0

@esem91 gościu jest odklejony od jakiegoś czasu. Dość że nie potrafi się wysłowić, to gada jak Szpakowski głupoty

1



Wróć dowódco!

0

Ja pier... Jak można mieć tyle sytuacji na 2-2 i nie wykorzystać. A później rozłożyli nogi jak real przed nami w tamtym sezonie

1

A miałem dziwne przeczucie że lepiej będzie obejrzeć sobie powtórkę Harry'ego Pottera...

0

Niewykorzystane sytuacje, karny. Porażka jak najbardziej zasłużona. Brawo dla Sevilli.

1

Szczęsny mówiłem nie pal tyle

2

Lewy to już tylko nadaje się wchodzic z ławki jako Joker

1

Rashford jak będzie grał tak równo to trzeba będzie go wykupić

2

Najważniejsze żeby zdobyć 3 punkty. I bez kontuzji of course

1

@Azazel_Pazuzu a on czasem nie mógł przyjść za 15 mln?

6

Penalti a Favor del Real Madrid. Widzę że tradycja podtrzymana. Chyba tylko z Atletico zabrakło szczęścia?

0

To już wszystko jasne

0

@Messibestplayerintheworld gdyby nie problemy finansowe to powinni się zamienić pensjami ;)

8

Patrząc na to jakich miał zawodników do dyspozycji, i jak potrafił zbudować każdego zawodnika (oprócz Fatiego) i drużynę to na pewno był najlepszy.

4

Biedrzycki #97 strzela w 97 minucie ;)

3

Brakujący puzel w układance Flicka

0

@MaryNara żeby miał stępione

3

Też myślę że wysoka forma przyjdzie w kluczowym momencie. Trochę przypomina to poprzedni sezon gdzie wszyscy jechali po Flicku koniec Barcelony. A później jak się potoczył sezon, każdy wie ;).

2

Definitely yes!

2

Pająka z Atletico brakowało nam w ataku

2

Młodzi dziś zrobili remontade z 0-1 na 2-1, a Ci na odwrót...

0

Wystarczyło wykorzystać sytuację w pierwszej połowie, setka Olmo, o karnym nie wspominając i drugiej żółtej dla Nuno. Ale nic, przynajmniej będą wiedzieć co poprawić.

0

@clyde jak na ps5 to raczej na jedną :D

0

@czarny_w mówiłem, wyłączę i wygrają

0

Będzie chciał zarobić kapusty to pójdzie do Arabii. City i psg to już nie jedyna opcja żeby spać na dolarach.

0

Dziwne żeby powiedział coś innego

1

Właśnie włączyłem i nasi stracili bramke xD. Mówię, lepiej nie oglądać

0

Nie wiem czy większego poziomu nie pokazałaby taka Legia czy Raków niż to całe Pafos

2

@michaleu bo nie ma żadnego hitu :D. Też chyba odpale multi

0

@michaleu na pewno z miłości ( ¬‿¬)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?