@PIWOSZ89 Włączam wyłacznik nr 1, czekam 10 minut, wyłaczam wyłacznik nr 1, włączam wyłącznik nr 2 i natychmiast wchodzę do pokoju. Jeżeli żarówka się świeci - tzn. że służy do jej zapalania nr 2. Jeżeli się nie świeci to sprawdzam - jeśli jest gorąca - wył. nr 1, jeśli zimna - wył. nr 3.
4
PO PIĄTE na real nie nakładamy kar na jakie zasługują
0
Może Flick będzie grał Balde i Grimaldo. Jeden z nich na wahadle :D. Chyba był już taki mecz albo i dwa gdzie wszedł goat Martin a Balde wtedy wyżej?
0
@Pomimo27 włącz video, wycisz muzyke a w drugiej karcie odpal se titanica
1
@Kyonego a no to też. Ale bez Flicka nie byłoby takiego Raphinhi
12
Teraz mi się przypomina jak niektórzy woleli Motte zamiast Flicka xD
3
Ibrahim Diarra ależ to może być kocur jak Flick go podszlifuje!
4
Brawo panie Belletti! Może awans do rezerw?
0
@AndresBurek teraz działa
0
Link do zdjęcia nie działa
4
rm tv nie wiedząc jak na to odpowiedzieć, odgrzeją Negreire xD
0
@szymonekk tam gdzie normalna LM. C+ extra 1
3
Niedługo miejmy nadzieję czas na pierwszy zespół!
3
Anakin Skywalker też przeszedł na jasną stronę Mocy na końcu swojego życia, ratując swojego syna Luke'a
9
Ferran skuteczności z Interem!
5
No trzeba przyznać że słabo to wyglądało wczoraj.
1
Znając życie minimalna ilość meczów zawieszenia, odwołanie zmniejszy do 1 meczu i kara 100 euro.
8
Sędzia im dupe ratował a ten dalej go krytykował xD
0
@Lewangoooolsky zawsze mecz z nami był dla drużyn najlepszym sposoyna wyjście z kryzysu. Na szczęście teraz jest inaczej.
0
@L3OM3SSI przecież gościu wczoraj robił kabaret totalny
4
Dzisiaj to redakcja mogłaby przyszykować jakiś news z najlepszymi wczoraj tekstami Dudka. Gość gubił się w tym co mówi xD
1
Żeby tylko Raphinha wziął lekcje z tego meczu i ostatnich. Na Inter niech wróci taki jak z Bayernem
5
Nawet sędzia nie pomógł! Brawo DRUŻYNA
5
Dramat. Ewidentnego karnego na Ferranie nawet nie sprawdził.
0
Online: 1527 Culés. Co tak mało? Halo! Dziś El Clasico ;)
0
Najlepsze jest to jak kibice realu próbują podpalić koszulke Yamala. A jak będą ME lub MŚ i strzeli bramkę to będą w siódmym niebie
0
Mam nadzieję że FdJ udźwignie stawkę meczu
3
Julian Alvarez za Ferrana i lecimy :)
3
@PIWOSZ89 Włączam wyłacznik nr 1, czekam 10 minut, wyłaczam wyłacznik nr 1, włączam
wyłącznik nr 2 i natychmiast wchodzę do pokoju. Jeżeli żarówka się świeci -
tzn. że służy do jej zapalania nr 2. Jeżeli się nie świeci to sprawdzam - jeśli
jest gorąca - wył. nr 1, jeśli zimna - wył. nr 3.
0
@PIWOSZ89 sprawdzaj po kolei xD
0
@PIWOSZ89 wsadź pazura to się dowiesz :D