1

@busel004 to jeszcze czekamy na karne w meczu Serbia - Albania

1

Dzięki Ferran może łysy w końcu da naszym odpocząć xD

16

Na początku lubiłem gościa za to jak ułożył grę reprezentacji Hiszpanii. Ale z każdym kolejnym zgrupowaniem irytuje mnie coraz bardziej...

0

@pikass14 chyba nie będę ryzykował. Bo moderator usunął mi cytowany fragment z piosenki. Czy fragmenty z piosenki są zabronione?

0

@clyde daj znać czy warto bo mnie łeb boli

0

@pikass14 płynie tylko w innej miejscowości xD

0

Co ta Szwecja za darmo piłkę oddaje xD

7

Kłopoty najmana

3

Wincyj meczów. Za chwilę każdy klub będzie musiał mieć po dwie podstawowe jedenastki + ławka rezerwowych.

0

Gościu powoli zaczyna irytować jak Tebas. Może to przyrodni brat?

0

@D10SLEO jakbym słyszał Niemców

31

"A jeżeli będą chcieli pójść do Muzeum Lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, ku**a jego mać"

1

Od rana na X same plotki że psg chce zaoferować 230 baniek za Yamala żeby stał się najdroższym transferem. Myślę że można ich odesłać do klauzuli, też będzie najdroższym w historii :)

7

Ale że La Liga? Która tak pilnuje wszystkiego xD

2

@Lionel_Messi10 wiem że w 6 da się grać online nawet, jest grupa na FB i tam cisną ;). Ale 2009 fakt, dla mnie był najlepszy obok 4 i 6

6

0

@Czyhrynski myślę że gdyby wcześniej był VAR to te statystyki wyglądałyby trochę inaczej

3

Liga Mistrzów na Disney+. Normalnie kur... cudowny świat Walta Disney'a xD

4

Zostało jeszcze tylko czterech. W sumie to 2,5 bo dwóch z nich co chwila kontuzja xD


0

Dziwne że o psg nic nie ma

5

Przecież z tego można nakręcić dobry serial na Netflix

3

Może Monaco szykuje nam Fatiego na drugie skrzydło :D

2

A jest tu co oceniać w ogóle?

2

Tylko fajkami nie częstuj :D

0

Chyba komuś spadły zasięgi

0

@adamek20151 ale oni go ściągnęli w tym celu, nie mówię o tym jak gra.

0

@Messiah10 daj im palec to ujeb... Ci rękę xD

0

@Derean może grać na kilku pozycjach dlatego ściągnęli jego a nie Niko

4



Francja chyba służy. Wcześniej Dembele, teraz Fati. Chociaż o tym drugim może jeszcze zbyt wcześnie na wnioski.

8

Gramy jak w zeszłym sezonie na przełomie listopada i grudnia. Spokojnie, przyjdzie styczeń, luty będzie jak zawsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?