13 stycznia 2026, 21:30
0
Przypomniało mi to jedną piosenkę
13 stycznia 2026, 17:08
1
Do trzech razy sztuka
13 stycznia 2026, 10:55
Za mordę to powinien złapać
12 stycznia 2026, 18:39
2
Ale jak to? Żadnego artykułu dzisiaj o Negreirze??!
12 stycznia 2026, 18:34
Jednak tlą się w nim resztki człowieczeństwa
12 stycznia 2026, 18:33
10
Kuźwa... Liczyłem że zostanie na dłużej
12 stycznia 2026, 15:32
3
@daniel32778 jako pomocnik również
4
Czy my się już gdzieś wcześniej nie spotkaliśmy? :D
12 stycznia 2026, 15:29
@sokot a to fakt, trzeba przyznać hahaha :D
12 stycznia 2026, 12:08
Zapachniało Xavim
12 stycznia 2026, 12:06
15
Widzę że każdy kto przechodzi do tego klubu staje się zwyczajnym bucem. Bellingham, Alonso, Mbappe... No ale jak to mówią "Z kim się zadajesz, takim się stajesz".
12 stycznia 2026, 12:05
To trzeba było wygrać. Wam nawet sędzia nie pomógł
12 stycznia 2026, 12:04
Ten to ma niewyparzony ryj. Co mecz ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.
11 stycznia 2026, 23:19
11
Te stroje przypominały mi dzisiaj sezon 10/11 z Villą w składzie :)
11 stycznia 2026, 23:12
@Luciano99 chyba jedynie metodą in vitro
11 stycznia 2026, 22:17
Jutro znowu Negreira mimo że to sędzia dziś próbował im podawać tlen :)
11 stycznia 2026, 22:15
Szczęście sprzyja lepszym. Flick król finałów. Nawet sędzia im nie pomógł! Wrócił Raphinha, wróciła Barcelona. Miłego wieczoru wszystkim!
11 stycznia 2026, 22:00
Spokojnie. Jutro i tak będą pisać że to wina Negreiry xD. Tfu! Jak można kibicować tym białym...
11 stycznia 2026, 20:58
5
Co to tak mało przedłużył? Mógł dać z 20 minut
10 stycznia 2026, 20:44
Update 12:1 już
10 stycznia 2026, 13:52
14
Nie spodziewałem się. U nas cudem byłoby gdyby poszło coś zgodnie z planem.
10 stycznia 2026, 13:46
Chyba go trzyma jeszcze świąteczny kac
Głodni rewanżu za ligową porażkę
9 stycznia 2026, 14:47
Przydałaby się taka błyskawica
13
Guler więcej niż Pedri? Ładne jajca xD
8 stycznia 2026, 18:34
Pewnie przyleci z kontuzją
7 stycznia 2026, 23:15
12
Vamos Barça!🔥🔥 https://t.co/dSX8QIXwSc">pic.twitter.com/dSX8QIXwSc— iñigo (@InigoMartinez5) January 7, 2026
Vamos Barça!🔥🔥 https://t.co/dSX8QIXwSc">pic.twitter.com/dSX8QIXwSc
7 stycznia 2026, 19:12
Gdzie Cancelo??? :D
7 stycznia 2026, 19:11
@blakkudium mi nie siadło, Tak jakby google tłumacz komentował
7 stycznia 2026, 18:38
@kanver_ AI dało na tace
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Przypomniało mi to jedną piosenkę
1
Do trzech razy sztuka
0
Za mordę to powinien złapać
2
Ale jak to? Żadnego artykułu dzisiaj o Negreirze??!
2
Jednak tlą się w nim resztki człowieczeństwa
10
Kuźwa... Liczyłem że zostanie na dłużej
3
@daniel32778 jako pomocnik również
4
Czy my się już gdzieś wcześniej nie spotkaliśmy? :D
0
@sokot a to fakt, trzeba przyznać hahaha :D
0
Zapachniało Xavim
15
Widzę że każdy kto przechodzi do tego klubu staje się zwyczajnym bucem. Bellingham, Alonso, Mbappe... No ale jak to mówią "Z kim się zadajesz, takim się stajesz".
1
To trzeba było wygrać. Wam nawet sędzia nie pomógł
0
Ten to ma niewyparzony ryj. Co mecz ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.
11
Te stroje przypominały mi dzisiaj sezon 10/11 z Villą w składzie :)
2
@Luciano99 chyba jedynie metodą in vitro
3
Jutro znowu Negreira mimo że to sędzia dziś próbował im podawać tlen :)
11
Szczęście sprzyja lepszym. Flick król finałów. Nawet sędzia im nie pomógł! Wrócił Raphinha, wróciła Barcelona. Miłego wieczoru wszystkim!
0
Spokojnie. Jutro i tak będą pisać że to wina Negreiry xD. Tfu! Jak można kibicować tym białym...
5
Co to tak mało przedłużył? Mógł dać z 20 minut
1
Update 12:1 już
14
Nie spodziewałem się. U nas cudem byłoby gdyby poszło coś zgodnie z planem.
1
Chyba go trzyma jeszcze świąteczny kac
0
Głodni rewanżu za ligową porażkę
4
Przydałaby się taka błyskawica
13
Guler więcej niż Pedri? Ładne jajca xD
0
Pewnie przyleci z kontuzją
12
No to może jeszcze jego powrót?
3
Gdzie Cancelo??? :D
1
@blakkudium mi nie siadło, Tak jakby google tłumacz komentował
2
@kanver_ AI dało na tace