The Club informs all its fans at the Jan Breydel Stadium in Bruges that the free shuttle bus service back from the stadium, courtesy of Club Brugge, has been suspended due to the incident involving flares before the match. Therefore, they will have to return by their own means.
8
@kuz tam był pilkarz realu, a tu Barcelony
3
@StevenGastonMartin99 oszczędzają go na finał LM. Żeby się wcześniej nie połamał
1
Tak to jest jak Ferran gra od początku... Od początku marnuje setki
2
"...Urodziłem się, oglądając grę Neymara, Messiego i Suáreza w Barcelonie i to jest moje marzenie"
Ja pier... ale jestem stary
5
Nie wierzę. Bez karnego.
2
@kubix05 ja to samo, lepiej obejrzeć Inter Milan
3
@RymsonPL albo Penalty a favor del Real Madrid
0
@RoberDzik a można telefon do przyjaciela?
0
@malypuzon ale nie na "odnowionym"
3
W końcu. Myślałem że szybciej doczekam Wielkanocy.
5
Mam nadzieję że tak się nie stanie bo znowu będzie płynął strumyk
4
Oby starzy wzięli dzisiaj przykład w meczu z Holandią. Brzęczek goat 5M 5W i jedna stracona bramka.
0
Brawo!!! Starzy powinni brać przykład
3
Ta miłość trwała zbyt krótko.
0
No to może jeszcze Messi zaliczy Elche przed końcem kariery haha
1
Ciekawe czemu tak nie szczekają jak ich zawodnicy od kilku lat mają urazy przed reprezentacją, a po nagle ozdrowienie. Cud w Sokółce normalnie kur...
4
Kończcie już tą przerwę!
1
GOATED ZDJĘCIE!!
0
@kamiVeB jak dla mnie jeden i drugi dzisiaj kicha. No chyba że tak nisko mają zawieszoną poprzeczkę.
6
Na początku myślałem że coś z Jofre Torrentsem xD
3
@Musk jak masz C+ to pobierz aplikacje C+ online
2
@masik86 mnie też, ale gdyby nie to to raczej nie byłoby Busquetsa
0
Aha
1
Czyli za chwilę penalty a favor del real madrid
0
Kłopoty! Kłopoty Najmana
0
Może za chwilę będzie mecz na Marsie w wakacje
2
No i wchodzimy w etap gdzie niedługo będą mieli po 50 lat i nadal będą podzielone zdania kto był lepszy, jak z Pele i Maradona :)
0
Miał ktoś podobny problem na windows 11 przy wyłączaniu komputera?
MicrosoftWindowsDeviceDirectoryClientRegisteruserdevice
https://i.redd.it/kdjax170fx6f1.jpeg
4
To chyba nie moze być prawda
0
@DAM1ANOo to dobrze. W zeszłym sezonie każdy mecz wygrywaliśmy którego się obawialiśmy