@LambiPL Counter Strike to nie dotyczy ;). Może dlatego że takim przedmiotem szybciej podniosą poziom, i konto sprzedadzą z zyskiem łącznie z tym przedmiotem?
@marcin62 to samo miałem napisać. Ciekawe czy w tym wypadku zwróciliby pieniądze, raczej nie. Ja tam wolę sobie na miesiąc kupić, jak wiem że będę miał więcej czasu, jest co ciekawego obejrzeć to kupię. A tak to...
@MesQueUnClub_87 oglądałem kilka filmików z jego udziałem, m.in o Pershingu czy Boguckim. Ale tak jak kolega wyżej napisał gość robi z siebie gwiazdę i zbyt dużo dodaje od siebie. Z drugiej strony też nie ma co liczyć że ktoś dzisiaj powie Ci w 100% prawdę jak było w tamtych czasach. Co najwyżej 20%
2
Za wszelką cenę trzeba wykorzystać tą szansę i zrobić 6 punktów przewagi.
0
@Barca_Big_Moment co nie zmienia faktu że Raphinha robi dużo więcej niż Griezmann i Coutinho na skrzydle. Więc nie wiem skąd to porównanie.
0
Znowu bez jednego skrzydła. Ale jak mus to mus.
0
Nie zapłacił bo by go kibice wyśmiali
2
@gumaz jak się przełamać, to tylko w wielkim stylu
0
Haha mówiłem, to srali niektórzy żebym się nie łudził :). Brawo Valencia
0
@Darek_Maruszczak a tak panie redaktorze :p
0
@kamiVeB a jednak miałem racje
3
Nic nowego. Ale dzięki za potwierdzenie xD
1
A nie mowilem :)
1
@partymaker patrząc na ich grę, to raczej zmiennicy coś mogą ugrać
10
Świetna okazja dla Valencii jak zepną poślady na zdobycie punktów
0
@LeoMessiiBarcaPepa to potrzymam ja jeszcze z 5 lat :p. Bo jest w idealnym stanie
1
@Adran360 może na koniec kariery last dance w USA z Messim :)
0
@sevs z nim też nie grali nic specjalnego
0
@FanBarcy22 pewnie za Xaviego
0
Ktoś wie czy warta jest coś oryginalna koszulka Barcelony z sezonu 2008/2009 wyjazdowa?
1
Laporta wie co robi. Ma łeb. Mówiłem to po przejęciu sterów, i mówię teraz.
0
@LambiPL Counter Strike to nie dotyczy ;). Może dlatego że takim przedmiotem szybciej podniosą poziom, i konto sprzedadzą z zyskiem łącznie z tym przedmiotem?
0
@marcin62 to samo miałem napisać. Ciekawe czy w tym wypadku zwróciliby pieniądze, raczej nie. Ja tam wolę sobie na miesiąc kupić, jak wiem że będę miał więcej czasu, jest co ciekawego obejrzeć to kupię. A tak to...
0
@MesQueUnClub_87 oglądałem kilka filmików z jego udziałem, m.in o Pershingu czy Boguckim. Ale tak jak kolega wyżej napisał gość robi z siebie gwiazdę i zbyt dużo dodaje od siebie. Z drugiej strony też nie ma co liczyć że ktoś dzisiaj powie Ci w 100% prawdę jak było w tamtych czasach. Co najwyżej 20%
4
Dać mu to co chce i niech kontynuuje arcydzieło!
0
@eRsko87 mam nadzieję że nie masz na myśli takiej połówki co ja :D
11
A gdzie w tym wszystkim Yamal? No chyba że ma naprawdę końskie zdrowie
0
Zapomnieli że to nie Barcelona Xaviego.
0
Tebas osiwieje do końca. Tfu!
3
No i malyna! :)
0
Veni Vidi Vici ;)
0
@waletpl ale to nie jest tydzień między jednym a drugim meczem tylko prawie 4 dni. A tak to grają co 3 dni więc jak mogą wypaść z rytmu??
0
Haha wczoraj pisałem że 1-0 dla nas