el_pichichi_9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Generalnie Salah ze swoją szybkością namiesza w lidze Angielskiej i to sporo. W sezon wszedł świetnie, Liverpool będzie miał z Niego sporo pociechy.
1
Akurat Sakho w formie to na prawdę świetny zawodnik i nie wiem skąd taka opinia. To że czasami poza boiskiem coś odwinie to nie umniejsza jego klasie piłkarskiej. :)
1
Kiedy Wy w końcu zrozumiecie że Zieliński to Madritista z krwi i kości. W necie pełno screenów z jego profilu na fb i wpisów przeciw Barcelonie.
0
Ostatnim transferem z ligi francuskiej był Yaya Toure (mówię oczywiście o pomocnikach). Jeśli Seri osiągnie poziom Toure to już mi się micha cieszy na jego widok! ;)
1
Bo florek jak sprzedaje dobrych grajków to zostawia zapisy w umowach odnośnie odsprzedaży do Barcelony. Motyw polega na tym że jeśli chcielibyśmy teraz kupić Ozila z Arsenalu to zapłacilibyśmy za niego np. 50 baniek a przez zapis "anty-Barca" dodatkowo Arsenal musiałby sporo odpalić Realowi, co z pewnością musiała by pokryć Barcelona. Mam nadzieję że chociaż trochę objaśniłem :)
1
Dokładnie dzunius7. Jeśli chodzi o wychowanków Schalke to Leroy Sane to istny kot. Ciężko przechodził aklimatyzacje na wyspach ale druga część sezonu to już poezja. Technika, szybkość z piłką.. Bajka skrzydłowy. Aczkolwiek nie do wyjęcia z City. Pozdro :)
1
A może by tak wspomnieć o klauzuli "anty-Barca"? Czy ona obowiązywała tylko przy bezpośrednim transferze z Realu do United? Głośno było też o niej przy zainteresowaniu Ozilem.
0
Najlepszym "następcą" Neymara wg mnie powinien być Alexis Sanchez. Ale że na pewno nie wróci to za wszelką cenę ściągnąłbym Hazarda.
0
Przy obecnym zarządzie powinniśmy się cieszyć ze są klauzule. Jeśli Neymar by takiej nie miał to Bratek by go za 50mln$ opylił :P
2
Nie negocjować, brać 222 bańki i szeroko otworzyć mu drzwi. Facet mi tak ostatnimi czasy gra na nerwach, jakby był nie wiadomo kim i każdy teraz ma czekać co wielmożny Pan Neymar zadecyduje. Za ten hajs jest do wyciągnięcia Demebele który ma świetne papiery na granie i jeszcze zostanie na kocura do środka pola. Verratti nie odejdzie z PSG jeśli przyjdzie Neymar, nie po to go ściągają żeby pozbyć się innych gwiazd. A tak ogólnie to j***ć petrodolary.
2
„Chcę grać w wielu meczach i zdobywać tytuły. Jestem zadowolony”.
Czytaj artykuły a nie tylko tytuł. To nie boli.
8
Jak dla mnie za takie pieniądze Barca powinna przekonać Neymara do odejścia. I mówię całkiem serio. Za ten hajs jesteśmy w stanie ściągnąć Dembele który ma papiery na zawodnika klasy światowej i jeszcze zostanie na jakiegoś kocura środka pola ( nie mówię o Paulinho :D ). A pomijając aspekt sportowy, nie chciałbym żeby taki zawodnik jak Neymar był ikoną Barcy po emeryturze Messiego. Pozaboiskowy celebryta + błaznowanie na boisku (kartki, symulki, prowokacje). Zobaczymy, czas pokaże :)
5
Wydaje mi się że go rozumiem. Mu zwyczajnie chodzi o to, że te dzieciaki nie doceniają tego co mają (miejsce w drużynie juniorskiej bądź rezerw Barcelony, wiele młokosów na świecie chciałoby taką szansę otrzymać) albo twierdzą że skoro dobrze im idzie w niższej ekipie to od razu powinni zostać wrzuceni do pierwszego składu. Cierpliwość, pokora, praca. ;)
0
Kto to jest ten MV?
