0

Piekło....serducho się raduje, gdy piłkarz wypowiada takie słowa...tym bardziej, że mają one poświadczenie w pracy Toure na boisku. Oby jego postawa była wspólna wszystkim zawodnikom, bo chyba na tym Pepowi zależy najbardziej.

0

i brawo! Jazda, jazda...

0

"Henry bez formy" jest niezbyt oczywistą, a na pewno już niesprawiedliwą, oceną. Czy widział ktoś może - w całości - ostatni mecz Francuzów z Serbią, w którym Henry, być może obok wchodzącego z ławki Anelki oraz Toulalana, był najlepszym zawodnikiem meczu...i to nie jest tak, że styl Barcelony mu nie pasuje, bo to przecież chłop klasy światowej, a nie, proszę wybaczyć, Rasiak, na którego tylko "świece" lecą. Wielce komentowana absencja na Racing nie musi oznaczać już tylko braku formy...Trzeba wierzyć w chłopaka, bo się przecież stara, jak wół...może błyśnie dziś wieczór?

0

dajemy, dajemy chłopaki.....

0

I pomysleć, że trzy ostatnie sezony rozpoczynały się w składach niekompletnych (kontuzje). Nasze szczęście (bo nie wierzę, że tylko nieumiejętność poprzedniego sztabu szkloeniowego), że brak szczęścia przerzucił się na białego wroga. Oby tak dalej...

0

I pomysleć, że trzy ostatnie sezony rozpoczynały się w składach niekompletnych (kontuzje). Nasze szczęście (bo nie wierzę, że tylko nieumiejętność poprzedniego sztabu szkloeniowego), że brak szczęścia przerzucił się na białego wroga. Oby tak dalej...

0

Ja rozumiem, że wielcy piłkarze - Maradona, Pele, Cesarz - chcą urastać do miana wielkich piłkarskich autortetów w imię swojej wspaniałej niegdyś gry. Co innego jednak grać piłką, co innego słowami. Ten pan mianował już przecież z pięciu swoich nastepców...a tu mówi, że Messi zachłanny. Czytałem ostatnio książkę o Maradonie (Ręka Boga) - polecam - i wcale taki święty to on nie był...a na pewno nie mniej zachłanny, niż - patrząc ostatnio - Beckham czy CR7.

0

masq,

opis umiejętności wymaganych dla typowych skrzydłowych podałeś słuszny, niemniej jednak trzeba zuważyć, że Barca ostatnimi laty nie preferowała gry z typowym skrzydłowym. Ostatnim takim samurajem był Overmans. "Pchła" też takiej roli nie pełni, jako ze Pep przeznaczył Messiemu role ścinającego do środka i trzymającego się szesnastki (linii oczywiście) ze wzeględu na jego strzeleckie mozliwości. Inna sprawa, czy Barca potrzebuje typowych skrzydłowych, inna, który z obecnych graczy na tę pozycję pasuje najlepiej. Z trio Henry, Bojan, Iniesta również preferowałbym Inieste lub - względnie - będącego w formie Hleba. Obaj ci zawodnicy pełnilib raczej rolę związanych środkowych, robiących miejsce dla bocznych obrońców

0

Robinho wybrał petrodollary zamiast madryckich euro. I bardzo dobrze, za chamstwo Calderona odpłacił "stosownym' wymuszeniem transferu.

0

Należy jedną rzecz wziąść pod uwagę, wygłaszając, jakkolwiek całkiem słuszne, uwagi na temat złej polityki ad. młodych w Barcelonie - Barcelona wychowankami stoi. Wychowankowie w Barcelonie grają. Wychowankowie się w Barcelonie sprawdzają. Co robi Real - próbuje iść w ślady Barcelony, zwiększając napływ juvenii z ameryki płd. Każdy klub marzy o wykreowaniu własnego Messiego....

0

Na ile dopytywanie Guardioli wynikało z kurtuazji, na ile zaś była wypadkową jego zainteresowania Brożkiem, trudno oceniać. A przecież jest tak, że jak w gronie średniaków ktos wybija się bardziej, to już chcemy mu nadawać rangi kogoś 'wspaniałego'. Inna sprawa, że postęp w grze Brożka jest zuważalny ale tylko w Polsce. Miewam wrażenie, że jest on typem zawodnika, którego myśl o wyjeżdźnie na Zachód (lub Rosja) paraliżuje. A oferty były...

0

jeśli cokolwiek z pojedynczych- porażka, remis bądź - oby - wygrana zmieni się w serię, to można wówczas gorączkowo odnosić - w negatywnym/pozytywnym tonie. Niech grają, zobaczymy.

Sopelinho - Lublin/zamość?

0

W jednym można się zgodzić z Pepem - teraz ma się liczyć całość, czyli drużyna...i cała druzyna zagrała mizernie.

Nie ma jednak co płakać i w żalu słów niepotrzebnych używać. To takie polskie...narzekać.

0

Liczę na tego "chłopaka"....

0

Mam nadzieję, że podobne efkty osiągnie Luis Enrique. Jedno jest pewne, charakteru "dowodzonym" przez niego chłopakom na pewno nie zabraknie.

0

to dopiero będzie pojedynek snajperów - obaj najlepsi w swojej klasie - (coś jak) w ekstraklasie i A-klasie.

Tak poważnie, liczę na przełamanie niemocy strzeleckiej Henry'ego. Strzeleckiej, bo jeśli wierzyć ostatnim słowom Guardioli, to wszystkie elementy, poza tym własnie, piłkarskiego rzemiosła, prezentujem Francuz na wysokim poziomie.

No ale Brożek...czyżby wieczny talent miał rozkwitnąć w światyni futolu?

0

potok10, fffj

to się nagadaliście...że tak powiem - w pełni Was popieram w Waszej, tak dobrze uzasadnionej, tezie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?