3

Jutro sprawa Negreiry xD

0

@turhiay bo nie było Flicka

2

No i cacy. Bo teraz będzie niezły maraton.

0

Asencio za Hujsena

2

@Messiasz2 Newcastle to nie BVB. Mają więcej kasy niż City, za kilka lat jak nadal będą tak zarządzać klubem to będą jedną z największych sił w Premier League.

0

Flick by jeszcze zrobił z niego kandydata do ZP

0

Dzięki Bogu że zdecydowaliśmy się na Flicka

13

Będą mieć motywację żeby w następnym klasyku zrobić dwucyfrówke

0

Ale nuda bez meczu Barcelony :(

0

Odrazu klauzula anty p$g

1

Tah, Arnold, Salah, Messi i lecimy :D

1

Jak Szczęsny utrzyma taką formę to powinien grać do końca sezonu.

0

@Coutinho007 nie no na niego aż takiego ciśnienia to nie mam. Nie on to kto inny

1

Pamiętam do dziś to wyczekiwanie jaką decyzję podejmie. Barca czy Real.

https://www.fcbarca.com/48335-oficjalnie-neymar-pilkarzem-barcy.html

5

Serio Szczęsny nawet mimo wieku tylko 1mln? :D

12

"ale oczywiście nie będziemy ryzykować." Mam nadzieję

2

@SzczenaWojtula rezerwy potrzebują powiewu świeżości, czemu nie

0

No Cubarsi no party

0

@RoberDzik cyka fotki koleżankom

1

@kejdzi i akurat z nami wypada ten dobry

0

Smarkacz idzie do Kataru

1

Jak widzę tą mordę to kartofle gniją

0

Przecież ten mecz easy mogli dać między ostatnią i przedostatnią kolejką

7

@Coutinho007 pasowałby jako postać do GTA VI

1

Patrzę na ten wynik i mimo że rezerwy grają, to przypomniały mi się wyniki meczów poprzedników Flicka

1

@mordini123 o kurde dzięki, nie widziałem nawet że jakaś stacja w PL transmituje

0

Gdzie kobietki w LM można obejrzeć? DAZN tylko?

0

@sewciu50 a ile on tych meczy zagrał w pierwszym zespole że możesz stwierdzić że lepszy niż Casado?

0

@HypeR Tego nikt nie wie jak dalej by sobie radzil. Pozostają tylko domysły

2

Po co zmieniać coś, co działa.

Ps. Ćwiąkała nagrał wczoraj filmik, akurat trudno się z nim nie zgodzić odnośnie powrotu ter Stegena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?