@lukkobe Pytanie tylko jak będzie wyglądał Bernal. Skrzydło koniecznie, ale ściągnął bym jeszcze bocznego obrońcę (Grimaldo). Bo coś czuję że znowu na którymś etapie sezonu może się odbić właśnie brak bocznego.
@BORO_12 mam nadzieję że to są plotki, jakaś zasłona przed ściągnięciem kogoś innego. Bo będą jaja jak damy tyle kapuchy za 28 latka który być może nie odnajdzie się w Barcelonie.
@lukkobe myślę że FdJ po kontuzji to jeszcze nie ten sam zawodnik. Jeśli zostanie i obniży pensję, mam nadzieję że uda mu się wrócić na szczyt formy. Mam wrażenie że to Flick naciska na jego pozostanie. A jeśli on w niego wierzy to pozostaje mu zaufać.
Mam nadzieję że nie zapłacimy takiej kapuchy za 28 latka... Gdzie za mniej można wziąć Nico który ma możliwości by robić to co Yamal na prawej stronie.
@redman83 no tak tylko to że oni grają teraz słabo w swoich klubach nie znaczy że będą tutaj tak grać. U Flicka każdy piłkarz poza Araujo i Fatim poszedł mocno w górę.
@lukkobe no najlepszą opcją byłaby sprzedaż Araujo, za kapuste z niego Nico. Tah za free to byłaby najlepsza opcja. W dodatku odejście Fatiego też odciąży budżet. Może też sprzedaż FdJ?
Szkoda wydawało się że Nico to taki brakujący element żeby działało to jeszcze lepiej. Ale jeśli FLICK uważa kogoś innego za bardziej odpowiedniego to trzeba mu zaufać.
🦇 Ante la injusticia y falsedades cometidas con la afición del Valencia CF, desde el Club hemos exigido por escrito una rectificación inmediata a la productora del documental por lo ocurrido en Mestalla y que no se corresponde con la realidad. La verdad y el respeto a nuestra… https://t.co/3Xy66YnL3b">https://t.co/3Xy66YnL3b
5
A idź pan w... z tym Araujo. Sprzedać go do premier league. United lubi za takich płacić grubą kase
0
@lukkobe zobaczymy co to będzie, w każdym razie trzeba koniecznie bocznego. Tutaj idealny byłby ktoś taki jak Digne kiedyś
0
Wieku nie oszukasz
0
@AxelF ja bym jeszcze dorzucił rzut karny w pierwszej kolejce ligowej
3
Więcej emocji chyba będzie w finale LK
0
@lukkobe Pytanie tylko jak będzie wyglądał Bernal. Skrzydło koniecznie, ale ściągnął bym jeszcze bocznego obrońcę (Grimaldo). Bo coś czuję że znowu na którymś etapie sezonu może się odbić właśnie brak bocznego.
2
Ten Bojan to pasuje tam jak...
1
@BORO_12 mam nadzieję że to są plotki, jakaś zasłona przed ściągnięciem kogoś innego. Bo będą jaja jak damy tyle kapuchy za 28 latka który być może nie odnajdzie się w Barcelonie.
1
@lukkobe myślę że FdJ po kontuzji to jeszcze nie ten sam zawodnik. Jeśli zostanie i obniży pensję, mam nadzieję że uda mu się wrócić na szczyt formy. Mam wrażenie że to Flick naciska na jego pozostanie. A jeśli on w niego wierzy to pozostaje mu zaufać.
3
Ciekawa opcja. Fajnie że działają
0
Dawno już tak powinno być żeby później zawodnik z rezerw nie odstawał od reszty
3
Mam nadzieję że nie zapłacimy takiej kapuchy za 28 latka... Gdzie za mniej można wziąć Nico który ma możliwości by robić to co Yamal na prawej stronie.
0
@redman83 no tak tylko to że oni grają teraz słabo w swoich klubach nie znaczy że będą tutaj tak grać. U Flicka każdy piłkarz poza Araujo i Fatim poszedł mocno w górę.
1
@lukkobe no najlepszą opcją byłaby sprzedaż Araujo, za kapuste z niego Nico. Tah za free to byłaby najlepsza opcja. W dodatku odejście Fatiego też odciąży budżet. Może też sprzedaż FdJ?
0
@lukkobe miałem na myśli deal z United
0
W sprawie Juliana Alvareza też spróbujcie ;)
0
@lukkobe jest jeszcze karta Araujo do wymiany :)
3
Chciał być medialny jak Neymar, ale coś nie wyszło
0
@lukkobe kogo masz na myśli? Wypożyczenie Rashforda? Bo tematu Doku chyba nie ma
0
Szkoda wydawało się że Nico to taki brakujący element żeby działało to jeszcze lepiej. Ale jeśli FLICK uważa kogoś innego za bardziej odpowiedniego to trzeba mu zaufać.
0
Co za śmiecie. Nigdy nic nie miałem do tego klubu.
4
Upss
1
Nie przyszła góra do Mahometa, przyszedł Mahomet do góry
1
Robert Lewandowski chce zostać, chyba że dostanie niesamowicie wielką ofertę z krajów arabskich
No Lewandowski mogły nam się przysłużyć żeby było na godnego następcę, a przy okazji nieźle zarobić.
1
"Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie miał więcej minut."
Dobrze że nie powiedział w którym klubie, ufff
1
Że zrobi wszystko żeby Barcelona zarobiła na nim jak najwięcej
0
@Pomimo27 no, fajne ma oceny na imdb
1
@Coutinho007 https://www.fcbarca.com/43318-ribery-moglem-byc-graczem-barcy,dyskusja-1317373.html
0
Powinniśmy ściągnąć za wszelką cene Nico.
0
Teraz będą chcieli pokazać że sędziowie wcale się nie mylą na niekorzyść Barcelony. Marciniaka mogą wypożyczyć nawet, i tak już po ptokach