1



Grimaldo

1

Nie mogą się pogodzić z tym że są po prostu zwykłym przejściowym klubem :)

6

Z niewolnika nie ma pracownika

0

@tbas ale w odpowiednim momencie nie było kapusty żeby kupić

0

26 lat? Teraz albo nigdy

2

@tbas sensowne pieniądze? Za niego pewnie trzeba by było dać tyle samo albo zbliżona kwota

0

Nowy tydzień i jedziemy z koksem :D

0

Ten finał to wyglądał jak jeden z wielu meczy fazy grupowej w starym formacie LM

3

17 jak kiedyś Pedro. O ile Casado odejdzie

0

Mam nadzieję że za kilka lat będę mógł tego newsa wspominać na La Rambli jak transfer Davida Villi, Neymara i innych :)

11

Kolejny odklejony co myśli że Barcelona nie zarabia

8

0

@Rifek Demebele był u nas 5 czy 6 sezonów i nawet dzień dobry po hiszpańsku nie potrafił

23

Lepiej te statystyki z superscore usunąć xD

5

Od 13:30 mam włączony tv na wydarzeniu xD

1

@JoeBlack to zawsze można wziąć Muriquiego z Mallorca za grosze. I będzie wchodził kiedy będzie potrzebny. Jak kiedyś Joselu w realu.

0

Normalnie jak kiedyś z Neymarem kiedy Barca i real złożyli oferty i czekaliśmy co wybierze.

2

@JoeBlack właśnie że Barcelona nie potrzebuje typowej 9

4

Niestety to nie są czasy gdzie Davida Ville kupiło się za 40 baniek i wiedziałeś że masz top zawodnika. Kluby zarabiają dużo więcej to i piłkarze kosztują więcej. Alvarez w Barcelonie będzie miał kilkanaście razy więcej sytuacji bramkowych niż w Atletico więc i liczby będą dużo lepsze.

0

Dawać tego pająka!!

15

@MesQueUnClub_87 ja to samo. Piłkarz stworzony żeby grać u Flicka

0

Do Arabów, może jakiś grosz wpadnie

3

@pienaar kiedy ostatnio Barcelona szalała na rynku? Dosyć dawno temu przez tą posrana zasadę 1:1. Więc oszczędzili dużo kapusty

0

@FcPortoFan1999 Zjawińskim mocno interesuje się Wisła Kraków

0

@Cule1234 koło południa to czytałem, gość odgrzewa kotleta

0

Korzysta ktoś z was może z wtyczki fanfilm na kodi? Od jakiegoś czasu też wam przestało działać?

12



Innej opcji nie widze

9

@directedbyfcb oni myślą że Barcelona nie zarabia tylko codziennie traci i długi rosną :D

19

Biliśmy Madryt jak chcieliśmy. Co to będzie dopiero teraz z taką paką, jeszcze jak Alvareza się uda. Niesamowita siła rażenia. Jeśli Flick to ułoży, a o to jestem spokojny to za kilka lat będziemy mieli co wspominać jak teraz wspominany MSN, MVP.

3



Jeszcze Alvarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?