2

Po odejściu Kroosa wszystko zaczęło im się walić

24

Powtórka finału LM z 2006? Oby!

0

Chyba nadal boli 4-1 z 2010 roku i 2-1 z 2006

0

@partymaker na ich kanale YouTube masz. Dosłownie kilka/kilkanaście minut po meczu są skróty. Świetną robotę wykonują.


1

@NeroTFP1 przymierzają p$g do gry w LE

0

@partymaker dodają kilka minut po zakończeniu meczu. Ale to pierwszy skrót którego nie obejrzałem od dawna. Szkoda nerwów.

0

Tytuł jakby wrócił z kopalni po ciężkiej nocce :D

0

Niby awansowaliśmy, a samopoczucie jakbyśmy przegrali i odpadli

1

To samo mówiłem już przed meczem. Ale bez przesady, nie żeby aż tak słabo zagrać. Nie do tego nas przyzwyczaili.

1

A teraz napiłbym się herbatki. Herbatki z cukrem, bez cytrynki.

1

To wszystko przez te białe spodenki xD

3

Mieszane uczucia. Przynajmniej Flick będzie miał lekcje w praktyce do poprawy.

1

Koniecznie musi wejść Pedri

2

Zasrane opóźnienie w c+...

0

Oby tylko Gavi i Fermin zagrali bez głupich błędów.

5

O to może Osasuna się wykaże i jakaś skarga albo odwołanie?

2

To był kawał świetnego zawodnika!

0

@Michael24 niby tak, ale lepiej szybko strzelić ze dwie i mieć spokój :)

0

@Michael24 odpoczną i skończy się jak z Liverpoolem i Roma. Strzelić ze dwie bramki i można ich zdjąć.

0

I gdzie tu logika i sprawiedliwość

https://www.facebook.com/share/p/14x3Rf8pBg/

0

Panuje optymizm:D

0

Skład Marki ciekawy

7

Swoją drogą, ciekawe czy Dembele nadal by się tak łamał z naszym nowym sztabem od przygotowania fizycznego, i innymi metodami treningowymi.

1

Gdyby to była Barca Xaviego i jakimś cudem byśmy wygrali w pierwszym meczu 4:0 to bałbym się o wynik. A tutaj wiem że i tak będą grać jakby przegrywali, i to jest piękne :)

4

Na pewno lepszy wybór niż Taylor. Not bad!

0

16:15. Dziękuję, dobranoc

1

On tam walczył ale o swoje ego, a nie o piłke

0

@MagdJanko jak Lewy podrapał się po nosie to sędzia też mógł kontynuować spotkanie ;)

0

Ile Lewy dostał za podrapanie się po nosie? Jeśli on dostanie mniej to skandal jak uj

0

@Gibbon_FCB znając życie będą się oszczędzać w tym meczu:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?