0

Zawsze można zarezerwować jakiś stadion u Arabów i tam rozgrywać ligowe mecze xD. Tak że jakby brakło siana to Laporta wiesz co robić

1

@MaryNara tylko ten pech zdarza mu się coraz częściej

11

Niesamowite jest to jaki zjazd zalicza Lewandowski. To przyjmowanie pół godziny piłki zamiast bezpośrednio strzelać jak to zawsze robił i w Bayernie i w pierwszym sezonie u nas, nie mówię już o skuteczności. Jeśli chodzi o to drugie to jest dramat ostatnio. Nie pamiętam go aby marnował tak dużo tylu dobrych sytuacji... Czas najwyższy rozejrzeć się za napastnikiem.

7

To co Bóg mu się śnił w nocy i namawiał go na transfer do Juve?

3

Znając życie my p$g, a biali dostaną Celtic :D

1

A może jednak Liverpool - p$g

0

Działa wam aplikacji flashscore?

0

Jak na razie to szachy xD

23

Kto by pomyślał parę lat temu że będziemy oglądać Szczęsnego i Lewego w Barcy. Na myśl by mi nie przyszło. Jednemu bliżej było do Realu, a drugi myślałem że Juve to ostatni przystanek. Życie jest piękne!

5

Tak dzisiaj będzie


0

@Coutinho007 Valencia to obecnie nie jest zbyt mocny rywal. Założę się że jakby dziś Fermin wyszedł w podstawie to znów zagra klape po rywal z innej półki.

1

Obie drużyny grają ofensywny futbol więc spodziewać się można dzisiaj gradu goli

0

Fajny tytuł haha :D

3

Takich to mi nie żal

0

Widzę że ten też odczuł treningi Flicka :D

1

Wytrzymają go do ostatniego dnia i będzie grał za darmo. Easy xD

1

@Gregor1899 bo Barcelona jej na to nie pozwala ;p

2

Pewnie z Lewym by męczyli bułe, albo znów byłby problem z skutecznością

2

Cubarsi? Top! Ale podanie!

0

@unic mecz z Interem w półfinale ogarnij :D

3

@Popitek12 wierzący ale nie praktykujący :D

0

De Jong dzisiaj ma znakomitą okazję się wykazać. Szkoda tylko że Pablo Torre nie może dostać szansy.

Ktoś tam pisał mi wcześniej że jakieś zmienne by musieli płacić jeśli zagra?

11

O Pedriego nie ma się co martwić. Nie ma nasrane w głowie jak Veiga

11

Sami sobie nawarzyliśmy piwa

1

@Macior79 bo zaległości to on ma, ale sportowe wobec Barcelony :D

11

@Macior79 te pensje są chore. Jedynym zawodnikiem który na taką zasługiwał, był Messi. Za kilka lat najnizsze pensje będą zaczynać się od 100 mln.

1

No klauzula 300 baniek to jakoś wygląda, ale gdzie 65 w tych czasach. Tyle to byle beniaminek z Premier League sobie zapłaci.

3

Oby Pablo Torre pograł więcej

3

Opaska kapitana powinna wylądować u kogoś innego. O ile to prawda jak napisałem

2

"Mam nadzieję, że to będę świetne lata" na pewno z klauzulą 65 baniek. Jeśli faktycznie taka jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?