2

Za wszelką cenę trzeba wykorzystać tą szansę i zrobić 6 punktów przewagi.

0

@Barca_Big_Moment co nie zmienia faktu że Raphinha robi dużo więcej niż Griezmann i Coutinho na skrzydle. Więc nie wiem skąd to porównanie.

0

Znowu bez jednego skrzydła. Ale jak mus to mus.

0

Nie zapłacił bo by go kibice wyśmiali

2

@gumaz jak się przełamać, to tylko w wielkim stylu

0

Haha mówiłem, to srali niektórzy żebym się nie łudził :). Brawo Valencia

0

@Darek_Maruszczak a tak panie redaktorze :p

0

@kamiVeB a jednak miałem racje

3

Nic nowego. Ale dzięki za potwierdzenie xD

1

A nie mowilem :)

1

@partymaker patrząc na ich grę, to raczej zmiennicy coś mogą ugrać

10

Świetna okazja dla Valencii jak zepną poślady na zdobycie punktów

0

@LeoMessiiBarcaPepa to potrzymam ja jeszcze z 5 lat :p. Bo jest w idealnym stanie

1

@Adran360 może na koniec kariery last dance w USA z Messim :)

0

@sevs z nim też nie grali nic specjalnego

0

@FanBarcy22 pewnie za Xaviego

0

Ktoś wie czy warta jest coś oryginalna koszulka Barcelony z sezonu 2008/2009 wyjazdowa?

1

Laporta wie co robi. Ma łeb. Mówiłem to po przejęciu sterów, i mówię teraz.

0

@LambiPL Counter Strike to nie dotyczy ;). Może dlatego że takim przedmiotem szybciej podniosą poziom, i konto sprzedadzą z zyskiem łącznie z tym przedmiotem?

0

@marcin62 to samo miałem napisać. Ciekawe czy w tym wypadku zwróciliby pieniądze, raczej nie. Ja tam wolę sobie na miesiąc kupić, jak wiem że będę miał więcej czasu, jest co ciekawego obejrzeć to kupię. A tak to...

0

@MesQueUnClub_87 oglądałem kilka filmików z jego udziałem, m.in o Pershingu czy Boguckim. Ale tak jak kolega wyżej napisał gość robi z siebie gwiazdę i zbyt dużo dodaje od siebie. Z drugiej strony też nie ma co liczyć że ktoś dzisiaj powie Ci w 100% prawdę jak było w tamtych czasach. Co najwyżej 20%

4

Dać mu to co chce i niech kontynuuje arcydzieło!

0

@eRsko87 mam nadzieję że nie masz na myśli takiej połówki co ja :D

11

A gdzie w tym wszystkim Yamal? No chyba że ma naprawdę końskie zdrowie

0

Zapomnieli że to nie Barcelona Xaviego.

0

Tebas osiwieje do końca. Tfu!

3

No i malyna! :)

0

Veni Vidi Vici ;)

0

@waletpl ale to nie jest tydzień między jednym a drugim meczem tylko prawie 4 dni. A tak to grają co 3 dni więc jak mogą wypaść z rytmu??

0

Haha wczoraj pisałem że 1-0 dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?