Niestety to nie są czasy gdzie Davida Ville kupiło się za 40 baniek i wiedziałeś że masz top zawodnika. Kluby zarabiają dużo więcej to i piłkarze kosztują więcej. Alvarez w Barcelonie będzie miał kilkanaście razy więcej sytuacji bramkowych niż w Atletico więc i liczby będą dużo lepsze.
Biliśmy Madryt jak chcieliśmy. Co to będzie dopiero teraz z taką paką, jeszcze jak Alvareza się uda. Niesamowita siła rażenia. Jeśli Flick to ułoży, a o to jestem spokojny to za kilka lat będziemy mieli co wspominać jak teraz wspominany MSN, MVP.
1
Grimaldo
1
Nie mogą się pogodzić z tym że są po prostu zwykłym przejściowym klubem :)
6
Z niewolnika nie ma pracownika
0
@tbas ale w odpowiednim momencie nie było kapusty żeby kupić
0
26 lat? Teraz albo nigdy
2
@tbas sensowne pieniądze? Za niego pewnie trzeba by było dać tyle samo albo zbliżona kwota
0
Nowy tydzień i jedziemy z koksem :D
0
Ten finał to wyglądał jak jeden z wielu meczy fazy grupowej w starym formacie LM
3
17 jak kiedyś Pedro. O ile Casado odejdzie
0
Mam nadzieję że za kilka lat będę mógł tego newsa wspominać na La Rambli jak transfer Davida Villi, Neymara i innych :)
11
Kolejny odklejony co myśli że Barcelona nie zarabia
8
0
@Rifek Demebele był u nas 5 czy 6 sezonów i nawet dzień dobry po hiszpańsku nie potrafił
23
Lepiej te statystyki z superscore usunąć xD
5
Od 13:30 mam włączony tv na wydarzeniu xD
1
@JoeBlack to zawsze można wziąć Muriquiego z Mallorca za grosze. I będzie wchodził kiedy będzie potrzebny. Jak kiedyś Joselu w realu.
0
Normalnie jak kiedyś z Neymarem kiedy Barca i real złożyli oferty i czekaliśmy co wybierze.
2
@JoeBlack właśnie że Barcelona nie potrzebuje typowej 9
4
Niestety to nie są czasy gdzie Davida Ville kupiło się za 40 baniek i wiedziałeś że masz top zawodnika. Kluby zarabiają dużo więcej to i piłkarze kosztują więcej. Alvarez w Barcelonie będzie miał kilkanaście razy więcej sytuacji bramkowych niż w Atletico więc i liczby będą dużo lepsze.
0
Dawać tego pająka!!
15
@MesQueUnClub_87 ja to samo. Piłkarz stworzony żeby grać u Flicka
0
Do Arabów, może jakiś grosz wpadnie
3
@pienaar kiedy ostatnio Barcelona szalała na rynku? Dosyć dawno temu przez tą posrana zasadę 1:1. Więc oszczędzili dużo kapusty
0
@FcPortoFan1999 Zjawińskim mocno interesuje się Wisła Kraków
0
@Cule1234 koło południa to czytałem, gość odgrzewa kotleta
0
Korzysta ktoś z was może z wtyczki fanfilm na kodi? Od jakiegoś czasu też wam przestało działać?
12
Innej opcji nie widze
9
@directedbyfcb oni myślą że Barcelona nie zarabia tylko codziennie traci i długi rosną :D
19
Biliśmy Madryt jak chcieliśmy. Co to będzie dopiero teraz z taką paką, jeszcze jak Alvareza się uda. Niesamowita siła rażenia. Jeśli Flick to ułoży, a o to jestem spokojny to za kilka lat będziemy mieli co wspominać jak teraz wspominany MSN, MVP.
3
Jeszcze Alvarez