7 maja 2025, 08:35
0
Przynajmniej mają wnioski do wyciągnięcia co poprawić i jakie pozycje potrzebuja wzmocnień, kto do sprzedaży (Araujo, FdJ).
7 maja 2025, 08:03
1
Ale że madrycka gazeta przyznaje że Barcelona powinna awansować? Nie wierze
7 maja 2025, 08:02
Piękny mecz, ale nie awansowaliśmy na własne życzenie. Strasznie boli że nie utrzymaliśmy tego 3-2, to było dosłownie kilka minut dzielących nas od półfinału. Szkoda że wtedy nie próbowaliśmy bronić tego wyniku.
7 maja 2025, 07:58
@AbelKabel tylko je wykorzystał. My nie awansowaliśmy na własne życzenie.
7 maja 2025, 00:42
4
Nie bolało mnie to 0-2 po przerwie jak wypuszczone z rąk 3-2 dające awans do finału w regulaminowym czasie gry...
7 maja 2025, 00:07
@AbelKabel a wcześniejsze sytuacje?
6 maja 2025, 23:50
Nie awansowaliśmy na własne życzenie. Przy powinniśmy zamknąć mecz bez dogrywki wynikiem 4-2.
6 maja 2025, 22:04
@pasquda jakoś się trzymam ale ciężko
6 maja 2025, 19:44
Martin odpowiedź na Lautaro od początku xD
6 maja 2025, 17:07
3
Kuźwa że tez tego Balde i Kounde musiało zabraknąć w tak ważnym meczu. Ale to nic, ważne że będą gotowi na finał! ;)
6 maja 2025, 12:57
@pasquda jeszcze żyje;d
5 maja 2025, 21:54
12
@Limaker dziwne żeby zdradzał to na konferencji. Jeśli chodzi o możliwość to oczywiste że może tam grać, bo już grał.
5 maja 2025, 21:34
2
@Alberto1031 za dużo czasu to na to nie mieli ;d
5 maja 2025, 21:31
@leonek160 ja to samo. Ale może to dobry znak. Za każdym razem jak się obawiałem to wychodziliśmy zwycięsko (Real 3x, Bayern, BVB, Atletico)
5 maja 2025, 21:19
@lukmrz oby się udało. Szczęsny chyba nawet nie wymarzył by sobie takiej końcówki kariery.
@MirusAmisz wiem. Tylko wtedy jako tako boki obrony były tutaj trzeba eksperymentować.
5 maja 2025, 20:15
@Slot Lewandowski Marciniaka
5 maja 2025, 20:14
7
Pierwszy raz od dłuższego czasu łapie mnie stres dzień przed meczem. Jutro będzie poziom hard
5 maja 2025, 18:35
Wejdzie na podmęczonego rywala żeby go zabiegać:D
5 maja 2025, 17:59
Pewnie nie tylko porozmawiać :D
5 maja 2025, 15:57
@PJ777 problem w tym że tam każdy chce być najlepszy. Dlatego lepiej mieć mniej gwiazd tzn znanych nazwisk i bardziej skupić się na DRUŻYNIE.
5 maja 2025, 15:51
Taki Grimaldo teraz byłby jak znalazł...
5 maja 2025, 14:02
Jak nie będzie szło to pewnie na siłę go wpuści.
4 maja 2025, 21:37
16
Kroos klasa i elegancja.
4 maja 2025, 20:25
@Lucyffffer1922 nie sondze
4 maja 2025, 16:59
@Batys kuźwa ale Essienem albo Drogba cisnelo sie na PO w FIFA 11
4 maja 2025, 15:41
Oby to nie była prawda. Wygląda jak "robota" w gimpie osoby która pierwszy raz go użyła.
4 maja 2025, 13:24
No i już zepsuta niedziela...
3 maja 2025, 20:09
Mocno liczę że dobrze zaprezentuje się Dani Rodríguez. W drugiej połowie przy korzystnym wyniku fajnie byłoby zobaczyć Farre!
3 maja 2025, 20:01
Zdrowaś Mario...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Przynajmniej mają wnioski do wyciągnięcia co poprawić i jakie pozycje potrzebuja wzmocnień, kto do sprzedaży (Araujo, FdJ).
1
Ale że madrycka gazeta przyznaje że Barcelona powinna awansować? Nie wierze
1
Piękny mecz, ale nie awansowaliśmy na własne życzenie. Strasznie boli że nie utrzymaliśmy tego 3-2, to było dosłownie kilka minut dzielących nas od półfinału. Szkoda że wtedy nie próbowaliśmy bronić tego wyniku.
0
@AbelKabel tylko je wykorzystał. My nie awansowaliśmy na własne życzenie.
4
Nie bolało mnie to 0-2 po przerwie jak wypuszczone z rąk 3-2 dające awans do finału w regulaminowym czasie gry...
0
@AbelKabel a wcześniejsze sytuacje?
0
Nie awansowaliśmy na własne życzenie. Przy powinniśmy zamknąć mecz bez dogrywki wynikiem 4-2.
0
@pasquda jakoś się trzymam ale ciężko
0
Martin odpowiedź na Lautaro od początku xD
3
Kuźwa że tez tego Balde i Kounde musiało zabraknąć w tak ważnym meczu. Ale to nic, ważne że będą gotowi na finał! ;)
0
@pasquda jeszcze żyje;d
12
@Limaker dziwne żeby zdradzał to na konferencji. Jeśli chodzi o możliwość to oczywiste że może tam grać, bo już grał.
2
@Alberto1031 za dużo czasu to na to nie mieli ;d
0
@leonek160 ja to samo. Ale może to dobry znak. Za każdym razem jak się obawiałem to wychodziliśmy zwycięsko (Real 3x, Bayern, BVB, Atletico)
2
@lukmrz oby się udało. Szczęsny chyba nawet nie wymarzył by sobie takiej końcówki kariery.
0
@MirusAmisz wiem. Tylko wtedy jako tako boki obrony były tutaj trzeba eksperymentować.
0
@Slot Lewandowski Marciniaka
7
Pierwszy raz od dłuższego czasu łapie mnie stres dzień przed meczem. Jutro będzie poziom hard
2
Wejdzie na podmęczonego rywala żeby go zabiegać:D
1
Pewnie nie tylko porozmawiać :D
1
@PJ777 problem w tym że tam każdy chce być najlepszy. Dlatego lepiej mieć mniej gwiazd tzn znanych nazwisk i bardziej skupić się na DRUŻYNIE.
0
Taki Grimaldo teraz byłby jak znalazł...
1
Jak nie będzie szło to pewnie na siłę go wpuści.
16
Kroos klasa i elegancja.
0
@Lucyffffer1922 nie sondze
1
@Batys kuźwa ale Essienem albo Drogba cisnelo sie na PO w FIFA 11
0
Oby to nie była prawda. Wygląda jak "robota" w gimpie osoby która pierwszy raz go użyła.
3
No i już zepsuta niedziela...
0
Mocno liczę że dobrze zaprezentuje się Dani Rodríguez. W drugiej połowie przy korzystnym wyniku fajnie byłoby zobaczyć Farre!
0
Zdrowaś Mario...