Też myślę że wysoka forma przyjdzie w kluczowym momencie. Trochę przypomina to poprzedni sezon gdzie wszyscy jechali po Flicku koniec Barcelony. A później jak się potoczył sezon, każdy wie ;).
Wystarczyło wykorzystać sytuację w pierwszej połowie, setka Olmo, o karnym nie wspominając i drugiej żółtej dla Nuno. Ale nic, przynajmniej będą wiedzieć co poprawić.
0
@esem91 gościu jest odklejony od jakiegoś czasu. Dość że nie potrafi się wysłowić, to gada jak Szpakowski głupoty
1
Wróć dowódco!
0
Ja pier... Jak można mieć tyle sytuacji na 2-2 i nie wykorzystać. A później rozłożyli nogi jak real przed nami w tamtym sezonie
1
A miałem dziwne przeczucie że lepiej będzie obejrzeć sobie powtórkę Harry'ego Pottera...
0
Niewykorzystane sytuacje, karny. Porażka jak najbardziej zasłużona. Brawo dla Sevilli.
1
Szczęsny mówiłem nie pal tyle
2
Lewy to już tylko nadaje się wchodzic z ławki jako Joker
1
Rashford jak będzie grał tak równo to trzeba będzie go wykupić
2
Najważniejsze żeby zdobyć 3 punkty. I bez kontuzji of course
1
@Azazel_Pazuzu a on czasem nie mógł przyjść za 15 mln?
6
Penalti a Favor del Real Madrid. Widzę że tradycja podtrzymana. Chyba tylko z Atletico zabrakło szczęścia?
0
To już wszystko jasne
0
@Messibestplayerintheworld gdyby nie problemy finansowe to powinni się zamienić pensjami ;)
8
Patrząc na to jakich miał zawodników do dyspozycji, i jak potrafił zbudować każdego zawodnika (oprócz Fatiego) i drużynę to na pewno był najlepszy.
4
Biedrzycki #97 strzela w 97 minucie ;)
3
Brakujący puzel w układance Flicka
0
@MaryNara żeby miał stępione
3
Też myślę że wysoka forma przyjdzie w kluczowym momencie. Trochę przypomina to poprzedni sezon gdzie wszyscy jechali po Flicku koniec Barcelony. A później jak się potoczył sezon, każdy wie ;).
2
Definitely yes!
2
Pająka z Atletico brakowało nam w ataku
2
Młodzi dziś zrobili remontade z 0-1 na 2-1, a Ci na odwrót...
0
Wystarczyło wykorzystać sytuację w pierwszej połowie, setka Olmo, o karnym nie wspominając i drugiej żółtej dla Nuno. Ale nic, przynajmniej będą wiedzieć co poprawić.
0
@clyde jak na ps5 to raczej na jedną :D
0
@czarny_w mówiłem, wyłączę i wygrają
0
Będzie chciał zarobić kapusty to pójdzie do Arabii. City i psg to już nie jedyna opcja żeby spać na dolarach.
0
Dziwne żeby powiedział coś innego
1
Właśnie włączyłem i nasi stracili bramke xD. Mówię, lepiej nie oglądać
0
Nie wiem czy większego poziomu nie pokazałaby taka Legia czy Raków niż to całe Pafos
2
@michaleu bo nie ma żadnego hitu :D. Też chyba odpale multi
0
@michaleu na pewno z miłości ( ¬‿¬)