Od rana na X same plotki że psg chce zaoferować 230 baniek za Yamala żeby stał się najdroższym transferem. Myślę że można ich odesłać do klauzuli, też będzie najdroższym w historii :)
Zostało jeszcze tylko czterech. W sumie to 2,5 bo dwóch z nich co chwila kontuzja xD
𝐎𝐧𝐥𝐲 𝐟𝐨𝐮𝐫 𝐫𝐞𝐦𝐚𝐢𝐧... 🥹
After Jordi Alba announced his retirement, only MSN and Marc-André Ter Stegen are left from Barça’s iconic 2015 UCL-winning squad 🏆 https://t.co/6YqBPJNav2">pic.twitter.com/6YqBPJNav2
1
@busel004 to jeszcze czekamy na karne w meczu Serbia - Albania
1
Dzięki Ferran może łysy w końcu da naszym odpocząć xD
16
Na początku lubiłem gościa za to jak ułożył grę reprezentacji Hiszpanii. Ale z każdym kolejnym zgrupowaniem irytuje mnie coraz bardziej...
0
@pikass14 chyba nie będę ryzykował. Bo moderator usunął mi cytowany fragment z piosenki. Czy fragmenty z piosenki są zabronione?
0
@clyde daj znać czy warto bo mnie łeb boli
0
@pikass14 płynie tylko w innej miejscowości xD
0
Co ta Szwecja za darmo piłkę oddaje xD
7
Kłopoty najmana
3
Wincyj meczów. Za chwilę każdy klub będzie musiał mieć po dwie podstawowe jedenastki + ławka rezerwowych.
0
Gościu powoli zaczyna irytować jak Tebas. Może to przyrodni brat?
0
@D10SLEO jakbym słyszał Niemców
31
"A jeżeli będą chcieli pójść do Muzeum Lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, ku**a jego mać"
1
Od rana na X same plotki że psg chce zaoferować 230 baniek za Yamala żeby stał się najdroższym transferem. Myślę że można ich odesłać do klauzuli, też będzie najdroższym w historii :)
7
Ale że La Liga? Która tak pilnuje wszystkiego xD
2
@Lionel_Messi10 wiem że w 6 da się grać online nawet, jest grupa na FB i tam cisną ;). Ale 2009 fakt, dla mnie był najlepszy obok 4 i 6
6
Bramka Ewy :)
https://x.com/Sra_de_Elvis/status/1975641174464733619
0
@Czyhrynski myślę że gdyby wcześniej był VAR to te statystyki wyglądałyby trochę inaczej
3
Liga Mistrzów na Disney+. Normalnie kur... cudowny świat Walta Disney'a xD
4
Zostało jeszcze tylko czterech. W sumie to 2,5 bo dwóch z nich co chwila kontuzja xD
0
Dziwne że o psg nic nie ma
5
Przecież z tego można nakręcić dobry serial na Netflix
3
Może Monaco szykuje nam Fatiego na drugie skrzydło :D
2
A jest tu co oceniać w ogóle?
2
Tylko fajkami nie częstuj :D
0
Chyba komuś spadły zasięgi
0
@adamek20151 ale oni go ściągnęli w tym celu, nie mówię o tym jak gra.
0
@Messiah10 daj im palec to ujeb... Ci rękę xD
0
@Derean może grać na kilku pozycjach dlatego ściągnęli jego a nie Niko
4
Francja chyba służy. Wcześniej Dembele, teraz Fati. Chociaż o tym drugim może jeszcze zbyt wcześnie na wnioski.
8
Gramy jak w zeszłym sezonie na przełomie listopada i grudnia. Spokojnie, przyjdzie styczeń, luty będzie jak zawsze :)