1

Kto już niecierpliwie odlicza ostatnie dni do PolAndRock'a? :D

8

Według mnie opcja z wymianą za Coutinho jest najlepszą opcją, z tym że wątpie żeby Rakitic chciał odejść i to w dodatku do PSG :P

2

Strasznie "na siłę" ten artykuł. Ciężko znaleźć jakieś zalety jego powrotu poza aspektem sportowym, tym bardziej ciężko się domyślać co teraz Neymar ma w głowie :)

2

@Unf Jak każdy Brazylijczyk? Chyba zapomniałeś o Alvesu, ale stereotypy w Polsce są bardzo popularne ;)

4

Ty tak serio z Laportem? Facet zagrał KA PI TAL NY sezon w City, poza meczem z Tottkami w LM najpewniejszy w obronie City. No i dodatkowo młody. W pełni zasłużone miejsce. Albo wgl nie oglądałeś jego gry w tym roku albo jesteś totalnym ignorantem.

0

Siemka. Jeśli u buka obstawie pierwszy zakład bez ryzyka za 200 zł, kupon nie wejdzie, to kwotę która mi zostanie mogę bez problemu wypłacić czy jest jakiś przymusowy obrót gotówką?

0

Nie zdawałem sobie sprawy

0

Siemanko. Miał ktoś z Was złamana kostkę boczną? Jeśli tak to jaki procent przyznała ubezpieczenia :)

1

Jeśli jakiś stadion miałby "pomóc" dziś wygrać swojemu zespołowi z Barceloną, to jest to na pewno Anfield. Wiecie, mnie nauczono że jeśli się jest słabszym piłkarsko to trzeba więcej pracować, biegać, być bardziej zdeterminowanym. Dzisiaj publiczność na Anfield nie pozwoli zawodnikom Liverpoolu zagrać na mniej niż 110%, ta zawziętość może być kluczowa. Będzie meczycho, VEB !

0

Wiem że Juve ma monopol na ligę, co nie zmienia faktu że Serie A jest jedną z top 3 lig Europy ;)

0

Pewnie dlatego że Krystyna wygrał 3 najsilniejsze ligi w Europie, a Zlatan bądź co bądź jedną ogórkową ;)

0

Dobrze rozumiem że kręcicie aferę o usunięcie krzyża którego nigdy nie było? Masakra

0

Pazdan i Jędrzejczyk lubią to :D

1

MUSISZ rozliczyć PIT. Możesz rozliczy go online (co jest teraz mega proste) albo wersję papierową zawieźć do urzędu.

0

Ma ktoś może link do symulatora losowania par ćwierćfinałowych? :D

0

Dzięki za odpowiedz :) mimo wszystko dużo bardziej podobają mi się buty z Adka, a poprzednie pary z tej firmy spisywały mi się nienagannie :)

0

Siemanko. Wiecie może gdzie znajdę ten model butów ale w rozmiarach dla dorosłych? Szukam i nie mogę znaleźć. Albo chociaż nazwę tego modelu bądź podobnego, zależy mi na pasku na rzep u góry ;)

https://www.adidas.pl/buty-do-kostki-forum/CQ3068.html?cm_mmc=AdieSEM_PLA_Google-_-GS-OPT-PL-Categories-Branded_-BRANDED%20-%20outlet-_-PRODUCT_GROUP&cm_mmca1=PL&cm_mmca2=&gclid=Cj0KCQjwjpjkBRDRARIsAKv-0O0ZndqfaBYumvG1Elmvdf03MvUJ5QesRN2eNzlwbH-wIpufHEWiTugaAvmSEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

3

Tak, coś Cię ominęło

0

To ogarnij kto nie zagra z ataku Borussi. :) Co jak co ale Tottki solidne z tyłu, nie wróże BVB sukcesu :)

1

Mi się bardzo podoba gra Firmino w Liverpoolu :)

0

Siemanko. Wie ktoś może jaki jest koszt wykupienia Ligi Mistrzów na NC+?

0

Pokazują dzisiejszy Puchar na jakimś polskim kanale?

