22 września 2025, 21:01
1
@PaPo YamalDembele Raphinha
3
No i na co te piosenki, dawajcie już tą ZP
22 września 2025, 19:23
Hahah Pedri poza top 10 xD
22 września 2025, 16:22
2
@kiper09 lepiej niech się teraz wychorują niż później :)
21 września 2025, 19:50
No Rashford no party ;(
21 września 2025, 14:14
4
@ikar34 a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia :D
18 września 2025, 20:40
@damian16161212 setke se strzel
13 września 2025, 18:13
0
@Ryoumen musieliby grać z nami
10 września 2025, 14:44
@Czajka90 skrzynka wódki i dwie oranżady :D
10 września 2025, 14:43
Macie jakieś nagranie z zestrzelenia tych dronow?
8 września 2025, 22:24
Robi się drugi buc jak z Belinghama
8 września 2025, 16:39
"Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyje..."
8 września 2025, 16:38
Tebas zrobił swoje
31 sierpnia 2025, 23:36
5
Na tym stadionie to można świnie trzymać
31 sierpnia 2025, 22:43
Ufff za rok pewnie Garcia by kosztował z 50 baniek
31 sierpnia 2025, 22:33
@DragonxNF to Perez nie zapłacił przelewu za prąd
31 sierpnia 2025, 22:29
Joan Garcia? Top!
31 sierpnia 2025, 21:08
@FcPortoFan1999 albo o utrzymanie xD
31 sierpnia 2025, 19:32
Arsenal jak Atletico. Żeby tylko dotrzymać towarzystwa w walce o mistrzostwo xD
31 sierpnia 2025, 17:54
No to elo i tyle w temacie
31 sierpnia 2025, 13:21
@Joe_Barbaro Rakow, Legia, Lech
29 sierpnia 2025, 20:11
Haha gadka jak ryby z kilerem
24 sierpnia 2025, 16:27
Wisła & Barca wiedziałem że mam gust!
21 sierpnia 2025, 11:42
Może w końcu spotka się ze mną hahaha
Co za naród, co za ludzie :D
21 sierpnia 2025, 11:41
Legenda Wisły. Szacunek WIELKI że został
20 sierpnia 2025, 01:04
Miałem napisać dobranoc ale wolę Penalti a Favor del Real Madrid
19 sierpnia 2025, 23:58
'Penalti a Favor del Real Madrid (ziew)
23 czerwca 2025, 11:59
28
Za takie pieniądze warto zaryzykować
22 czerwca 2025, 20:02
@Kluivert_P teraz pod domeną jest goal bo tam są jakby wszystkie ligi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@PaPo Yamal
Dembele
Raphinha
3
No i na co te piosenki, dawajcie już tą ZP
1
Hahah Pedri poza top 10 xD
2
@kiper09 lepiej niech się teraz wychorują niż później :)
2
No Rashford no party ;(
4
@ikar34 a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia :D
1
@damian16161212 setke se strzel
0
@Ryoumen musieliby grać z nami
2
@Czajka90 skrzynka wódki i dwie oranżady :D
0
Macie jakieś nagranie z zestrzelenia tych dronow?
0
Robi się drugi buc jak z Belinghama
1
"Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyje..."
0
Tebas zrobił swoje
5
Na tym stadionie to można świnie trzymać
1
Ufff za rok pewnie Garcia by kosztował z 50 baniek
1
@DragonxNF to Perez nie zapłacił przelewu za prąd
2
Joan Garcia? Top!
0
@FcPortoFan1999 albo o utrzymanie xD
0
Arsenal jak Atletico. Żeby tylko dotrzymać towarzystwa w walce o mistrzostwo xD
1
No to elo i tyle w temacie
1
@Joe_Barbaro Rakow, Legia, Lech
0
Haha gadka jak ryby z kilerem
4
Wisła & Barca wiedziałem że mam gust!
0
Może w końcu spotka się ze mną hahaha
0
Co za naród, co za ludzie :D
3
Legenda Wisły. Szacunek WIELKI że został
3
Miałem napisać dobranoc ale wolę Penalti a Favor del Real Madrid
5
'Penalti a Favor del Real Madrid (ziew)
28
Za takie pieniądze warto zaryzykować
1
@Kluivert_P teraz pod domeną jest goal bo tam są jakby wszystkie ligi