0

Przynajmniej mają wnioski do wyciągnięcia co poprawić i jakie pozycje potrzebuja wzmocnień, kto do sprzedaży (Araujo, FdJ).

1

Ale że madrycka gazeta przyznaje że Barcelona powinna awansować? Nie wierze

1

Piękny mecz, ale nie awansowaliśmy na własne życzenie. Strasznie boli że nie utrzymaliśmy tego 3-2, to było dosłownie kilka minut dzielących nas od półfinału. Szkoda że wtedy nie próbowaliśmy bronić tego wyniku.

0

@AbelKabel tylko je wykorzystał. My nie awansowaliśmy na własne życzenie.

4

Nie bolało mnie to 0-2 po przerwie jak wypuszczone z rąk 3-2 dające awans do finału w regulaminowym czasie gry...

0

@AbelKabel a wcześniejsze sytuacje?

0

Nie awansowaliśmy na własne życzenie. Przy powinniśmy zamknąć mecz bez dogrywki wynikiem 4-2.

0

@pasquda jakoś się trzymam ale ciężko

0

Martin odpowiedź na Lautaro od początku xD

3

Kuźwa że tez tego Balde i Kounde musiało zabraknąć w tak ważnym meczu. Ale to nic, ważne że będą gotowi na finał! ;)

0

@pasquda jeszcze żyje;d

12

@Limaker dziwne żeby zdradzał to na konferencji. Jeśli chodzi o możliwość to oczywiste że może tam grać, bo już grał.

2

@Alberto1031 za dużo czasu to na to nie mieli ;d

0

@leonek160 ja to samo. Ale może to dobry znak. Za każdym razem jak się obawiałem to wychodziliśmy zwycięsko (Real 3x, Bayern, BVB, Atletico)

2

@lukmrz oby się udało. Szczęsny chyba nawet nie wymarzył by sobie takiej końcówki kariery.

0

@MirusAmisz wiem. Tylko wtedy jako tako boki obrony były tutaj trzeba eksperymentować.

0

@Slot Lewandowski Marciniaka

7

Pierwszy raz od dłuższego czasu łapie mnie stres dzień przed meczem. Jutro będzie poziom hard

2

Wejdzie na podmęczonego rywala żeby go zabiegać:D

1

Pewnie nie tylko porozmawiać :D

1

@PJ777 problem w tym że tam każdy chce być najlepszy. Dlatego lepiej mieć mniej gwiazd tzn znanych nazwisk i bardziej skupić się na DRUŻYNIE.

0

Taki Grimaldo teraz byłby jak znalazł...

1

Jak nie będzie szło to pewnie na siłę go wpuści.

16

Kroos klasa i elegancja.

0

@Lucyffffer1922 nie sondze

1

@Batys kuźwa ale Essienem albo Drogba cisnelo sie na PO w FIFA 11

0

Oby to nie była prawda. Wygląda jak "robota" w gimpie osoby która pierwszy raz go użyła.

3

No i już zepsuta niedziela...

0

Mocno liczę że dobrze zaprezentuje się Dani Rodríguez. W drugiej połowie przy korzystnym wyniku fajnie byłoby zobaczyć Farre!

0

Zdrowaś Mario...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?