1 października 2025, 16:43
1
Właśnie włączyłem i nasi stracili bramke xD. Mówię, lepiej nie oglądać
30 września 2025, 21:37
0
Nie wiem czy większego poziomu nie pokazałaby taka Legia czy Raków niż to całe Pafos
30 września 2025, 21:00
2
@michaleu bo nie ma żadnego hitu :D. Też chyba odpale multi
30 września 2025, 20:59
@michaleu na pewno z miłości ( ¬‿¬)
30 września 2025, 19:42
4
Właśnie wróciłem, sprawdzam wyniki i widzę że już było Penalti a favor del Real Madrid
29 września 2025, 15:23
Żeby się nie skończyło na 18 października, ale przyszłego roku xD
29 września 2025, 14:10
5
Tym razem Ferran a Lewy w roli Jokera
27 września 2025, 19:56
@Roobo ale narobiłeś smaka, chyba trzeba będzie zrobić nocke
27 września 2025, 19:29
10
To jeszcze jutro wskoczyć na pozycję lidera i weekend udany.
27 września 2025, 19:13
@Lewy952468xx całe szczęście że został selekcjonerem reprezentacji. Bo pewnie byłby nadal w Bayernie a my zostalibyśmy z Koemanem albo Xavim do tego czasu.
27 września 2025, 18:50
7
Dość tak
Dean Huijsen vs Atletico Madrid:89 Minutes (Hooked)0 Tackles0 Interceptions 13 Possessions LostDunked on for Equalizer (6’6)SADDAM HUIJSEN 💯💯💯 https://t.co/iOaWVzj6z5">pic.twitter.com/iOaWVzj6z5— Hater Central (@TheHateCentral) September 27, 2025
Dean Huijsen vs Atletico Madrid:89 Minutes (Hooked)0 Tackles0 Interceptions 13 Possessions LostDunked on for Equalizer (6’6)SADDAM HUIJSEN 💯💯💯 https://t.co/iOaWVzj6z5">pic.twitter.com/iOaWVzj6z5
27 września 2025, 18:36
3
https://t.co/s9mZRVbfdA">pic.twitter.com/s9mZRVbfdA— siuuu (@u_tanasia) September 27, 2025
https://t.co/s9mZRVbfdA">pic.twitter.com/s9mZRVbfdA
27 września 2025, 18:25
@Barca8901 jeśli sędzia nawet nie jest w stanie pomóc, to wiedz że coś się dzieje
27 września 2025, 18:20
No i przyszedł prawdziwy egzamin i coś się zepsuło
27 września 2025, 18:13
@Bartula na taki mecz motywacja sama przychodzi
27 września 2025, 18:06
Kartka z dupy xD
27 września 2025, 17:05
No jeszcze jedną
27 września 2025, 16:43
Oczywiście z nami Sorloth by strzelił te setki xD
27 września 2025, 16:09
Pewni obawiają się że dziś Atletico może urwać punkty białym więc pomyśleli na zapas
27 września 2025, 15:56
Pająk dzisiaj musisz!
27 września 2025, 15:54
@partymaker dokładnie tak.
27 września 2025, 14:19
Zagrali jak frajerzy ze słabymi Włochami. Mecz był do wygrania.
27 września 2025, 12:53
Szkoda że nie Camp Nou
27 września 2025, 11:28
Nedved za przekręty to w ogóle nie powinien mieć prawa głosu.
26 września 2025, 15:24
@Reviven szykują się na decydującą faze sezonu
26 września 2025, 13:57
No i kończy się pewna epoka. Wydaje mi się jakbym dwa miesiące temu oglądał środek pola Xavi-Busquets-Iniesta... Ale ten czas zleciał
25 września 2025, 18:38
12
To byłoby piękne!
I HAVE A DREAM ... https://t.co/69jRnQrWHG">pic.twitter.com/69jRnQrWHG— 𝑳𝒂𝒎𝒂𝒓 (@lamaralqaisy) September 24, 2025
I HAVE A DREAM ... https://t.co/69jRnQrWHG">pic.twitter.com/69jRnQrWHG
25 września 2025, 16:49
Teraz tylko pokonać Włochów
25 września 2025, 13:44
Wymienić za Fatiego :D
25 września 2025, 13:15
Kilka niedociągnięć jest
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Właśnie włączyłem i nasi stracili bramke xD. Mówię, lepiej nie oglądać
0
Nie wiem czy większego poziomu nie pokazałaby taka Legia czy Raków niż to całe Pafos
2
@michaleu bo nie ma żadnego hitu :D. Też chyba odpale multi
0
@michaleu na pewno z miłości ( ¬‿¬)
4
Właśnie wróciłem, sprawdzam wyniki i widzę że już było Penalti a favor del Real Madrid
2
Żeby się nie skończyło na 18 października, ale przyszłego roku xD
5
Tym razem Ferran a Lewy w roli Jokera
1
@Roobo ale narobiłeś smaka, chyba trzeba będzie zrobić nocke
10
To jeszcze jutro wskoczyć na pozycję lidera i weekend udany.
1
@Lewy952468xx całe szczęście że został selekcjonerem reprezentacji. Bo pewnie byłby nadal w Bayernie a my zostalibyśmy z Koemanem albo Xavim do tego czasu.
7
Dość tak
3
Jak trwoga, to do Boga xD
0
@Barca8901 jeśli sędzia nawet nie jest w stanie pomóc, to wiedz że coś się dzieje
1
No i przyszedł prawdziwy egzamin i coś się zepsuło
0
@Bartula na taki mecz motywacja sama przychodzi
1
Kartka z dupy xD
0
No jeszcze jedną
5
Oczywiście z nami Sorloth by strzelił te setki xD
1
Pewni obawiają się że dziś Atletico może urwać punkty białym więc pomyśleli na zapas
2
Pająk dzisiaj musisz!
0
@partymaker dokładnie tak.
2
Zagrali jak frajerzy ze słabymi Włochami. Mecz był do wygrania.
0
Szkoda że nie Camp Nou
0
Nedved za przekręty to w ogóle nie powinien mieć prawa głosu.
0
@Reviven szykują się na decydującą faze sezonu
2
No i kończy się pewna epoka. Wydaje mi się jakbym dwa miesiące temu oglądał środek pola Xavi-Busquets-Iniesta... Ale ten czas zleciał
12
To byłoby piękne!
1
Teraz tylko pokonać Włochów
2
Wymienić za Fatiego :D
1
Kilka niedociągnięć jest