2 listopada 2025, 21:16
1
@Piotrek1993 myślę że jakby zamienili się rolami, wyszło by tak samo
1 listopada 2025, 19:40
Pewnie ze słynnej szkółki z madrytu
31 października 2025, 16:09
5
Ehhh... Neymar to do dziś mógł śrubować liczby występów w koszulce Barcelony.
30 października 2025, 22:19
@kubix05 chciał ale nie wyszło
29 października 2025, 13:22
🚨 With the MLS season nearing its end, Barcelona are exploring the possibility of bringing in LAFC forward Son Heung-min on a short-term loan. 🇰🇷🔜🇪🇸(Source: @FichajesNet) https://t.co/In70EQ9W5r">pic.twitter.com/In70EQ9W5r— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) October 29, 2025
🚨 With the MLS season nearing its end, Barcelona are exploring the possibility of bringing in LAFC forward Son Heung-min on a short-term loan. 🇰🇷🔜🇪🇸(Source: @FichajesNet) https://t.co/In70EQ9W5r">pic.twitter.com/In70EQ9W5r
29 października 2025, 12:38
0
Pierwsze słowo do dziennika...
28 października 2025, 13:46
Powinni dodać że bez was mielibyśmy kilka zwycięstw mniej xD
27 października 2025, 21:14
@626 następny Mendy w kolejce
27 października 2025, 20:56
@Danny Gaucho nasza obrona daje mu boosta
27 października 2025, 13:45
@RymsonPL z jaką machiną?
6
Myślałem że powie że jest zadowolony z wyniku
21
Tyle lat oglądam piłkę nożną, widziałem wielu irytujących piłkarzy ale ten to jest numer jeden.
26 października 2025, 21:00
@norbi77 nie jest wliczony w tą cenę xD
26 października 2025, 20:14
Real Madrid spent €180M just to finally beat Hansi Flick for the first time.😅 https://t.co/7kHOf5ZrE5">pic.twitter.com/7kHOf5ZrE5— GOAL ZONE (@GoalZoneX) October 26, 2025
Real Madrid spent €180M just to finally beat Hansi Flick for the first time.😅 https://t.co/7kHOf5ZrE5">pic.twitter.com/7kHOf5ZrE5
26 października 2025, 20:00
Carvajal taki doświadczony i takie rzeczy odwala. O panu złota piłka z wysokim ego nie wspominam bo szkoda słów na klawiaturze.
26 października 2025, 19:56
Jakieś 2,5 za dużo
26 października 2025, 18:44
@norbi77 nie mówię że tylko Ferran. Ale grał totalną padake
26 października 2025, 18:32
2
No cóż... Kiedyś w końcu Barcelona musiała pozwolić im wygrać xD. Tak na poważnie, byli dzisiaj do ogrania gdyby nie gówno-gra Ferrana w pierwszej połowie.
26 października 2025, 18:26
Biali robią się żałośni w graniu i poza boiskiem jak za czasów Mourinho.
26 października 2025, 17:15
8
Wstydu nie ma w obliczu tylu problemów kadrowych, ale wybranie takiego sędziego na El Clasico to totalna porażka.
26 października 2025, 15:26
@Nightraider może poprzedni sezon odbija się czkawką
26 października 2025, 15:25
@tomgron Cesar Soto Grado
26 października 2025, 15:06
@nowy19pl jak to nie? Araujo!
26 października 2025, 15:05
Mam wrażenie jakby ostatnie El Clasico było jakiś miesiąc temu. Ale ten czas leci...
24 października 2025, 22:26
@kamillek88 to właśnie miałem na myśli że bardziej powinien skupić się na graniu :)
24 października 2025, 22:07
Robi się trochę zbyt medialny jak na swój wiek
23 października 2025, 21:08
Czyli do stycznia się wykuruje :D
23 października 2025, 18:12
3
Po niemrawym początku zaczął grać naprawdę równo w każdym meczu. Na pewno daje więcej niż Ferran czy Lewandowski grający od początku w tym sezonie.
23 października 2025, 18:10
Damn... Myślałem że z Barceloną
23 października 2025, 15:35
4
Ufff dobrze że zdążyłem zagłosować z kilku telefonów xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Piotrek1993 myślę że jakby zamienili się rolami, wyszło by tak samo
1
Pewnie ze słynnej szkółki z madrytu
5
Ehhh... Neymar to do dziś mógł śrubować liczby występów w koszulce Barcelony.
1
@kubix05 chciał ale nie wyszło
1
A to Ci pogłoski. Jak on w ogóle radzi sobie w MLS?
0
Pierwsze słowo do dziennika...
1
Powinni dodać że bez was mielibyśmy kilka zwycięstw mniej xD
0
@626 następny Mendy w kolejce
1
@Danny Gaucho nasza obrona daje mu boosta
0
@RymsonPL z jaką machiną?
6
Myślałem że powie że jest zadowolony z wyniku
21
Tyle lat oglądam piłkę nożną, widziałem wielu irytujących piłkarzy ale ten to jest numer jeden.
1
@norbi77 nie jest wliczony w tą cenę xD
5
Taka sytuacja
6
Carvajal taki doświadczony i takie rzeczy odwala. O panu złota piłka z wysokim ego nie wspominam bo szkoda słów na klawiaturze.
0
Jakieś 2,5 za dużo
0
@norbi77 nie mówię że tylko Ferran. Ale grał totalną padake
2
No cóż... Kiedyś w końcu Barcelona musiała pozwolić im wygrać xD. Tak na poważnie, byli dzisiaj do ogrania gdyby nie gówno-gra Ferrana w pierwszej połowie.
2
Biali robią się żałośni w graniu i poza boiskiem jak za czasów Mourinho.
8
Wstydu nie ma w obliczu tylu problemów kadrowych, ale wybranie takiego sędziego na El Clasico to totalna porażka.
1
@Nightraider może poprzedni sezon odbija się czkawką
2
@tomgron Cesar Soto Grado
5
@nowy19pl jak to nie? Araujo!
0
Mam wrażenie jakby ostatnie El Clasico było jakiś miesiąc temu. Ale ten czas leci...
0
@kamillek88 to właśnie miałem na myśli że bardziej powinien skupić się na graniu :)
1
Robi się trochę zbyt medialny jak na swój wiek
1
Czyli do stycznia się wykuruje :D
3
Po niemrawym początku zaczął grać naprawdę równo w każdym meczu. Na pewno daje więcej niż Ferran czy Lewandowski grający od początku w tym sezonie.
0
Damn... Myślałem że z Barceloną
4
Ufff dobrze że zdążyłem zagłosować z kilku telefonów xD