2

No cena super ale kto za niego tyle da? :D Wiem że inflacja pełną parą ale to dotyczy cen piłkarzy a nie drewna :P

11

A Napoli w lato? Patrząc na ścisk w środku pola Napoli to chyba dobrze świadczy o zawodnikach którymi się interesują na tą pozycję. Sam odmówił twierdząc że chce walczyć w Barcelonie. Gomes to dno i wodorosty, sory za tak ciężkie słowa ale chłop sam sobie winien. Tak nisko postawił sobie poprzeczkę że wymieni dwa proste podania i już się mówi o jego dobrym meczu albo że coś z Niego będzie. Niby nadzieja umiera ostatnia ale składakiem w Tour de France szans wygrania nie ma.

0

Domyślajac się o Ci chodzilo, zapytamo Pique? :)

0

Wtedy było trudniej bo byliśmy (tutaj wymienię kumpli z klubu i kadry). Przestałem czytać od tego momentu ;)

0

Jest ktoś może w stanie podrzucić link do filmu mroczny rycerz (2008) z polskimi napisami? Z lektorem znalazłem na CDA ale zależy mi na napisach. Z góry dzięki wielkie :)

7

Dla osob nieznajacych sie na pilce łatwiej jest zauważyć efekty pracy nad kaloryferem czy bickiem niż efekty treningu piłkarskiego (technika, taktyka). A teraz Panie Carlos proszę przemyśleć swoja wypowiedź ;)

0

A grałeś może w UFC? bo wiem że coś takiego jest ale nie wiem nawet która część jest najnowsza

0

Mam driveclub ale to nie jest na dwóch graczy.

0

Pytanie dla gamer'ów. Jakie wyścigi polecicie na PS4 oraz coś z bijatyki? Mam na myśli gry na conajmniej dwóch graczy.

0

Przeciwnicy godni siebie. Ale wg mnie obie ekipy grają zbyt ofensywnie i coś czuje że Liverpool urwie 3 punkty. Fajnie by było jakby wypowiedział się ktoś kto bardziej ogarnia ligę angielską ode mnie :P

0

Panowie i Panie,
szybkie pytanie,
Arsenal czy Liverpool,
Kto baty dostanie? :D

3

Patrząc na grę Bayernu, dochodzę do wniosku że Heynckes zrobił w kilka dni ekipę na walkę o Ligę Mistrzów. Jest to oczywiście krótki okres czasu i może zbyt ciężkie słowa, ale jeśli Barcelona nie wygra Ligi Mistrzów w tym sezonie, to życzę tego Bayernowi. Wspaniała historia by została napisana, zostawił ich jako zwycięzców LM i wrócił kiedy byli w potrzebie by wygrać znowu :D

0

A jak to działa ze zwrotem pieniędzy? Zagrałem pierwszy kupon, już mi jeden mecz nie wszedł, pytanie teraz czy muszę czekać do końca ostatniego meczu na kuponie czy w jakiejś innej formie ta kasa wróci? Żadnych dodatkowych opcji przy obstawianu tego kuponu nie zaznaczałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

E-Fortuna. Czy dalej jest pierwszy zakład bez ryzyka dla nowych graczy? Z góry dzięki za info :)

1

7#....

REZULTAT: Porażka – 3:5 w dwumeczu
Po awansie do półfinału Chelsea odpadła w dwumeczu z Liverpoolem, który później sięgnął po trofeum.

4:5 w dwumeczu a nie 3:5 ;)

0

Jak najbardziej jestem za tym transferem. Ciekawą opcją jest również Ginter z BvB. Mamy Marlona, nie wiem jak sobie radzi we Francji to się nie wypowiem czy powinien u Nas grać. Pique ma już 30 lat, trzeba mieć kocura na przyszłość.

0

Jak to za darmo? Kontrakty się kończą?

0

Nie mówię że głosowanie na Lewego to skrajność, spokojnie :) Wiem, zgadzam się z Tobą ze to na obecną chwilę kabaret a nie renomowana nagroda ;)

6

Nie zasłużył nikt kto nie wygrał ale i nie wszyscy co wygrali zasłużyli ;)

0

Z drugiej strony jeśli głosować będą dziennikarze to też będzie to na zasadzie sympatii, mniej ale będzie. Wyobrażacie sobie żeby Borek nie zagłosował na Lewego? Oczywiście potem się wypowie i uargumentuje ten głos liczbami, anegdotami i wynikami że Lewy jest super i łał, pomijając to że są od Niego lepsi, skupi się na dobrej grze Lewego i jakoś to przejdzie :) Także nigdy nie będzie obiektywnego zwycięzcy, aczkolwiek zawsze lepiej wybrać mniejsze zło, także rezygnujemy z obecnej formy!! Pozdro :))

0

Dobry wariat, brawo! :D

2

PROSZĘ O POMOC. Chciałbym powrócić do Football Managera 2014 i potrzebuje update'a 4.3.0. Ma ktoś może działający link do tego pliku? Bardzo proszę Footbollowi Maniacy, szukam od trzech godzin i nie mogę znaleźć :(

0

Teoretycznie dwa ostatnie zdania mają sens. Ale jeśli w półfinale LM grało Monaco(tak jak rok temu) to na pewno mniej osób obejrzy ten mecze niż jakby grała Barcelona albo Bayern. :)

1

Przecież Alcacer nie grał tragedii jak dostawał szanse. Teraz wcale ich nie dostaje pomimo że Suarez gra piach..

0

A te które mamy ze szkółki oddajemy za darmo albo jakieś grosze :(

3

Gdyby jego profesjonalizm wobec klubu dorównał klasie piłkarskiej to bez dwóch zdań kibice by go pokochali... A tak tylko podziwiają. Ronaldinho jest legendą, balował poza boiskiem ale całe serducho dla klubu oddał, nigdy nie postawił siebie wyżej niż Barcą. A Neymar? On jest piłkarskim celebrytą dla którego główne wartości to hajs i bycie w centrum uwagi. Tacy ludzie nie osiągają miana legend. Może to i lepiej że odszedł tak wcześnie, nie zdążyli się ludzie do Niego tak emocjonalnie przywiązać jak do lui$a figo. Skąd porównanie do figo? Obstawiam że prędzej czy później Florek zabuli i Neymar wróci do La Liga ;)

0

Nie wiem ile jego meczów w barwach Liverpoolu obejrzeliście, ja generalnie często oglądam ligę angielską i stwierdzam że jak chłop grał regularnie to trzymał wysoki poziom w na prawdę trudniej lidze. Według mnie Bartra jest od Niego słabszy w defensywie, za to lepiej rozgrywa.

0

Miałem na myśli głównie sprzedaż koszulek, ponoć transfer Pogdy się w kilka miesięcy spłacił albo i nawet krócej, może źle to sformułowałem :)

0

Ale skoro przychody z chociażby marketingu będą aż tak wysokie, to co może im zrobić UEFA? Z tego co wiem to klub może wydawać proporcjonalnie dużo do przychodów, czy jestem w błędzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?