16 kwietnia 2025, 23:03
2
Po odejściu Kroosa wszystko zaczęło im się walić
16 kwietnia 2025, 23:01
24
Powtórka finału LM z 2006? Oby!
16 kwietnia 2025, 20:39
0
Chyba nadal boli 4-1 z 2010 roku i 2-1 z 2006
16 kwietnia 2025, 10:59
@partymaker na ich kanale YouTube masz. Dosłownie kilka/kilkanaście minut po meczu są skróty. Świetną robotę wykonują.
16 kwietnia 2025, 09:55
1
@NeroTFP1 przymierzają p$g do gry w LE
@partymaker dodają kilka minut po zakończeniu meczu. Ale to pierwszy skrót którego nie obejrzałem od dawna. Szkoda nerwów.
16 kwietnia 2025, 08:36
Tytuł jakby wrócił z kopalni po ciężkiej nocce :D
16 kwietnia 2025, 07:00
Niby awansowaliśmy, a samopoczucie jakbyśmy przegrali i odpadli
15 kwietnia 2025, 23:55
To samo mówiłem już przed meczem. Ale bez przesady, nie żeby aż tak słabo zagrać. Nie do tego nas przyzwyczaili.
15 kwietnia 2025, 23:17
A teraz napiłbym się herbatki. Herbatki z cukrem, bez cytrynki.
15 kwietnia 2025, 23:02
To wszystko przez te białe spodenki xD
15 kwietnia 2025, 22:57
3
Mieszane uczucia. Przynajmniej Flick będzie miał lekcje w praktyce do poprawy.
15 kwietnia 2025, 21:54
Koniecznie musi wejść Pedri
15 kwietnia 2025, 21:01
Zasrane opóźnienie w c+...
15 kwietnia 2025, 20:14
Oby tylko Gavi i Fermin zagrali bez głupich błędów.
15 kwietnia 2025, 19:48
5
O to może Osasuna się wykaże i jakaś skarga albo odwołanie?
15 kwietnia 2025, 18:54
To był kawał świetnego zawodnika!
15 kwietnia 2025, 17:16
@Michael24 niby tak, ale lepiej szybko strzelić ze dwie i mieć spokój :)
15 kwietnia 2025, 17:08
@Michael24 odpoczną i skończy się jak z Liverpoolem i Roma. Strzelić ze dwie bramki i można ich zdjąć.
15 kwietnia 2025, 15:56
I gdzie tu logika i sprawiedliwość https://www.facebook.com/share/p/14x3Rf8pBg/
15 kwietnia 2025, 13:13
Panuje optymizm:D
15 kwietnia 2025, 12:01
Skład Marki ciekawy
14 kwietnia 2025, 21:33
7
Swoją drogą, ciekawe czy Dembele nadal by się tak łamał z naszym nowym sztabem od przygotowania fizycznego, i innymi metodami treningowymi.
14 kwietnia 2025, 21:30
Gdyby to była Barca Xaviego i jakimś cudem byśmy wygrali w pierwszym meczu 4:0 to bałbym się o wynik. A tutaj wiem że i tak będą grać jakby przegrywali, i to jest piękne :)
14 kwietnia 2025, 13:15
4
Na pewno lepszy wybór niż Taylor. Not bad!
13 kwietnia 2025, 20:57
16:15. Dziękuję, dobranoc
13 kwietnia 2025, 20:43
On tam walczył ale o swoje ego, a nie o piłke
13 kwietnia 2025, 20:42
@MagdJanko jak Lewy podrapał się po nosie to sędzia też mógł kontynuować spotkanie ;)
13 kwietnia 2025, 19:15
Ile Lewy dostał za podrapanie się po nosie? Jeśli on dostanie mniej to skandal jak uj
13 kwietnia 2025, 18:01
@Gibbon_FCB znając życie będą się oszczędzać w tym meczu:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Po odejściu Kroosa wszystko zaczęło im się walić
24
Powtórka finału LM z 2006? Oby!
0
Chyba nadal boli 4-1 z 2010 roku i 2-1 z 2006
0
@partymaker na ich kanale YouTube masz. Dosłownie kilka/kilkanaście minut po meczu są skróty. Świetną robotę wykonują.
1
@NeroTFP1 przymierzają p$g do gry w LE
0
@partymaker dodają kilka minut po zakończeniu meczu. Ale to pierwszy skrót którego nie obejrzałem od dawna. Szkoda nerwów.
0
Tytuł jakby wrócił z kopalni po ciężkiej nocce :D
0
Niby awansowaliśmy, a samopoczucie jakbyśmy przegrali i odpadli
1
To samo mówiłem już przed meczem. Ale bez przesady, nie żeby aż tak słabo zagrać. Nie do tego nas przyzwyczaili.
1
A teraz napiłbym się herbatki. Herbatki z cukrem, bez cytrynki.
1
To wszystko przez te białe spodenki xD
3
Mieszane uczucia. Przynajmniej Flick będzie miał lekcje w praktyce do poprawy.
1
Koniecznie musi wejść Pedri
2
Zasrane opóźnienie w c+...
0
Oby tylko Gavi i Fermin zagrali bez głupich błędów.
5
O to może Osasuna się wykaże i jakaś skarga albo odwołanie?
2
To był kawał świetnego zawodnika!
0
@Michael24 niby tak, ale lepiej szybko strzelić ze dwie i mieć spokój :)
0
@Michael24 odpoczną i skończy się jak z Liverpoolem i Roma. Strzelić ze dwie bramki i można ich zdjąć.
0
I gdzie tu logika i sprawiedliwość
https://www.facebook.com/share/p/14x3Rf8pBg/
0
Panuje optymizm:D
0
Skład Marki ciekawy
7
Swoją drogą, ciekawe czy Dembele nadal by się tak łamał z naszym nowym sztabem od przygotowania fizycznego, i innymi metodami treningowymi.
1
Gdyby to była Barca Xaviego i jakimś cudem byśmy wygrali w pierwszym meczu 4:0 to bałbym się o wynik. A tutaj wiem że i tak będą grać jakby przegrywali, i to jest piękne :)
4
Na pewno lepszy wybór niż Taylor. Not bad!
0
16:15. Dziękuję, dobranoc
1
On tam walczył ale o swoje ego, a nie o piłke
0
@MagdJanko jak Lewy podrapał się po nosie to sędzia też mógł kontynuować spotkanie ;)
0
Ile Lewy dostał za podrapanie się po nosie? Jeśli on dostanie mniej to skandal jak uj
0
@Gibbon_FCB znając życie będą się oszczędzać w tym meczu:D