Niesamowite jest to jaki zjazd zalicza Lewandowski. To przyjmowanie pół godziny piłki zamiast bezpośrednio strzelać jak to zawsze robił i w Bayernie i w pierwszym sezonie u nas, nie mówię już o skuteczności. Jeśli chodzi o to drugie to jest dramat ostatnio. Nie pamiętam go aby marnował tak dużo tylu dobrych sytuacji... Czas najwyższy rozejrzeć się za napastnikiem.
Kto by pomyślał parę lat temu że będziemy oglądać Szczęsnego i Lewego w Barcy. Na myśl by mi nie przyszło. Jednemu bliżej było do Realu, a drugi myślałem że Juve to ostatni przystanek. Życie jest piękne!
@Coutinho007 Valencia to obecnie nie jest zbyt mocny rywal. Założę się że jakby dziś Fermin wyszedł w podstawie to znów zagra klape po rywal z innej półki.
0
Zawsze można zarezerwować jakiś stadion u Arabów i tam rozgrywać ligowe mecze xD. Tak że jakby brakło siana to Laporta wiesz co robić
1
@MaryNara tylko ten pech zdarza mu się coraz częściej
11
Niesamowite jest to jaki zjazd zalicza Lewandowski. To przyjmowanie pół godziny piłki zamiast bezpośrednio strzelać jak to zawsze robił i w Bayernie i w pierwszym sezonie u nas, nie mówię już o skuteczności. Jeśli chodzi o to drugie to jest dramat ostatnio. Nie pamiętam go aby marnował tak dużo tylu dobrych sytuacji... Czas najwyższy rozejrzeć się za napastnikiem.
7
To co Bóg mu się śnił w nocy i namawiał go na transfer do Juve?
3
Znając życie my p$g, a biali dostaną Celtic :D
1
A może jednak Liverpool - p$g
0
Działa wam aplikacji flashscore?
0
Jak na razie to szachy xD
23
Kto by pomyślał parę lat temu że będziemy oglądać Szczęsnego i Lewego w Barcy. Na myśl by mi nie przyszło. Jednemu bliżej było do Realu, a drugi myślałem że Juve to ostatni przystanek. Życie jest piękne!
5
Tak dzisiaj będzie
0
@Coutinho007 Valencia to obecnie nie jest zbyt mocny rywal. Założę się że jakby dziś Fermin wyszedł w podstawie to znów zagra klape po rywal z innej półki.
1
Obie drużyny grają ofensywny futbol więc spodziewać się można dzisiaj gradu goli
0
Fajny tytuł haha :D
3
Takich to mi nie żal
0
Widzę że ten też odczuł treningi Flicka :D
1
Wytrzymają go do ostatniego dnia i będzie grał za darmo. Easy xD
1
@Gregor1899 bo Barcelona jej na to nie pozwala ;p
2
Pewnie z Lewym by męczyli bułe, albo znów byłby problem z skutecznością
2
Cubarsi? Top! Ale podanie!
0
@unic mecz z Interem w półfinale ogarnij :D
3
@Popitek12 wierzący ale nie praktykujący :D
0
De Jong dzisiaj ma znakomitą okazję się wykazać. Szkoda tylko że Pablo Torre nie może dostać szansy.
Ktoś tam pisał mi wcześniej że jakieś zmienne by musieli płacić jeśli zagra?
11
O Pedriego nie ma się co martwić. Nie ma nasrane w głowie jak Veiga
11
Sami sobie nawarzyliśmy piwa
1
@Macior79 bo zaległości to on ma, ale sportowe wobec Barcelony :D
11
@Macior79 te pensje są chore. Jedynym zawodnikiem który na taką zasługiwał, był Messi. Za kilka lat najnizsze pensje będą zaczynać się od 100 mln.
1
No klauzula 300 baniek to jakoś wygląda, ale gdzie 65 w tych czasach. Tyle to byle beniaminek z Premier League sobie zapłaci.
3
Oby Pablo Torre pograł więcej
3
Opaska kapitana powinna wylądować u kogoś innego. O ile to prawda jak napisałem
2
"Mam nadzieję, że to będę świetne lata" na pewno z klauzulą 65 baniek. Jeśli faktycznie taka jest