"jakie poniósł Real Madryt przez ponad 20 lat w lidze hiszpańskiej". Niech dodadzą jeszcze załącznik ile korzyści mieli. Myślę że brakło by miejsca na dyskach. Nie mówiąc o LM.
Szkoda że Joan Garcia nie może tego samego powiedzieć o skuteczności i pewności siebie w polu karnym zawodników z pola. Cena za Garcie to była promocja.
2
@AmigoBlancos jakbyś zagrał za symboliczne 1000zl to United w doliczonym by Ci zepsuł na 5-4
18
O VARZe to lepiej niech zamknie mordę. Gdyby był wcześniej mieliby kilka LM mniej
0
@betonito Liga Mistrzów
0
@Bzyczekk szkoda FaZe
0
Kupował ktoś koszulki od gościa na IG soccerboutique111?
2
@slayer Chateaubriand
1
Wiedziałem... Odpale mecz i Atletico strzeli
0
To 6:2 było początkiem pięknej przygody Pepa. Ale ten czas zapierdziela...
1
Guadalajara sie jara
7
Depresja jak nic. Mimo wszystkich jego błędów, mam nadzieję że wróci do pełnego zdrowia.
1
To Xabi czy Xavi? :D
0
@Elvisek -4 już jest. Villareal jak wygra to ich pyknie
28
Jutro znów zamiast o porażce madryckie pismaki będą pisać o Negreirze
0
Jutro będą odgrzewać negreire
4
Może jeszcze na ekstraklase się skuszą :D
2
Szkoda straconych bramek w drugiej połowie. Spokojnie mogliśmy wygrać dużo wyżej.
0
@Pin0chet jak nie zwolnią to się uda.
0
Po kolejnym meczu z realem znowu zmienią zdanie, spokojnie...
0
"jakie poniósł Real Madryt przez ponad 20 lat w lidze hiszpańskiej". Niech dodadzą jeszcze załącznik ile korzyści mieli. Myślę że brakło by miejsca na dyskach. Nie mówiąc o LM.
0
Wziął sobie wcześniejszy urlop przed świętami
0
Lew który nie wyszedł z jaskini
0
Haha mówiłem że wejdzie Ferran i strzeli
1
My tego nie wygrywamy co najmniej dwoma bramkami na własne życzenie... Z jednej strony cieszy znów fajna piłka, ale skuteczność to dramat.
0
Pewnie Ferran wejdzie i strzeli
0
Ależ pass Pedriego!!
1
Ale zeście wybrali zdjęcie haha :D
3
Dobrze że nie zacząłem oglądać w drugiej połowie jak przeczytałem że 1-0 dla Girony bo pewnie by dostali karniaka w końcówce na 2-1
9
Szkoda że Joan Garcia nie może tego samego powiedzieć o skuteczności i pewności siebie w polu karnym zawodników z pola. Cena za Garcie to była promocja.
1
Może miał na myśli ruskie miesiące
0
@drifboy25 to samo słyszałem w tamtym sezonie jakoś w listopadzie