0

sto lat Królu

0

Walić Riberego...a'propos Francji - słyszeliście najnowszego newsa z F1 - uratowali Formułę przed rozpadem, minute temu ogłosili (f1zone.pl).

VeB

0

powiem tak - nie ma szans, żeby zagrał w Realu. Uzasadnienie, przeciwko któremu nie da się argumentować :P

- mam na imię David, on też

- moim idolem jest Luis Enrique, jego też,

- kocham Barcę/nienawidzę Realu - on też "musi"

ergo: zagra w Barcelonie...

no i jak się z tym nie zgodzić ??? pytam, jak?

0

nie, błagam, każdy - rasiak nawet na ławę - ale nie on

0

bardzo dobrze, cenię sonie niezwykle Valdesa, ale jest to wyraźny sygnał, że w Barcelonie nie ma świętych krów. To także ostrzeżenie dla Eto'o, że nie ma gierek, jak 2 lata temu i teraz i Valencii, że z Barcą nie ma zabawy w kotka i myszkę i lepiej zaakceptować, co dają niż podjąć ryzyko podbijania stawki...

swoją drogą nie wierzę, że VV opuści mury świątyni

0

ciul...robimy zrzutkę?

0

Na wiele opinii autora mogę przystać, ale gdy używa się sformułowań typu: "Dla każdego młodego człowieka "ławka" to pojęcie o ogromnym znaczeniu semantycznym" krew mnie zalewa. Być może jest to moje filozoficzne zboczenia (jako były student filozofii i zwolennik klarownego wypowiadania się) apeluję: nie używajmy sformułowań, które można napisać łatwiej i bardziej zrozumiale, a tym bardziej z właściwym użyciem słowa "semantyczny"...poza tym to nawet źle wygląda "znaczenie semantyczne".

sorry, że się czepiam, ale każdy czegoś się czepia, a konstruktywna krytyka służy przecież i autorowi, i mnie samemu.

0

Perez - populista jakich w futbolu z latarką szukać....i bardzo dobrze, to nie nasz problem

0

Luis - także mój idol, David - także moje imię. Może mnie Barca weźmie...akurat lewe skrzydło "wzmocnienia" potrzebuje :)

0

A jak!

Ważne żeby Kubica jutro wygrał, bo jak na razie to gra BMW jak Valencia z zeszłego sezonu. Chce a nie może. Polecam sympatykom FCB - f1zone.pl

0

Cudowne, wielkie, przejmujące momenty towarzyszyły obecności Sylwka w FCB.

Wielkie dzięki. Absolutny profesjonalista!

0

@Das boot

jedną rzecz weź pod uwagę, bo podzielasz powszechną - bardzo powierzchowną - opinię: Hiddink cudotwórca. Otóż nie jest sztuką zabarykadować się 9 zawodnikami na własnej połowie i czekać na kontry. Chciałoby się rzec: to takie proste. I co by nie mówić, bramka strzelona przez Essiena na St.B nie była efektem wyrafinowanej taktyki Holendra, a przypadkiem - odbicie od pleców po wrzutce Lamparda - wspartym strzałem życia 5 Chelse'a. Uważam, że Pep wyciągnął lekcję z meczu na CN i wiedząc, że się nie przedrze krótką piłką w polu karnym, kazał ładować nawet z 30 metrów. Zobacz, na 13 strzałów 1 był celny (bramka), ale na te 13 strzałów, aż 11 było spoza pola karnego. I tyle...

poza tym, bardzo to niesprawiedliwe, że porównuje się dwóch trenerów pod względem doboru całkowicie różnych filozofii futbolu w ogóle. Bardza gra atak pozycyjny, choć wsparty elementami 'wyspiarskimi', a Chelsea? To raczej połączenie włoskiego cattenatio z angielskim kick and rush. Podsumowując - "łatwiej jest" przełamać passing rywala zmasowaną obroną i szybkim kontratakiem niż rozmontować blok 9 zawodników w obronie kilkoma podaniami.

0

boto, boti, boti...madridista qui no boti!!!!!

trzęsienia ziemi raczej nie było w białym, brzydkim mieście :P

0

Mój idol wzniósł trofeo, na które w pełni zasługiwał...Visca el Barca! Visca el Catalunya

0

Przepraszam się Sergio B. za brak wiary w Ciebie..

i Ciebie, Sylwku, że dąsałem się na Twoją przydatność Barcelonie...

mecz się niby skończył, a wszystko jakby zaczęło się na nowo!

Najlepszy rok w moim życiu: najpierw syn - Antek, teraz miłość - Barca!

świętujcie ludziska.......

0

nie tylko on. Patrzcie, co do powiedzenia ma Dudek o Kubicy i GP Barcelony. Widać, że się boi jechać na stadion

http://f1zone.pl/news/1078/jerzy_dudek_dla_f1zonepl_koledzy_kibicuja_alonso_ja_robertowi.html

0

INIESTA! Kibic Realu Madrid, Fernando Alonso fajnie powiedział na wczorajszej konferencji o INIEŚCIE

link: http://f1zone.pl/news/1069/konferecja_powiedzieli.html

0

Tak od strony czysto redakcyjnej - Fantastyczny początek, później trochę gorzej, a już połączenie 'fragmentu' o odpowiedzialności z sędziowską powinnością, czytaj: ślepotą na brutalność wobec naszych piłkarzy, nie do końca wydaje mi się trafione.

