0

Przypomniało mi to jedną piosenkę


1

Do trzech razy sztuka

0

Za mordę to powinien złapać

2

Ale jak to? Żadnego artykułu dzisiaj o Negreirze??!

2

Jednak tlą się w nim resztki człowieczeństwa

10

Kuźwa... Liczyłem że zostanie na dłużej

3

@daniel32778 jako pomocnik również

4

Czy my się już gdzieś wcześniej nie spotkaliśmy? :D

0

@sokot a to fakt, trzeba przyznać hahaha :D

0

Zapachniało Xavim

15

Widzę że każdy kto przechodzi do tego klubu staje się zwyczajnym bucem. Bellingham, Alonso, Mbappe... No ale jak to mówią "Z kim się zadajesz, takim się stajesz".

1

To trzeba było wygrać. Wam nawet sędzia nie pomógł

0

Ten to ma niewyparzony ryj. Co mecz ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

11

Te stroje przypominały mi dzisiaj sezon 10/11 z Villą w składzie :)

2

@Luciano99 chyba jedynie metodą in vitro

3

Jutro znowu Negreira mimo że to sędzia dziś próbował im podawać tlen :)

11

Szczęście sprzyja lepszym. Flick król finałów. Nawet sędzia im nie pomógł! Wrócił Raphinha, wróciła Barcelona. Miłego wieczoru wszystkim!

0

Spokojnie. Jutro i tak będą pisać że to wina Negreiry xD. Tfu! Jak można kibicować tym białym...

5

Co to tak mało przedłużył? Mógł dać z 20 minut

1

Update 12:1 już

14

Nie spodziewałem się. U nas cudem byłoby gdyby poszło coś zgodnie z planem.

1

Chyba go trzyma jeszcze świąteczny kac

0

Głodni rewanżu za ligową porażkę

4

Przydałaby się taka błyskawica

13

Guler więcej niż Pedri? Ładne jajca xD

0

Pewnie przyleci z kontuzją

12



No to może jeszcze jego powrót?

3

Gdzie Cancelo??? :D

1

@blakkudium mi nie siadło, Tak jakby google tłumacz komentował

2

@kanver_ AI dało na tace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?