0
Jak to dobrze że jest football manager. Chociaż tam każdy z Nas będzie sobie mógł skompletować kadrę na miarę oczekiwań ;)
A tak na serio, to argument że od Gomesa gorszy nie będzie, nie jest argumentem. Powinniśmy się odnosić do gwiazd zespołu a nie tragicznych pomyłek ;)
0
Siemanko. Mam pytanie, ostatnio ziomek powiedział mi o książce "How football manager stole my life?". Wiecie może czy wyszła ona również w języku polskim, ewentualnie gdzie można kupić? Książka jest chyba z 2012 roku. Google nie chce mi pomóc w rozwiązaniu problemu, kiedyś sporo w FM'a pocinałem i z chęcią bym przeczytał :D
1
Jak słyszę że "końcówkę sezonu miał obiecującą" itp. to aż mi się nóż w kieszeni otwiera. Wszedł z Realem i tracił prawie wszystkie piłki, zagrał raz dobrze do Messiego i od razu świetny występ. W innych meczach to samo. Ten chłop gra taki dramat że jak mu raptem kilka podań wyjdzie to już się mówi o świetnym meczu, tak nisko sobie zawiesił poprzeczkę. Kiedy Rakitić gra na takim poziomie jak Gomes ostatnie 3 mecze w sezonie, albo Iniesta to lawina komentarzy, jacy to bez formy nie są itp. Gość jest ZA SŁABY na Barcelonę. Następny rok to potwierdzi (niestety ale ponoć Barca odrzuca oferty za Niego). Tyle hajsu w piach, zamiast dołożyć drugie tyle i kupić pewniaka. Dramat. Obalić zarząd bo strach się bać co się jeszcze wydarzy...
7
Ja zagram w Barcelonie ale dopiero jutro, dziś już nie chce mi się odpalać edytora i FM'a :D
1
Jak tak dalej pójdzie to Wenger będzie bardziej atrakcyjnym kąskiem dla prasy niż The Special Five...
0
Nie wiem czym się kierował trener, ale oglądając występy Vidala śmiem twierdzić że nie do końca decyzje Enrique były uczciwe/obiektywne :P
1
Nie kupuje tego typu filmików. Kopie się po czole w B klasie a i o sobie był bym w stanie coś takiego zmontować o ile ktoś wgl chciałby te mecze nagrywać :D pozdro
0
Podejrzewam że sprzedadzą go po zaniżonej kwocie bo kasa będzie potrzebna na dopięcie jakiegoś transferu...
26
co powiesz na kopniaka w jaja? No i to zdanie pokazuje ile uwagi powinno się poświęcać na jej wypowiedzi. Najpierw udaje obrażona żartami Zibiego a potem sama rzuca teksty z pod budki z piwem.
0
Proszę Cię. Chcesz mi powiedzieć że wygranie Pucharu Króla po Finale z Athleticiem, Sewilla czy Deportivo Alaves są tak samo ważne jak wygranie Ligi Mistrzów po finale z Juve, Man Utd albo Bayernem? "Nikt normalny nie dzieli pucharów" Skoro tak jest, to dlaczego każdy od Messiego wymaga wygrania mundialu żeby był tym najlepszym w historii (wygrywali go Maradona, Pele itd) a nikt nie wypomina Maradonie albo Pele że nie wygrali Superpucharu Europy? Ochłoń, przemyśl, skończ "grać" pod publikę. :)
1
Pewnie że istnieje. Dużo ważniejszym Pucharem jest Liga Mistrzów niż Puchar Króla, jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej, to albo sam siebie oszukuje albo się pociesza po obecnym sezonie :P
1
Figo w Barcelonie był numerem 1, kapitanem, idolem. Isco w Realu jest jednym z wielu ;)
0
Z jednej strony masz racje. Ale z drugiej, jak widzę np. reakcje takiego Ronaldo albo Neymara na minimalny kontakt, reakcja taka jakby nogę miało urwać, łapanie się za twarz albo i nie wiadomo za co, to aż chce się takiego delikwenta potraktować tak, żeby ten "płacz" nie był bezpodstawny ;). NIE POPIERAM "antyfutbolu", piłka ma dawać frajdę kibicom, a najwięcej tej frajdy dają właśnie ci najczęściej faulowani :) stwierdzam tylko że niektóre zachowania typu symulki albo prowokacje (np. Aguero wczoraj z Man Utd) go po prostu prowokują. Pozdrawiam :)
0
"Łokieć, pięta i nie ma klienta" ~ Marcelo
0
Ja miałem to samo, uszkodzona linia, dopiero pod koniec meczu naprawili.. ;)
0
Miałem podobnie jak padł wynik 0-4, wyłączyli mi prąd jak Suarez dochodził do strzału przy pierwszej bramce :D