0

Jakiś link do Tottkow?

0

@Konradomoreno ogólnie bym kupił Koulibaliego ale nie mam go jak zgrać przez ten Senegal;/

0

@Konradomoreno strasznie wolny jest Alderweireld

0

@Konradomoreno Dzięki za odp :)

0

@Wittgenstein Kiedy i gdzie można obejrzeć?

0

Kto jest bardziej grywalny w fifie, Sanchez z Totts czy Hernandez z Bayernu?

0

@Grzesior667 Dzięki za info : )

0

@Grzesior667 Różnią się tylko zestawem startowym w ultimate?

0

Jeśli chodzi o wersje Fify 20 to jest tylko zwykła i mistrzowska?

1

@PatrychoO Nie wiedziałem że chodzi o piłkarzy grających :P

0

0

@Scross Podeślij mi na priv coś więcej na temat jego lewych interesów, bo to dla mnie świeży temat. ;)

1

Sukcesów nie można mu odmówić, to fakt. Ale faktem też jest to, że od kiedy tylko zaczęli ze sobą rywalizować, Ronaldo cały czas posiada kompleks Messiego.
Nie prawda? Wystarczy tylko spojrzeć na cieszynke którą Messi zrobił w ligowych Derbach a Cristiano skopiował w Super Pucharze Hiszpanii ;)

0

@Borys811 petrodolary od szejków ;)

29

Neymar się wzruszył, po czym wytarł łzy dolarem i wszystko wróciło do normy :)

0

@didzejos super dzięki :)

0

@Cariones ile waży?

1

Czy będę mógł ścigając fife demo nie mając ps plus?

1

@clyde Serce mówi Polska, rozum Turcja.

PS: Kuszący kurs na Nasze Panie :)

3

@A_Gomesinho_21 Pod względem mentalności sportowej są bardzo podobni, aczkolwiek popatrz na to jaka jest różnica wieku. Totalnie bez sensu porównanie. Zestaw Dembele z Neymarem 20 letnim.

0

@kolagadawid Buffon też wygrał wszystko co mógł, z wyjątkiem LM. Jeśli Neymar chce być za kilkanaście lat stawiany obok Messiego i Krysi to musi zdecydowanie coś więcej ugrać, bo póki co jego dorobek jest mierny. A samo wymienianie że wygrał Olimpiadę młodzieżową (zespół u23), świadczy o tym że na prawdę poza jednym mega sezonem w Barcelonie nie ugrał nic wielkiego.

0

@Borneo Oczywiście że był do wyjęcia. Gdyby nie kupili Griezmanna to byłoby ich stać na warunki PSG i Neymar już by w Barcelonie był.

3

Cześć ludzi twierdzi że lepiej byłoby ściągnąć Neymara niż Griezmanna. Każdy ma swoje zdanie, ale w niedalekiej przyszłości trzeba będzie szukać mentalnych liderów w miejsce Messiego, Pique czy Busquetsa. Nie można oprzeć projektu sportowego na "gościu", który co roku łapie kontuzje z okazji urodzin siostry... Już nie mówiąc o tym w jakim stylu odszedł z zespołu i co się działo w to lato.
A na dodatek Bartek mówi że jego powrót wzbogaciłby historię Barcelony. Nie róbmy sobie jaj z pogrzebu. Pozdro

0

@kolagadawid O czym Ty człowieku wgl mówisz? W 2005 wygrał Liverpool. Pirlo z Milanem wygrał Ligę Mistrzów w 2003 i 2007 roku, po drodze mistrzostwo świata w 2006. Wygrał w Piłce klubowej i reprezentacyjnej najważniejsze trofea. Mało kto ma do Niego podjazd.

0

@kolagadawid O ile pierwsze czterech pierwszych piłkarzy można uznać za mniej utytułowanych niż Neymar, o tyle Pirlo wygrał wszystko co mógł :P

5

Patrzeć już na Niego nie mogę... Florek, musisz !

9

Aż się chce wymiotować czytając tą operę mydlaną z Panem celebrytą w roli głównej... Barca się stara z całych sił o gościa który ją wystawił dla pieniędzy, nie przeprosił a w czasie negocjowania powrotu romansuje z jej największym rywalem... Kiedyś może będzie można znowu powiedzieć Mes que un club... Oby.

0

Co oznacza że ktoś jest niekwestionowanym mistrzem świata w jakiejś wadze (boks)? Że wygrał pasy wszystkich organizacji?

2

Znając obecny zarząd, Neymar przyjdzie za sto baniek + Coutinho i Demebele...

0

@Boberson ja też na codzień używam nazwy Woodstock ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?