0

@Dejvo Serio? nawet nie ogladalem

6

Dać mu to co chce na miare możliwości. Bo taką Barcelone chce sie ogladac!

1

@Dejvo wtedy sędziowie odegrają swoją rolę

0

@misieq96 Elon Musk for sure :D

0

@mekston Guadalajara sie jara

0

@FcPortoFan1999 myślałem że śmierdzi paprykarzem szczecińskim

4

O to za chwilę będzie w reżim tv sprawa negreiry

1

Ło panie do rewanżu wszystko może się zmienić. Ktoś wypadnie, ktoś odpadnie, ktoś złapie zadyszkę... Niestety sami zawalilismy sobie wczoraj sprawę żeby mieć dobrą zaliczkę przed rewanżem. Teraz trzeba patrzeć na każdy mecz po kolei. Mimo wszystko myślę że rewanż będzie wyglądał zupełnie inaczej, i wygramy go jedną bramką.

0

@HubertMlody kiedyś tak było (ale jestem już stary)

0

@goldensun myślę że gdyby było 7-2 to nie graliby aż tak jak przy stracie 2 bramek. No ale niech będzie, byłoby 7-4 ;) i mamy dobrą zaliczkę przed rewanżem

2

Gdybyśmy mieli skuteczność taką jak Atletico z nami w dwóch meczach, wczoraj byłoby 7-2 (Ferran x2 i jedna Lewego)

0

@Pussy Patrol nie, no to wtedy byłoby 7-2 :)

0

@CrowD mogło byc 5-2... co najmniej

15

Plus jest taki że potrafimy odwracać losy meczu, i strzelamy bardzo dużo bramek. Tak naprawdę możemy wygrać z każdym. Trzeba tylko koniecznie poprawić defensywę.

0

@dariooo bo się źle ustawia i nie mogą łapać na spalonego ;>

8

Gdyby udało się zdobyć LM, a Pedri nadal tak będzie grał i ciągnął grę, to według mnie on powinien dostać ZP

2

Drugi mecz z Atletico nie wygrywamy na własne życzenie.

2

Dwie setki ferrana i jedna lewego

2

Czyli wychodzi na to że i Ferran i Lewy grają lepiej jak wchodzą z ławki. Czas na Pau Victora ;>

5

Wiem że to dopiero pierwsza połowa, ale zawsze chciałem widzieć taką Barcelonę która potrafi odrabiać straty! Minus za szybko dwie stracone bramki, ale wielki plus za mental!

2

Lepiej późno niż wcale

31

@Kgorecki2500 "Mógł iść na linię frontu i podzielić się swoimi przemyśleniami, zwłaszcza z polskimi ochotnikami."

A czemu niby on miałby iść na front skoro to nie nasza wojna?

0

Tebas to najchętniej nie otwierałby w ogóle okienka, i nakazał grać tym co masz do dyspozycji

23

Napiszę jeszcze raz: Miałeś, chamie, złoty róg

10

@Ziemny jak zabrać jak pisali że sam Betis się zgodził

7

Równie dobrze można powiedzieć że Pique by teraz nie grał bo jest Cubarsi

2

Messi w roli Larssona? No no no :)

0

@Nightraider na pewno z Anglii ktoś zapłaci z pocałowaniem ręki

7

Ci to dopiero skąpe sk.... 10 albo wcale i koniec tematu.

17

Tebas go pies...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?