Ta wypowiedź o 3-3 to chyba ratowanie dupy Marciniakowi. Równie dobrze można powiedzieć że z Cubarsi i Lautaro doszło do totalnie przypadkowego kontaktu.
Jeśli Inter wygra LM to szanse że ktoś dostanie z Barcelony są większe. Patrząc na statystyki, wydaje mi się że najbardziej zasługuje Raphinha pomimo ostatniego zjazdu.
"Do tego właśnie służy VAR, żeby ocenić, że nie ma rzutu karnego na Laminie z powodu kilku centymetrów, żeby powiedzieć, że Lautaro wyprzedził o centymetr Pau Cubarsíego"
Do tego właśnie służy VAR żeby sprawdzić sytuację przy bramce na 3-3 i faulu na Martinie
@Cvzx mimo to i tak popełnił błędy w kluczowych meczach. Teraz też swojej szansy nie wykorzystał. W lecie OUT i dawać tego Taha w jego miejsce skoro Flick go chce.
0
@tadzik447 lepiej nie Tadziu :D
13
Gdyby był Kounde i Balde to podszedłbym do tego meczu bez stresu jak do ligowego z Valencia... Ale Martin...
5
No panowie, czas na was!
0
@paquito88 może jak na jego możliwości tak, ale czy to wystarcza na tak duży klub?
0
Gerard Martin i już ciśnienie lepsze niż po dobrej czarnej
0
@voitek próbował wrócić na finał LM, ale teraz może spokojnie się leczyć
1
"nie robić transferów tylko po to, żeby były, ale znaleźć piłkarzy, którzy byli potrzebni."
Otóż to!
0
Dawać tego Taha, gorszy nie będzie
12
Ta wypowiedź o 3-3 to chyba ratowanie dupy Marciniakowi. Równie dobrze można powiedzieć że z Cubarsi i Lautaro doszło do totalnie przypadkowego kontaktu.
0
A dostawca pizzy był
0
@Maker0 Patrz Bellingham
0
Lepiej żeby tak nie mówił publicznie bo za chwilę Marciniak gwizdnie rzut karny
6
Oby tylko nie stał się bucem jak prawie każdy kto tam trafił. Ceniłem go jako zawodnika.
1
@Romario87 te zasady KMS sa w ogole teraz jakies poje...
0
Sprzedać bo z każdym rokiem cena będzie spadać.
17
Problem byłby gdyby Barcelona była w finale
17
Jeśli Inter wygra LM to szanse że ktoś dostanie z Barcelony są większe. Patrząc na statystyki, wydaje mi się że najbardziej zasługuje Raphinha pomimo ostatniego zjazdu.
0
@Gacek5 poszedł do Xaviego
5
"Do tego właśnie służy VAR, żeby ocenić, że nie ma rzutu karnego na Laminie z powodu kilku centymetrów, żeby powiedzieć, że Lautaro wyprzedził o centymetr Pau Cubarsíego"
Do tego właśnie służy VAR żeby sprawdzić sytuację przy bramce na 3-3 i faulu na Martinie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli Zahavi jest twoim agentem, to wiedz że coś się dzieje
5
Jak będzie grał za normalne pieniądze, forma z Aston Villi to czemu nie. Spróbować można, ale za małe pieniądze.
3
Nie lepiej było wypożyczyć Marciniaka? Doświadczenie praktyczne już ma. Świeżo upieczone.
1
@patrix211 ważne kto będzie płakał po ostatniej kolejce
0
@Robert_Kubica jeśli wygra Inter czy na Złotą piłkę większych szans nie będzie miał jakiś zawodnik Barcy?
2
@Cvzx mimo to i tak popełnił błędy w kluczowych meczach. Teraz też swojej szansy nie wykorzystał. W lecie OUT i dawać tego Taha w jego miejsce skoro Flick go chce.
15
Chyba jedyny zawodnik który u Xaviego grał lepiej niż u Flicka
4
Miłego dnia wszystkim! ;)
1
@PatrychoO właśnie oglądam kiepskich :D
1
Gdyby był bardziej skuteczny zrobiłby liczbę którą długo by nikt nie pobił.