0

@tadzik447 lepiej nie Tadziu :D

13

Gdyby był Kounde i Balde to podszedłbym do tego meczu bez stresu jak do ligowego z Valencia... Ale Martin...

5

No panowie, czas na was!

0

@paquito88 może jak na jego możliwości tak, ale czy to wystarcza na tak duży klub?

0

Gerard Martin i już ciśnienie lepsze niż po dobrej czarnej

0

@voitek próbował wrócić na finał LM, ale teraz może spokojnie się leczyć

1

"nie robić transferów tylko po to, żeby były, ale znaleźć piłkarzy, którzy byli potrzebni."

Otóż to!

0

Dawać tego Taha, gorszy nie będzie

12

Ta wypowiedź o 3-3 to chyba ratowanie dupy Marciniakowi. Równie dobrze można powiedzieć że z Cubarsi i Lautaro doszło do totalnie przypadkowego kontaktu.

0

A dostawca pizzy był

0

@Maker0 Patrz Bellingham

0

Lepiej żeby tak nie mówił publicznie bo za chwilę Marciniak gwizdnie rzut karny

6

Oby tylko nie stał się bucem jak prawie każdy kto tam trafił. Ceniłem go jako zawodnika.

1

@Romario87 te zasady KMS sa w ogole teraz jakies poje...

0

Sprzedać bo z każdym rokiem cena będzie spadać.

17

Problem byłby gdyby Barcelona była w finale

17

Jeśli Inter wygra LM to szanse że ktoś dostanie z Barcelony są większe. Patrząc na statystyki, wydaje mi się że najbardziej zasługuje Raphinha pomimo ostatniego zjazdu.

0

@Gacek5 poszedł do Xaviego

5

"Do tego właśnie służy VAR, żeby ocenić, że nie ma rzutu karnego na Laminie z powodu kilku centymetrów, żeby powiedzieć, że Lautaro wyprzedził o centymetr Pau Cubarsíego"

Do tego właśnie służy VAR żeby sprawdzić sytuację przy bramce na 3-3 i faulu na Martinie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli Zahavi jest twoim agentem, to wiedz że coś się dzieje

5

Jak będzie grał za normalne pieniądze, forma z Aston Villi to czemu nie. Spróbować można, ale za małe pieniądze.

3

Nie lepiej było wypożyczyć Marciniaka? Doświadczenie praktyczne już ma. Świeżo upieczone.

1

@patrix211 ważne kto będzie płakał po ostatniej kolejce

0

@Robert_Kubica jeśli wygra Inter czy na Złotą piłkę większych szans nie będzie miał jakiś zawodnik Barcy?

2

@Cvzx mimo to i tak popełnił błędy w kluczowych meczach. Teraz też swojej szansy nie wykorzystał. W lecie OUT i dawać tego Taha w jego miejsce skoro Flick go chce.

15

Chyba jedyny zawodnik który u Xaviego grał lepiej niż u Flicka

4

Miłego dnia wszystkim! ;)


1

@PatrychoO właśnie oglądam kiepskich :D

1

Gdyby był bardziej skuteczny zrobiłby liczbę którą długo by nikt nie pobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?