1

Właśnie włączyłem i nasi stracili bramke xD. Mówię, lepiej nie oglądać

0

Nie wiem czy większego poziomu nie pokazałaby taka Legia czy Raków niż to całe Pafos

2

@michaleu bo nie ma żadnego hitu :D. Też chyba odpale multi

0

@michaleu na pewno z miłości ( ¬‿¬)

4

Właśnie wróciłem, sprawdzam wyniki i widzę że już było Penalti a favor del Real Madrid

2

Żeby się nie skończyło na 18 października, ale przyszłego roku xD

5

Tym razem Ferran a Lewy w roli Jokera

1

@Roobo ale narobiłeś smaka, chyba trzeba będzie zrobić nocke

10

To jeszcze jutro wskoczyć na pozycję lidera i weekend udany.

1

@Lewy952468xx całe szczęście że został selekcjonerem reprezentacji. Bo pewnie byłby nadal w Bayernie a my zostalibyśmy z Koemanem albo Xavim do tego czasu.

7

Dość tak


3



Jak trwoga, to do Boga xD

0

@Barca8901 jeśli sędzia nawet nie jest w stanie pomóc, to wiedz że coś się dzieje

1

No i przyszedł prawdziwy egzamin i coś się zepsuło

0

@Bartula na taki mecz motywacja sama przychodzi

1

Kartka z dupy xD

0

No jeszcze jedną

5

Oczywiście z nami Sorloth by strzelił te setki xD

1

Pewni obawiają się że dziś Atletico może urwać punkty białym więc pomyśleli na zapas

2

Pająk dzisiaj musisz!

0

@partymaker dokładnie tak.

2

Zagrali jak frajerzy ze słabymi Włochami. Mecz był do wygrania.

0

Szkoda że nie Camp Nou

0

Nedved za przekręty to w ogóle nie powinien mieć prawa głosu.

0

@Reviven szykują się na decydującą faze sezonu

2

No i kończy się pewna epoka. Wydaje mi się jakbym dwa miesiące temu oglądał środek pola Xavi-Busquets-Iniesta... Ale ten czas zleciał

12

To byłoby piękne!


1

Teraz tylko pokonać Włochów

2

Wymienić za Fatiego :D

1

Kilka niedociągnięć jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?