1

@Piotrek1993 myślę że jakby zamienili się rolami, wyszło by tak samo

1

Pewnie ze słynnej szkółki z madrytu

5

Ehhh... Neymar to do dziś mógł śrubować liczby występów w koszulce Barcelony.

1

@kubix05 chciał ale nie wyszło

1



A to Ci pogłoski. Jak on w ogóle radzi sobie w MLS?

0

Pierwsze słowo do dziennika...

1

Powinni dodać że bez was mielibyśmy kilka zwycięstw mniej xD

0

@626 następny Mendy w kolejce

1

@Danny Gaucho nasza obrona daje mu boosta

0

@RymsonPL z jaką machiną?

6

Myślałem że powie że jest zadowolony z wyniku

21

Tyle lat oglądam piłkę nożną, widziałem wielu irytujących piłkarzy ale ten to jest numer jeden.

1

@norbi77 nie jest wliczony w tą cenę xD

5



Taka sytuacja

6

Carvajal taki doświadczony i takie rzeczy odwala. O panu złota piłka z wysokim ego nie wspominam bo szkoda słów na klawiaturze.

0

Jakieś 2,5 za dużo


0

@norbi77 nie mówię że tylko Ferran. Ale grał totalną padake

2

No cóż... Kiedyś w końcu Barcelona musiała pozwolić im wygrać xD. Tak na poważnie, byli dzisiaj do ogrania gdyby nie gówno-gra Ferrana w pierwszej połowie.

2

Biali robią się żałośni w graniu i poza boiskiem jak za czasów Mourinho.

8

Wstydu nie ma w obliczu tylu problemów kadrowych, ale wybranie takiego sędziego na El Clasico to totalna porażka.

1

@Nightraider może poprzedni sezon odbija się czkawką

2

@tomgron Cesar Soto Grado

5

@nowy19pl jak to nie? Araujo!

0

Mam wrażenie jakby ostatnie El Clasico było jakiś miesiąc temu. Ale ten czas leci...

0

@kamillek88 to właśnie miałem na myśli że bardziej powinien skupić się na graniu :)

1

Robi się trochę zbyt medialny jak na swój wiek

1

Czyli do stycznia się wykuruje :D

3

Po niemrawym początku zaczął grać naprawdę równo w każdym meczu. Na pewno daje więcej niż Ferran czy Lewandowski grający od początku w tym sezonie.

0

Damn... Myślałem że z Barceloną

4

Ufff dobrze że zdążyłem zagłosować z kilku telefonów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?