

Dzisiaj to redakcja mogłaby przyszykować jakiś news z najlepszymi wczoraj tekstami Dudka. Gość gubił się w tym co mówi xD

1

Żeby tylko Raphinha wziął lekcje z tego meczu i ostatnich. Na Inter niech wróci taki jak z Bayernem

5

Nawet sędzia nie pomógł! Brawo DRUŻYNA

5

Dramat. Ewidentnego karnego na Ferranie nawet nie sprawdził.

0

Online: 1527 Culés. Co tak mało? Halo! Dziś El Clasico ;)

0

Najlepsze jest to jak kibice realu próbują podpalić koszulke Yamala. A jak będą ME lub MŚ i strzeli bramkę to będą w siódmym niebie

0

Mam nadzieję że FdJ udźwignie stawkę meczu

3

Julian Alvarez za Ferrana i lecimy :)

3

@PIWOSZ89 Włączam wyłacznik nr 1, czekam 10 minut, wyłaczam wyłacznik nr 1, włączam
wyłącznik nr 2 i natychmiast wchodzę do pokoju. Jeżeli żarówka się świeci -
tzn. że służy do jej zapalania nr 2. Jeżeli się nie świeci to sprawdzam - jeśli
jest gorąca - wył. nr 1, jeśli zimna - wył. nr 3.

0

@PIWOSZ89 sprawdzaj po kolei xD

0

@PIWOSZ89 wsadź pazura to się dowiesz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?