2

Osobiście jestem wielkim zwolennikiem transferu de Ligta. "Problem" tylko polega na tym że póki co mamy lekki "przepych" na tej pozycji, Pique, Umtiti, Lenglet, Todibo (który dołączy za pół roku), Vermaelen, Murillo tak to wygląda na obecną chwilę, ale pomyślmy o kadrze na początek przyszłego sezonu. Pierwsza trzy nazwiska są nie do ruszenia, pytanie teraz kto będzie czwartym stoperem. Murillo po sezonie już tu pewnie nie będzie, Verma idealnie nadaje się na wiecznego rezerwowego, aczkolwiek nie jest przyszłościową opcją. Jest Nią na pewno Tobido tylko pytanie czy będzie z Nim tak jak z Varanem, że wskoczy na poziom la Ligi i będzie grał na prawdę dobrze czy lepiej żeby się ograł na wypożyczeniu i wrócił za rok, ewentualnie dwa.
Wracając do nietykalności. O ile w przypadku Umtitiego jest ona zrozumiała ( najlepsze lata kariery plus jak grał to nigdy nie zawodził ) o tyle w przypadku Pique mam wątpliwości. Wszyscy pewnie wiemy jak to wyglądało w szatni Realu, kiedy to wielki pan kapitan Iker Casillas został rezerwowym i nagle okazało się że to wielki toxic w szatni, a patrząc na siłe charakteru Pique to mógłby sporo namieszać. Idealną opcją wg mnie jest Pique jako mentor i ogrywający się z Nim na zmianę właśnie de Ligt. Bardzo ważne jest to, aby Pique zgodził się na bycie jednym z trzecz/czterech stoperów a nie numerem jeden. De ligt już mówił że po transferze chce grać, więc musi mieć takie zapewnienie. Lenglet wiedział w jakiej roli przychodzi więc nie powinno być z Nim problemu.
Reasumując, wiem że na obecną chwilę mamy mocno obsadzony ten obszar boiska ale patrząc na tego małolata a Ajaxu, wydaje mi się że za kilka lat każdy klub z czołówki będzie żałować że go nie ma u siebie, poza tymi jednymi szczęściarzami którym się to uda.
Pozdrawiam :)

0

Mnie najbardziej wkurza to czekanie na decyzję. To zabija emocje. Zamiast cieszyć się z bramki czekasz aż szanowne Jury zdecyduje czy padła ona prawidłowo....

1

Mimo wszystko Pep grał dużo agresywniej niż Busi

0

Według mnie to co mówisz nie ma sensu, sory :D Idąc tym tokiem myślenia Ronaldinho by więcej leżał niż biegał, nie wiem czy pamiętasz jego czasy :) W mojej opinii jest to tylko kwestia tego czy jest pipą czy facetem :) To wygląda wręcz komicznie jak taki Neymar turla się przez pół boiska go ktoś go z bara pociągnął :)

1

Jestem zwolennikiem takiego grania. Mam na myśli twardą, męską walkę a nie celowe polowanie na kości, proszę tego nie mylić :) Dlatego tacy piłkarze jak Neymar albo Krysia strasznie mnie pod tym względem irytują, ale niestety takich mamy teraz "piłkarzy". Pod tym względem równych nie ma sobie Puyol, gryzł trawę przed ponad 90 minut i zawsze miał nerwy na wodzy, brak niesportowych zachowań

0

W tym świątecznym szale pozwolę sobie zadać pytanie. Jaki jest Wasz numer/ulubiony numer na koszulce oraz dlaczego akurat ten? Jakaś historia bądź idol z dzieciństwa

1

MATS - Marcelo, Van Dijk, Varane, Kimmich (chociaż wg mnie tutaj powinien być Arni z Liverpoolu :D) - Hazard, Modrić, De Bruyne - Salah, Kane, Messi

Też mnie trochę dziwi to że jest np. Casemiro, który nawet w Realu grał słabo a co dopiero w kadrze. Gimenez przeciętny sezon w Atletico, całkiem niezły mundial. Stonesa to chociażby koledzy z klubu zjadają, Isco i Pogba to chyba za nieproduktywne bawienie się piłką, chociaż temu drugiemu nawet to ostatnio nie wychodzi. Do napastników się raczej nie przyczepię, wg mnie dobre nominacje.

Jeśli chodzi o osoby które widzę w zamian, za Gimeneza i Stonesa dałbym Arnolda i Otamendiego. W miejsce Isco wchodzi Eriksen a za Pogbę Coutinho. W miejsce Casemiro bałbym Matuidiego, zdecydowanie rozwinął się w Juve.

0

Jeśli zaczęto by tak oceniać, Xavi, Modrić, Pirlo nigdy nie byli by w topie. Oni robią grę a nie liczby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?