Jest to felieton - zgoda - i już przez sam ten fakt nie mogę krytykować zdania autora, choć mogę się z nim nie zgadzać. I w znacznej części tak jest - prawdą jest, że niewiele dobrego wyrosło na ścieżce, którą w Saragossie wydeptał Eto'o. Ale jego postawa - nawołująca i odnosząca się do wartości zgoła odmiennych niż te, które znieść musi wciąż faulowany Messi - oscyluje wokół osi najwłaściwszej człowieczeństwu - tolerancji. Odpowiedzialność można przecież rozumieć jako odpowiedź na zrozumienie (moralnego) porządku świata i próbę 'pilnowania' tego porządku. Sędziowie mają obowiązek sprawiedliwego gwizdania - z racji profesji, jakiej poddali swe zawodowe życie. Ale w przypadku choćby zajścia sytuacji rasistowskiego buczenia on ma obowiązek zareagowania i jako człowiek i jako sędzia. To nie jest ta sama wartość odpowiedzialności (że się tak wyrażę). Brawo dla autora.

0

brawo za artykuł. Świetne połączenie słów własnych i cytatów.

0

Do poniżej:

Z tą miłością liczoną w latach Idźcie gdzieś indziej. Ja wiem, że dziś walentynki i BArca jest naszą jedyną prawdziwą miłością, co i nas kocha i nas nie zdradzi. ale bez przesady. Załóżcie na forum posta "kocham od..." i się ścigajcie, który młodszy/starszy

0

hanc

Teraz tylko czekaj bana :P

Nie znam przedmiotu faktycznej pasji Looky'ego, ale moje zdanie:

R10 dał Barcelonie nieporównywalnie więcej niźli dwa "puszki-okruszki", Riquelme i Quaresma.

0

Póki nie stajesz na drodze Barcelony, wszystkiego najlepszego na włoskim podwórku, mundialu

0

"Trzej przyjaciele z boiska...." la la la la

0

Looky....

...potrafi powiadasz?....:P

0

Nie, nie, nie

Deklaracje, że chce zmienić otoczenie i w grę wchodzi kilka (czy w ogóle robi mu różnicę, czy trafi do Barcy, Realu, ManU czy na Anfield?) klubów świadczy o braku mentalnego przygotowania do "wierności" jednemu. Ja nie wiem, może jestem uprzedzony, ale chciałbym usłyszeć - chcę grać dla Barcy, nie dla Realu (np. Torres)...

0

M_k

może jarzyny? i śpiewa do marchewki "będę brał cie (cię) w aucie" :P...

niech bierze dalej!

0

Widzisz Santiago...tym się pewnie różnisz od większości kibiców, lubisz półśrodki - ja, a za mną pewnie i całe mnóstwo innych kibiców, nie bardzo. Pragnę, by do szpaleru doszło na SB. Wypowiadasz się z dozą wyższości - pewnie kibicujesz Realowi - bo to Barca robiła szpaler, a wielcy Heroesi w białych strojach pokalali klasę, jak nie podjudzać i nie wywyższać się, że to Barca klaszcze w dłonie...poczekaj sezon: daj Boże, że na własnym stadionie Realowi przyjdzie robić szpaler - czy wówczas będziesz równie 'ludzki' i wyrozumiały? bo jeśli tak, to zachowasz się inaczej, niż cały stadion SB...czy to wtedy z Tobą czy z nimi będzie coś nie tak?

0

He, w tym thrillerze z elementami plażowej erotomanii brakuje jeszcze sędziego...stary człowiek i mo(rz)że...wiele...

0

denerwują mnie te prognozy - "nadejdzie kryzys." Nadejdzie, to nadejdzie. Nie nadejdzie - tym lepiej dla nas. Co stoi na przeszkodzi, by prezentować formę jeszcze lepszą niż ubiegłoroczne MU czy ekipa Franka z 2006? Nie po to stosuje się system rotacji/odpoczynku, by nic nie wnosił...A i nie bez znaczenia jest ogromna wymienność pozycji w Barcelonie. I co mam nie marzyć o 3 koronach...będę marzył i wierzę. I chcę! Jedna mi nie starczy! Czy przez to jestem złym kibicem? A może niektórzy zarzucą mi jeszcze, że kibicuję od 'wczoraj'? Real zabierał mi jedzenie przez 2 sezony...jestem głodny...potrójnie

0

jak będzie miał 27 skończy grać w piłkę - bo i po co: pobije wszystkie możliwe rekordy i upokorzy Real po raz 'enty'. Niech sobie Messi znajdzie porządną żonę, najlepiej Polkę i niech wyda mężnych i odważnych synów, co to i Polskę i Blaugranę w sercu będą mieli...państwo Messijowscy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?