24 marca 2025, 19:55
3
Jutro sprawa Negreiry xD
24 marca 2025, 17:02
0
@turhiay bo nie było Flicka
24 marca 2025, 14:27
2
No i cacy. Bo teraz będzie niezły maraton.
23 marca 2025, 19:20
Asencio za Hujsena
23 marca 2025, 18:50
@Messiasz2 Newcastle to nie BVB. Mają więcej kasy niż City, za kilka lat jak nadal będą tak zarządzać klubem to będą jedną z największych sił w Premier League.
23 marca 2025, 18:48
Flick by jeszcze zrobił z niego kandydata do ZP
23 marca 2025, 18:47
Dzięki Bogu że zdecydowaliśmy się na Flicka
23 marca 2025, 14:49
13
Będą mieć motywację żeby w następnym klasyku zrobić dwucyfrówke
23 marca 2025, 12:45
Ale nuda bez meczu Barcelony :(
22 marca 2025, 21:07
Odrazu klauzula anty p$g
22 marca 2025, 15:58
1
Tah, Arnold, Salah, Messi i lecimy :D
22 marca 2025, 13:55
Jak Szczęsny utrzyma taką formę to powinien grać do końca sezonu.
22 marca 2025, 13:54
@Coutinho007 nie no na niego aż takiego ciśnienia to nie mam. Nie on to kto inny
21 marca 2025, 19:20
Pamiętam do dziś to wyczekiwanie jaką decyzję podejmie. Barca czy Real.https://www.fcbarca.com/48335-oficjalnie-neymar-pilkarzem-barcy.html
21 marca 2025, 17:23
5
Serio Szczęsny nawet mimo wieku tylko 1mln? :D
20 marca 2025, 23:32
12
"ale oczywiście nie będziemy ryzykować." Mam nadzieję
20 marca 2025, 21:53
@SzczenaWojtula rezerwy potrzebują powiewu świeżości, czemu nie
20 marca 2025, 21:51
No Cubarsi no party
20 marca 2025, 21:47
@RoberDzik cyka fotki koleżankom
20 marca 2025, 21:26
@kejdzi i akurat z nami wypada ten dobry
20 marca 2025, 21:24
Smarkacz idzie do Kataru
20 marca 2025, 21:22
Jak widzę tą mordę to kartofle gniją
20 marca 2025, 18:00
Przecież ten mecz easy mogli dać między ostatnią i przedostatnią kolejką
19 marca 2025, 23:33
7
@Coutinho007 pasowałby jako postać do GTA VI
19 marca 2025, 21:48
Patrzę na ten wynik i mimo że rezerwy grają, to przypomniały mi się wyniki meczów poprzedników Flicka
19 marca 2025, 19:20
@mordini123 o kurde dzięki, nie widziałem nawet że jakaś stacja w PL transmituje
19 marca 2025, 17:25
Gdzie kobietki w LM można obejrzeć? DAZN tylko?
19 marca 2025, 17:23
@sewciu50 a ile on tych meczy zagrał w pierwszym zespole że możesz stwierdzić że lepszy niż Casado?
18 marca 2025, 07:55
@HypeR Tego nikt nie wie jak dalej by sobie radzil. Pozostają tylko domysły
18 marca 2025, 07:46
Po co zmieniać coś, co działa. Ps. Ćwiąkała nagrał wczoraj filmik, akurat trudno się z nim nie zgodzić odnośnie powrotu ter Stegena.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Jutro sprawa Negreiry xD
0
@turhiay bo nie było Flicka
2
No i cacy. Bo teraz będzie niezły maraton.
0
Asencio za Hujsena
2
@Messiasz2 Newcastle to nie BVB. Mają więcej kasy niż City, za kilka lat jak nadal będą tak zarządzać klubem to będą jedną z największych sił w Premier League.
0
Flick by jeszcze zrobił z niego kandydata do ZP
0
Dzięki Bogu że zdecydowaliśmy się na Flicka
13
Będą mieć motywację żeby w następnym klasyku zrobić dwucyfrówke
0
Ale nuda bez meczu Barcelony :(
0
Odrazu klauzula anty p$g
1
Tah, Arnold, Salah, Messi i lecimy :D
1
Jak Szczęsny utrzyma taką formę to powinien grać do końca sezonu.
0
@Coutinho007 nie no na niego aż takiego ciśnienia to nie mam. Nie on to kto inny
1
Pamiętam do dziś to wyczekiwanie jaką decyzję podejmie. Barca czy Real.
https://www.fcbarca.com/48335-oficjalnie-neymar-pilkarzem-barcy.html
5
Serio Szczęsny nawet mimo wieku tylko 1mln? :D
12
"ale oczywiście nie będziemy ryzykować." Mam nadzieję
2
@SzczenaWojtula rezerwy potrzebują powiewu świeżości, czemu nie
0
No Cubarsi no party
0
@RoberDzik cyka fotki koleżankom
1
@kejdzi i akurat z nami wypada ten dobry
0
Smarkacz idzie do Kataru
1
Jak widzę tą mordę to kartofle gniją
0
Przecież ten mecz easy mogli dać między ostatnią i przedostatnią kolejką
7
@Coutinho007 pasowałby jako postać do GTA VI
1
Patrzę na ten wynik i mimo że rezerwy grają, to przypomniały mi się wyniki meczów poprzedników Flicka
1
@mordini123 o kurde dzięki, nie widziałem nawet że jakaś stacja w PL transmituje
0
Gdzie kobietki w LM można obejrzeć? DAZN tylko?
0
@sewciu50 a ile on tych meczy zagrał w pierwszym zespole że możesz stwierdzić że lepszy niż Casado?
0
@HypeR Tego nikt nie wie jak dalej by sobie radzil. Pozostają tylko domysły
2
Po co zmieniać coś, co działa.
Ps. Ćwiąkała nagrał wczoraj filmik, akurat trudno się z nim nie zgodzić odnośnie powrotu ter Stegena.