0

Salah ponoć rozważa ofertę z Arabii, Felix realną opcja dla Kloppa. Trochę ulżyło, lepiej żeby nie wypalił na Anfield

0

Czy mi się wydawało czy Fati jest na trybunach selhurst park? ????????

0

Dostałem kod na fifa points na pc ale gram na ps5, da się coś z tym zrobić poza odsprzedażą? Przeniesienie albo zamiana

0

Też wam tak zacina transmisja na polsat box go?

0

@arni72 o kurde, to mi trochę popsuło plan

0

Siemka, planuje moje okrągłe urodziny i jako że nigdy nie byłem a docelowo bardzo bym chciał, pojechać z kilkoma przyjaciółmi na kilka dni do Barcelony. Sam koniec sierpnia więc chciałbym się załapać na ligowca na Camp Nou. Pytanie, taniej /lepiej wyjdzie zorganizować wyjazd samemu, najmując tani nocleg, czy wziąć zorganizowany wyjazd z noclegiem w hotelu, albo i zwiedzaniem. Podejrzewam że większość nie ma porównania to chociaż prosiłbym o opis swojego wypadu i kosztów, z góry dzięki ????

1

Elo, wie ktoś może, czy znajdę gdzieś statystki odnośnie bramek strzelonych lobem/wcinką? Chciałbym porównać w tym aspekcie Messiego z Raulem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcanawieki tutaj akurat znajoma miała streama ale dowiedziałem się po fakcie xD

0

@Rust_Cohle mam na myśli transmisję z wczoraj którą przegapiłem, temat nie do uratowania?

0

Czy jest możliwość ponownego odtworzenia transmisji live na show up?

0

Elo, skąd kupię koszulkę Messiego z Repki żeby do niedzieli doszła? :)

0

@El dominatore Raczej chodziło o minuty. Na żadnej pozycji nie był pierwszym wyborem.

7

Ciekawe czy Xavi ma gdzieś z tyłu głowy nadzieje na dogadanie się z Dembele, czy po prostu chce go wykorzystać dla dobra zespołu.
Mi osobiście bardzo było by szkoda gdyby odszedł, tym bardziej za darmo. Wielki talent, Xavi może z niego zrobić Pana Piłkarza.

1

Grywalny w fifie, warto się Nim zainteresować ;)

0

@robimen12345 oczywiście masz rację, jednak bardziej chodziło mi o profil niż jakość. Na obecną chwilę budżet nie pozwala na najwyższa półkę :(

0

Piłkarze którzy przyszli w tym okienku transferowym napawają optymizmem.
Nie tak dawno (przed przyjściem Xaviego) spekulowano o możliwym powrocie Traore do Barcy. Nie widziałem wtedy dla niego miejsca w zespole, totalnie nie pasował mi do taktyki, patrząc na zawodników, którzy wcześniej występowali na skrzydłach.
Łącząc wątki, łątwo wywnioskować że Generał będzie szukać, silnej, typowej 9tki (Halaand, Auba, Morata). Dla takich zawodników typowi skrzydłowi są dobrym rozwiązaniem, chociażby po jednej stronie boiska. Na drugiej flance może schodzić do środka Ferran/Ansu.
Jest także opcja gry z wahadłowymi, gdzie tym bardziej ze swoją motoryką powinien sobie poradzić bez większych problemów Adama.
Alves ma kapitalny iloczyn jakości do ceny, więc jako strażak jest bardzo dobrą opcją.
O Ferranie dużo mówić nie trzeba (polecam filmik Tomka Ćwiąkały na YT, bardzo fajnie o nim opowiada), kawał piłkarza z papierami na bardzo duże granie.

0

@Maker0 Wydaje mi się że z Fatiego Koeman zrobi typowego napadziora :)

0

@tristan87 To ma sens

0

@SuperGamon Pewnie masz rację, ale uszy bolą jak się słucha jej wypowiedzi na temat piłki ;)

0

Niech mi ktoś powie, jakie plecy ma Chylewska (to ta babka w studiu LM na polsacie) że dostała tą robotę?

2

@norbi77 Pytanie z serii jak Oni się tam znaleźli : Chylewska w studiu Ligi Mistrzów

1

@Colon Kocur jakich mało. Kompletny zawodnik środka pola. Po latach aż się człowiek dziwi czemu Juve i Milan oddali Wengerowi Henryego i Vieire :D

0

@Archer Mam na kuponie +1.5 bramki i nie wchodzi póki co :/

0

Ostatnio skończyłem dom z papieru. Powiedzieć, że się w tym serialu zakochałem to jak nie powiedzieć nic.
Jesteście w stanie coś polecić? :)

5

Nie tylko Suareza to zabolało. Gdyby w ten sposób "podziękował" Real Benzemie to by leciała szydera w ich stronę. A powiedział o tym bo został o to zapytany :)

0

Czy poziom ligi weekendowej w Fifie jest taki sam na PS i xbox? Zastanawiam się która konsolę kupić, do tej pory grałem na ps i sie zastanawiam nad xboxem

0

@PatrychoO oddanie nieważnego głosu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Siemka.
Chciałbym kupić zestaw do pokera ale totalnie nie wiem czym się różnią. Warto płacić 200 zł lub więcej czy takie za stówkę też są spoko? Gram sporadycznie jeśli ma to znaczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?